( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Особливості кузовного ремонту автомобілів nissan
Понедельник, 20 Авг 2018
Среда, 28 Сентября 2011 10:15

Особливості кузовного ремонту автомобілів nissan

Автор 

Ні в чому, практично не поступаючись концерну TOYOTA по двигунах (а в деяких характеристиках і перевершуючи), елементів трансмісії, кузова і підвіски, багато моделей японської фірми NISSAN, мають, як правило, більш складну, багатоважеля підвіску, з безліччю шарнірЛінійка для вимірювання геометрії кузова автомобіляних сполук.
Застосування таких конструкції в автомобілях NISSAN призначено для поліпшення керованості, максимальної комфортності та стійкості на дорозі. Диференціал, доповнений ПБС останніх розробок, дозволяють з легкістю керувати потужним задньопривідним автомобілем навіть на слизькій дорозі за допомогою "розумного автомата", який надає ще й можливість ручного перемикання передач.


Більше того, останнім часом автомобілі NISSAN оснащуються новою задньою підвіскою з підрулюючим ефектом, керованими електронікою амортизатори з пружинами змінної жесткос Стенд для виправки кузовів автомобіля ти. Тепер, до всього іншого, в галузі розробки новітніх типів безступінчатих автоматичних трансмісій, Nissan виявився "попереду планети всієї".
Не будемо зараз торкатися розкіш салону, висуваються, що міняють кут нахилу, самоблокуються елементи кузова, багажника, трансмісії і пр., Нагадаємо лише про те, що все це управляється за допомогою складної електроніки, що вимагає відповідного до себе уваги.
Таким чином, слабкими місцями при всьому своєму досконало, в автомобілях NISSAN, є електроніка і підвіска. Причиною тому служать не конструктивні недоробки японських інженерів (з цим все в п Зона підготовки автомобіля до фарбування орядке), а умови, в яких доводиться експлуатувати цей автомобіль в Росії.
Якщо вже так сталося, що Ви потрапили в ДТП і Вам потрібен кузовний ремонт, пам'ятайте - звертатися потрібно, лише в ті тих центри, які спеціалізуються саме на таких марках і типах автомобілів.
Можна довіритися, безумовно, проявившему себе умільцю з гаражного кооперативу або довколишнього автосервісу, але розуміти потрібно правильно - без застосування високоточної апаратури, приладів та механізмів якісного кузовного ремонту не вийде. Адже хто може гарантувати, що під пошкодженим кузовним лонжероном не вийшов з ладу, який не будь "концевічок", який згодом може суттєво вплинути на роботу системи електронного уприскування. Або, скажімо, порушена геометрія кузова, може і не суттєво, але тим не менш.
Дилерський автоцентр своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням для ремонту кузовів автомобіл Покрасочная камера лей NISSAN - лінійка для вимірювання геометрії кузова автомобіля, стапель для виправки кузова автомобіля, зона підготовки автомобіля до фарбування,фарбувальна камера, зварювальне обладнання і багато іншого для ремонту та діагностики обладнання, електроніки, трансмісії і електрики автомобілів концерну NISSAN.
Надаючи послуги, пов'язані з різними видами кузовних робіт, необхідно використовувати сертифіковані матеріали, запасні частини та приладдя, підбираються грунтуючись на індивідуальний vin-код.
Такий підхід гарантує відповідність замінних частин кузова, вузлів, агрегатів і механізмів саме для кожної моделі NISSAN.
В процесі кузовних робіт, пов'язаних з ремонтом NISSAN, використовується лише той інструмент, який

Обладнання для ремонту кузова автомобіля

в сукупності з вищеназваними технологіями і підходом забезпечує необхідну якість і можливість надання 100% -й гарантії.
В даному спектрі оснащеність структури і досить суворе дотримання всіх технологій кузовного ремонту (і не тільки) автомобілів NISSAN, дозволяє виконувати повний спектр послуг на автомобілі цього сектора , як з правим, так і з лівим р

улем. Перед початком робіт з автовласником, в обов'язковому порядку узгоджується їх вартість, перелік робіт та терміни виконання. Якщо виникає потреба додаткового спектру послуг, то весь перелік додаткових робіт, а відповідно і витрат, узгоджується з клієнтом.

Прочитано 1179 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Monza
Мотокомбинезон BUSE Monza
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
 1.00 EUR