( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Особливості автокондиціонерів Honda Fit
Вторник, 21 Авг 2018
Воскресенье, 26 Августа 2012 20:57

Особливості автокондиціонерів Honda Fit

Автор 

Особливості автокондиціонерів Honda Fit  Механізм роботи кондиціонерів у всіх автомобілів подібний. Проте недарма ж машина має унікальну запатентовану назву і марку? Все-таки в кожній моделі є свої нюанси, і кожен виробник випускає окрему технічну документацію до свого авто ... 

 Найбільш цікаві особливості має кондиціонер, встановлений на Honda Fit. Розберемо його пристрій докладно. В цьому обладнанні встановлений потужний компресор, який дуже ефективно стискає хладагент.

Внаслідок цього існує можливість швидкого вступу цієї речовини до конденсатора. Для відводу надлишків тепла на модель встановлений електричний вентилятор. Також на виході розташовується ресивер, що сприяє очищенню речовини від сторонніх домішок. Потім хладагент поступає у випарник, де відбувається поглинання тепла. Саме ця фаза процесу кондиціонування і сприяє утворенню холодного повітря, що нагнітається в салон вентилятором обігрівача.

Кількість холоду в салоні регулюється відкриттям або закриттям розширювального клапана за допомогою електронної системи управління. Втім, подібна структура кондиціонера спостерігається і у Вольво, і в безлічі інших машин. Проте механізми безпеки та управління у всіх різні.

У Хонди між випарником і конденсатором на трубопроводі розташований запобіжний клапан, який підключений до електричної мережі. Це дозволяє відключити механізм, якщо тиск хладагента перевищує 32 кгс/см2. У той же час для захисту від перевантажень в корпусі компресора встановлено теплове реле. Завдяки йому розривається ланцюг живлення при перегріві компресора. Крім того, робота пристрою може бути зупинена автоматикою, в разі якщо датчик, розташований на ребрах випарника, зафіксує перевищення нормальних температурних показників. Однак на деяких автомобілях, наприклад, Volvo S серій дуже часто коррозіруют і пошкоджуються трубки магістралі. Виправити такі недоліки не здатна жодна електронна система і доведеться замінити їх шлангами високого тиску.

Подібні проблеми дуже часто зустрічаються у Chevrolet Aveo. Однак для того, щоб усунути текти в цій моделі, доведеться знімати компресор. Найчастіше фреон в ній починає витікати через сальники і прокладки, які розташовані між кількома складовими частинами компрессора.дівідуальном підході до обслуговування, яке дозволяє ефективно вирішити найширший спектр завдань, задовольняючи саме ваші потреби.

 


Недавно вот покупала роликовые коньки с удобной быстрой шнуровкой, осталась очень довольна. Ведь найти удобные и не очень дорогие ролики не так то просто. А оказывается, что благодаря новой конструкции ботинка роликовые коньки стали более легкими. Так что будьте внимательны при выборе, ведь роликовые коньки – не просто хобби, это замечательный вид спорта.

 

Прочитано 919 раз Последнее изменение Воскресенье, 26 Августа 2012 20:57
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Enduro carbon
Шлем UVEX Enduro carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Monza
Мотокомбинезон BUSE Monza
 1.00 EUR