( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Особливості російського шиномонтаж або як не потрапити до профанам
Среда, 20 Июн 2018
Среда, 05 Октября 2011 04:17

Особливості російського шиномонтаж або як не потрапити до профанам

Автор 

З назви очевидно, що шиномонтаж являє собою не що інше як монтаж шин. Але не всі знають, що саме криє в собі слово шиномонтаж.
Тому що, насправді ця назва має на увазі величезний комплекс робіт. Мийка коліс
Перш ніж почати демонтаж колеса, його треба ретельно вимити. І особливо це важливо в умовах "наших" доріг, які представляють собою велику проблему для сучасного автоаматора. На жаль дороги Росії поки що не досить чисті і не завжди відповідають стандартам. Так що якщо колеса не відмити як слід, то шиномонтаж буде неможливий, якщо звичайно власник авто не щасливчик регулярно роз'їжджає тільки по самим чистим дорогах.


Отже колеса відмили і тепер можна сміливо приступати до демонтажу шин. Більшість сучасних коліс настільки складно сконструйовані, що демонтувати їх без спеціальни� шиномонтажних верстатів і додаткового обладнання не представляється можливим. Та й в принципі більшість операцій, таких як ремонт самих коліс, або дисків, проводяться тільки на спецпеціальном обладнанні. І лише в самих древніх підпільних майстерень все ще намагаються обходитися без автоматизації процесу ремонту коліс. На відміну ж від всякого роду "умільців працювати руками", справжні професіонали це ті хто, крім знання своєї справи, ще й вміють грамотно використовувати спец. Обладнання для шиномонтажу.
Після демонтажу старого колеса, на авто ставлять нове, після чого приступають до дуже відповідального процесу - балансування колеса.
На цьому етапі практично неможливо обійтися без спеціалізованого обладнання для шиномонтажу - балансувальний верстат. Вже давно ніхто не виробляє баланс коліс, як то кажуть "на око". І для проведення цього складного процесу використовуються спеціальні програми, що дозволяють, за допомогою підстроювання вводяться підібрати оптимальний спосіб балансування. Що допомагає проводити балансування на багато точніше і швидше.

Прочитано 828 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
 1.00 EUR


Текстильная женская куртка "Джинджер" ("Ginger")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Sport Stiefel
Мотоботы BUSE Sport Stiefel
 1.00 EUR