( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Одним з найбезпечніших європейських авто назвали Honda CR-V
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 27 Августа 2013 14:51

Одним з найбезпечніших європейських авто назвали Honda CR-V

Автор 

Одним з найбезпечніших європейських авто назвали Honda CR-V

Шанувальники легких сімейних кросоверів можуть радіти, адже в ряді таких авто з'явився справжній «танк». Ні, не тому, що авто громіздке і неповоротке, а тому, що воно дуже безпечне.

 Так, одним з найбезпечніших в Європі автомобілів була названа досить популярна модель під назвою Honda CR-V.Свого почесного звання CR-V зуміла удостоїтися завдяки успішному проходженню серії краш-тестів EuroNCAP. Автомобіль від відомого японського виробника зумів отримати п'ять зірок, що було максимальною оцінкою.

 Слід зазначити, що у EuroNCAP свої критерії оцінки автомобілів, 50% від загального балу становить показник захищеності дорослих пасажирів в даному транспортному засобі, 20% становить захищеність дітей, ще 20% віддають безпеки пішоходів, яким пощастить зустріти авто на своєму шляху, і всього 10 % приділяється наявності в ТЗ систем активної безпеки.

 Важливо зробити акцент на тому, що Honda CR-V продемонструвала відмінні показники «за всіма статтями». За безпеку пасажирів у цьому автомобілі відповідають: травмобезпечний капот, забезпечена протівобуксовочной установкою система курсової стійкості (VSA), сидіння з функцією захисту від травм хлистів, а також адаптивне рульове управління (MA-EPS).

 Примітно, що для Honda CR-V це вже не перше почесне "звання", так, нещодавно фахівці аналітичного агентства JD Power and Associates склали рейтинг кращих автомобілів поточного року, цієї моделі вдалося завоювати звання кращого компактного кросовера.

Прочитано 1062 раз Последнее изменение Воскресенье, 08 Сентября 2013 23:25
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоботы Puma Testastretta
Мотоботы Puma Testastretta
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
 1.00 EUR