( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Перехід з мінерального масла на синтетичне чи можуть виникнути проблеми
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 18 Октября 2011 12:03

Перехід з мінерального масла на синтетичне чи можуть виникнути проблеми

Автор 

Якщо ви до цих пір заливали в свій автомобіль мінеральне масло, а тепер вирішили перейти на синтетичне, необхідно знати про деякі складнощі, які можуть при цьому виникнути.

Проблеми у зв'язку з переходом на «синтетику» загрожують в тому випадку, якщо раніше використовувалося неякісне масло, якщо в масло потрапляли якісь добавки, охолоджуюча рідина та інші непотрібні домішки, а також в разі порушення рекомендованих виробником інтервалів заміни масла.

Всі зазначені моменти можуть стати причиною зниження або повної втрати еластичності сальників, маслос'емних ковпачків та інших ущільнювальних елементів.

Враховуючи особливості експлуатації автомобіля, перехід на синтетичні автомобільні масла не рекомендований у наступних випадках:

- якщо присутні помітні відкладення на внутрішніх поверхнях автомобільного двигуна;

- якщо сальники та інші ущільнювальні деталі втратили свою еластичність (в цьому випадку достатньо їх замінити);

- для двигунів, які потребують обкатці - в період обкатки;

- для двигунів після капітального ремонту (обкатка виробляється на мінеральних маслах, а пізніше можна переходити на «синтетику»).

У всіх інших випадках використання синтетичних масел буде тільки на користь двигуну, навіть якщо мова йде про старий і зношеному автомобілі. Багато водіїв побоюються заливати в бувший мотор синтетичні моторні масла, зберігаючи вірність мінеральним. Однак вони неправі: «синтетика» відмінно захищає такий мотор і продовжує термін його експлуатації.

Тим не менш, варто пам'ятати, що перехід з мінерального масла на синтетичне вимагає деяких тонкощів.

Передусім необхідно оцінити, в якому стані знаходиться мотор: чи присутні на деталях відкладення, пошкоджені чи сальники. Якщо в двигуні підтікає масло - потрібно обов'язково усунути причину цього явища, перш ніж ви заллєте «синтетику».

При наявності помітних відкладень доведеться ретельно промити масляну систему двигуна.

Якщо сальникові ущільнення вже не настільки еластичні, як раніше, рекомендується спочатку відремонтувати мотор і замінити сальники, а вже після цього переходити на синтетичне масло.

Якщо ви практично впевнені в хорошому стані двигуна вашого автомобіля, але тим не менш деякі побоювання присутні, можна порадити почати з напівсинтетичного масла і використовувати його протягом повного інтервалу до заміни. Не спостерігається жодних патьоків? Значить, можна сміливо переходити на застосування синтетичних продуктів.

Прочитано 980 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотоботы Puma Testastretta
Мотоботы Puma Testastretta
 1.00 EUR


Кожанные мотоштаны "Аполло" ("Apollo")
Кожанные мотоштаны
 1.00 EUR