( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Найпотужніший Mercedes-Benz S 65 AMG - справжній шик
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 13 Декабря 2013 13:07

Найпотужніший Mercedes-Benz S 65 AMG - справжній шик

Автор 

Найпотужніший Mercedes-Benz S 65 AMG - справжній шик

Вже зовсім скоро в Токійському і Лос-анжеделесском автосалонах буде представлена розкішна і найпотужніша новинка від Mercedes - S 65 AMG. Головними відмінностями у зовнішності Mercedes-Benz S 65 AMG від стандартної версії флагмана є: видозмінена радіаторна решітка, більш масивні повітрозабірники, новий дизайн бамперів, а також патрубки вихлопних труб і розташованими на кузові шильдиками.

 

Силовий агрегат «гарячого» німецького авто представлений бітурбірованним V-подібним двигуном на дванадцять циліндрів, потужністю 630 «коней» і максимальною частотою крутного моменту в 1000 Нм. Цей мотор агрегатується з семиступінчастою КПП типу «автомат» Speedshift Plus 7G-Tronic. Швидкість розгону моделі до «сотні» складає 4,3 секунди, а максимально розвивається швидкість обмежується електронікою на позначці в 250 км/ч.

 

Крім іншого виробники обіцяють непогані показники економічності для нового Mercedes-Benz S 65 AMG, творці моделі відзначають, що на сто кілометрів шляху модель буде витрачати всього 11,9 літрів палива.

 

Слід також зазначити системи Magic Body Control, здатну підлаштовуватися під дорожні умови і допомагає на крутих поворотах систему стабілізації ESP Dynamic Cornering Assist. На європейських автомобільних ринках ціни на новий Mercedes-Benz S 65 AMG будуть стартувати з позначки в 232 060 євро.


Завершая все ремонтные работы, не забывайте, что необходимо еще приобрести розетки, выключатели, диммеры и так далее, так как это самое важное в квартире, без чего просто не обойтись. На сайте http://topenergy.com.ua/ вы сможете приобрести все необходимое.

Прочитано 1056 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокомбинезон BUSE Spa Kombi
Мотокомбинезон BUSE Spa Kombi
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR