( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Особливості кузовного ремонту автомобілів nissan
Суббота, 21 Апр 2018
Среда, 28 Сентября 2011 10:15

Особливості кузовного ремонту автомобілів nissan

Автор 

Ні в чому, практично не поступаючись концерну TOYOTA по двигунах (а в деяких характеристиках і перевершуючи), елементів трансмісії, кузова і підвіски, багато моделей японської фірми NISSAN, мають, як правило, більш складну, багатоважеля підвіску, з безліччю шарнірЛінійка для вимірювання геометрії кузова автомобіляних сполук.
Застосування таких конструкції в автомобілях NISSAN призначено для поліпшення керованості, максимальної комфортності та стійкості на дорозі. Диференціал, доповнений ПБС останніх розробок, дозволяють з легкістю керувати потужним задньопривідним автомобілем навіть на слизькій дорозі за допомогою "розумного автомата", який надає ще й можливість ручного перемикання передач.


Більше того, останнім часом автомобілі NISSAN оснащуються новою задньою підвіскою з підрулюючим ефектом, керованими електронікою амортизатори з пружинами змінної жесткос Стенд для виправки кузовів автомобіля ти. Тепер, до всього іншого, в галузі розробки новітніх типів безступінчатих автоматичних трансмісій, Nissan виявився "попереду планети всієї".
Не будемо зараз торкатися розкіш салону, висуваються, що міняють кут нахилу, самоблокуються елементи кузова, багажника, трансмісії і пр., Нагадаємо лише про те, що все це управляється за допомогою складної електроніки, що вимагає відповідного до себе уваги.
Таким чином, слабкими місцями при всьому своєму досконало, в автомобілях NISSAN, є електроніка і підвіска. Причиною тому служать не конструктивні недоробки японських інженерів (з цим все в п Зона підготовки автомобіля до фарбування орядке), а умови, в яких доводиться експлуатувати цей автомобіль в Росії.
Якщо вже так сталося, що Ви потрапили в ДТП і Вам потрібен кузовний ремонт, пам'ятайте - звертатися потрібно, лише в ті тих центри, які спеціалізуються саме на таких марках і типах автомобілів.
Можна довіритися, безумовно, проявившему себе умільцю з гаражного кооперативу або довколишнього автосервісу, але розуміти потрібно правильно - без застосування високоточної апаратури, приладів та механізмів якісного кузовного ремонту не вийде. Адже хто може гарантувати, що під пошкодженим кузовним лонжероном не вийшов з ладу, який не будь "концевічок", який згодом може суттєво вплинути на роботу системи електронного уприскування. Або, скажімо, порушена геометрія кузова, може і не суттєво, але тим не менш.
Дилерський автоцентр своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням для ремонту кузовів автомобіл Покрасочная камера лей NISSAN - лінійка для вимірювання геометрії кузова автомобіля, стапель для виправки кузова автомобіля, зона підготовки автомобіля до фарбування,фарбувальна камера, зварювальне обладнання і багато іншого для ремонту та діагностики обладнання, електроніки, трансмісії і електрики автомобілів концерну NISSAN.
Надаючи послуги, пов'язані з різними видами кузовних робіт, необхідно використовувати сертифіковані матеріали, запасні частини та приладдя, підбираються грунтуючись на індивідуальний vin-код.
Такий підхід гарантує відповідність замінних частин кузова, вузлів, агрегатів і механізмів саме для кожної моделі NISSAN.
В процесі кузовних робіт, пов'язаних з ремонтом NISSAN, використовується лише той інструмент, який

Обладнання для ремонту кузова автомобіля

в сукупності з вищеназваними технологіями і підходом забезпечує необхідну якість і можливість надання 100% -й гарантії.
В даному спектрі оснащеність структури і досить суворе дотримання всіх технологій кузовного ремонту (і не тільки) автомобілів NISSAN, дозволяє виконувати повний спектр послуг на автомобілі цього сектора , як з правим, так і з лівим р

улем. Перед початком робіт з автовласником, в обов'язковому порядку узгоджується їх вартість, перелік робіт та терміни виконання. Якщо виникає потреба додаткового спектру послуг, то весь перелік додаткових робіт, а відповідно і витрат, узгоджується з клієнтом.

Прочитано 1131 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
 1.00 UAH
Дождевик "Винд" ("Wind")
Дождевик
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR