( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Основні переваги та правила тонування автомобілів
Четверг, 19 Июл 2018
Суббота, 06 Октября 2012 22:33

Основні переваги та правила тонування автомобілів

Автор 

Основні переваги та правила тонування автомобілів


 Тонування скла автомобіля - це одна з найбільш популярних послуг сучасного автосервісу. Сьогодні модно тонувати автотранспортні засоби різних типів - наприклад, це може бути легковий автомобіль або навіть мікроавтобус. До того ж, в даний час можливе навіть замовлення мікроавтобуса або таксі з тонованим склом. 

 Послуга тонування скла авто сьогодні настільки популярна, що замовлення на неї можна оформити навіть через Інтернет, адже, як відомо, за допомогою глобальної мережі багато людей сьогодні залишають заявки на такі послуги, як оренда мікроавтобуса, клінінг, оренда житла і т. д.

У тонування стекол авто є кілька важливих переваг. По-перше, скла, покриті тонувальної плівкою, захищають салон і знаходяться в ньому пасажирів від шкідливих УФ-променів, а також і від інфрачервоного випромінювання. По-друге, завдяки плівці салон авто практично не нагрівається в жарку погоду, за рахунок чого його деталі зберігають свій вид і якість протягом більш тривалого часу. Як показують дослідження, якісна тонувальна плівка здатна затримувати близько 5 відсотків шкідливого випромінювання.

Слід зазначити, що під час аварії тоноване скло автомобіля не розлітається на небезпечні шматки, про які можна поранитися. Якщо ж тоноване скло пошкодиться, то з його заміною можна і почекати, тому що воно навіть в такому вигляді не представляє ніякої небезпеки. А ще, завдяки тонованим стеклам, автомобіль менш схильний крадіжці - те, що знаходиться всередині салону, не видно стороннім. Крім цього, завдяки тонованим стеклам очі водія не сліпить світло фар автомобілів, що рухаються назустріч.

Тоніровочная плівка на склі надає автотранспортному засобу оригінальний спортивний вигляд, до чого прагнуть багато автоаматорів і власники легкових іномарок. Лише у малого числа автовласників виходить самостійно наклеїти на скло тонувальну плівку, тому більшість звертається з цього питання в спеціалізовані сервіси.

 Тонування стекол авто проводиться згідно ГОСТу. Так, світлопроникність лобового скла повинна дорівнювати сімдесяти п'яти відсоткам, і ні в якому разі не менше. У передніх бокових стекол вона повинна дорівнювати сімдесяти відсотків. До речі, якщо співробітник дорожньої поліції висловить бажання додивитися ваш автомобіль на предмет тонування, то ви можете відмовити йому, і зробите правильно, по закону, але для цього при вас повинен бути талон техогляду.


Технические требования на бесшовные горячедеформированные трубы регламентируются ГОСТ. Данный стандарт распространяется на горячедеформированные бесшовные трубы общего назначения из углеродистой и легированной стали. Труба холоднодеформированная бесшовная http://kpmtrade.ru/trubi_electrosvarnie.htmlсчитается самой лучшей, поэтому можете смело покупать.

 

Прочитано 907 раз Последнее изменение Суббота, 06 Октября 2012 22:33
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Бінес план на весну Гучний тюнінг »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Comanche
Шлем UVEX Comanche
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Rookie
Мотоперчатки BUSE Rookie
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
 1.00 EUR