( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Найрозкішніший концепт LF-LC від Lexus піде в серію
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 19 Апреля 2013 17:07

Найрозкішніший концепт LF-LC від Lexus піде в серію

Автор 

«Зелене світло» на серійне виробництво отримав один з найрозкішніших концептуальних автомобілів японського люкс-бренду Lexus - модель LF-LC. Примітно, що практично близько року представники компанії-виробника не наважувалися на такий крок, однак тепер серійне виробництво Lexus LF-LC. уже остаточно вирішене питання.

На даний момент не відомо, коли саме стартує виробництво моделі і чи отримає спорткар гібридний силовий агрегат.Нагадаємо, що в рамках Детройсткого автосалону 2012 концептуальний Lexus LF-LC був вперше презентований публіці. Виробники тоді навідріз відмовлялися від можливості серійного виробництва авто, з упевненістю називаючи його неможливим.

 

Цілком можливо, що випускається компанією на той момент суперкар LF-А став причиною відмови виробників від випуску моделі в серію, однак тепер, коли виробництво LF-А призупинено, LF-LC отримав шанс на «життя».Важливо також відзначити, що реакція публіки на вишуканий концепт на кожній з виставок була більш ніж позитивною, що також позначилося на вирішенні представників компанії.

 

Рішення про серійне виробництво концептуального Lexus LF-LC називають «великою перемогою» для бренду, зокрема таку думку висловив Брайан Сміт, який обіймає посаду віце-президента компанії. Відомо, що концептуальна версія була оснащена 506-сильним двигуном, однак чи отримає серійна модифікація аналогічну силову установку поки невідомо.Випуск моделі LF-LC, від якої просто «віє» розкішшю, стане значним кроком для бренду, оскільки тепер Lexus буде сприйматися як виробник істинного преміум-класу.


Любители интересных книг всегда ищут чего-то нового, чтобы почитать какой-то новой информации, а не только то, что есть в магазинах. Интернет магазин книг http://www.yakaboo.ua/ готов предложить вам огромный выбор. Здесь книги на любой вкус, а цена вас приятно удивит. 

Прочитано 874 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Kia Quoris Покупка спортивной машины »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE Sponsor II
Мотокуртка BUSE Sponsor II
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Regenstiefel
Мотоботы BUSE Regenstiefel
 1.00 EUR