( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Останні розробки Мерседес
Суббота, 23 Июн 2018
Среда, 12 Сентября 2012 20:20

Останні розробки Мерседес

Автор 


Останні розробки Мерседес  Останнім часом на автомобільному ринку спостерігається висока активність. Створюється відчуття, що після виходу з фінансової кризи виробники хочуть надолужити упущені можливості. У Німеччині випущена нова модель машини класу люкс кабріолет SL марки «Mercedes-Benz». Можливо, незабаром вона з'явиться на популярному сайті surgut.irr.ru в Сургуті, а поки нам доводиться користуватися другорядними джерелами інформації. Втім, навіть вони дають уявлення про нові вироби.Новий двигун об'ємом в 3,5 кубічних літрів відноситься до потужного рангу V6. Такі варіанти випускаються тільки в Бремені і є рідкісними. На жаль для фанатів, виробник заявляє, що «Iridium Silver» не буде продаватися, а займе почесне місце в музеї м. Штутгарт. Щоб компенсувати невдоволення автолюбителів, концерн обіцяє в Детройті надати спорткари люкс класу. Їх кузов буде виготовлений з алюмінію, а споживання бензину буде знижено на двадцять відсотків. Вага теж піддасться корекції у бік зменшення. Мотори тепер підуть під рангом V8 і будуть надані трьома варіантами. Найбільш привабливий двигун на 4,6 літри, що розвиває потужність в 435 кінських сил.

Надані моделі повинні сподобатися водіям за умовами комфортності. Проте навряд чи слід розраховувати, що такий Мерседес Сургут встигне поексплуатувати. На черзі шосте покоління SL. Кузов буде складатися з алюмінію на 89 відсотків. Його вага буде знижений на 254 кілограм. Конструкція двигунів буде доповнена системою «старт-стоп». Мотор буде випущений об'ємом в 5,5 літра з подвійним турбонаддувом, що забезпечить розвиток потужності автомобіля до п'ятисот сімдесяти кінських сил.

 Як завжди Мерседес може пишатися встановленої в цих машинах якісної аудіосистемою. Чисте звучання створюється внаслідок використання механізму «FrontBass». Динаміки низької частоти зручно розташовані під ногами у пасажира на передньому сидінні і внаслідок цього не створюють спотворень. Звук виходить досить чітким і при цьому споживається мала кількість енергії акумулятора. Також слід виділити склоочисники. Якщо необхідні вантажоперевезення Сургут зможе забезпечити їх в будь-яку погоду, причому можна не переживати за очищення скла. Система в Мерседесах обігріває і очищає його, не розбризкуючи воду.


Недавно купила себе беговую дорожку электрическую torneo inita, осталась очень довольна данной покупкой. Потому как долгое время искала чтобы и цена устроила, и конечно же чтобы качество не подвело. Я с выбором на этот раз не прогадала.

 

Прочитано 884 раз Последнее изменение Среда, 12 Сентября 2012 20:20
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Силика" ("Silica")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Аллюр Леди" ("Аllure Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR