( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Можливості автотюнінгу
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 25 Сентября 2012 22:15

Можливості автотюнінгу

Автор 

Можливості автотюнингу  Кожному автовласнику хочеться, щоб його машина виглядала по-особливому. Хтось купує литі колісні диски, хтось робить наклейки на капот, а хтось аерографію. Все це можна назвати одним словом: «тюнінг». Але тюнінг - це не тільки зміна зовнішнього вигляду автомобіля, це ще й удосконалення самих різних його характеристик. Кожен прагне зробити так, щоб його авто виділялося серед сотень схожих моделей. Тюнінг - це доведення автомобіля до досконалості. Досконалість у всіх різна, тому і тюнінг буває дуже різний.Найпоширенішим його видом є поліпшення характеристик двигуна і його взаємодії з іншими «органами» машини, а також їх модернізація і ремонт. Тут і збільшення потужності двигуна, і рухового моменту, і поліпшення швидкісних характеристик і багато іншого. Також він включає в себе модернізацію салону, наприклад, його флокированіє (створення «оксамитової» поверхні всередині автомобіля шляхом напилення).

Багато покращують характеристики звуку, ставлять дорогі акустичні системи. Хтось підсвічує всі панелі приладів і навіть ручки дверей (якщо в машині спочатку не було цих опцій), а хтось вішає спойлери і змінює диски. Тюнінг різноманітний, а асортимент товарів на ринку практично не обмежений, тому хтось може так захопитися, що не заспокоїться, поки повністю не переробить свою машину. А хтось доходить до того, що змінює звичайні літні шини R15 або іншого діаметру на ті, які при буксуванні випускають дим-якого кольору.

Популярним способом змінити свій автомобіль є аерографія. Її непросто здійснити неспеціалісту, але професіонал в лічені дні зробить з машини твір мистецтва. Спочатку на комп'ютері складається дизайн-проект, в якому враховуються всі деталі: розташування малюнка, його колір. Майстер повинен звести до мінімуму можливі недоліки, картинка на екрані і виконана робота повинні практично не відрізнятися один від одного. Важливо, щоб не пропав основний колір, а також щоб малюнок органічно вписувався в нього.

 Тюнінг може бути дійсно необхідним, особливо для російських машин, а може бути просто кітчем, бажанням показати себе і свій стан. Це може привести будь-якої людини до самих непередбачуваних наслідків. У всьому повинна бути своя міра. Немає сенсу робити зі старої «копійки» спорткар, особливо якщо їй просто потрібно гарне техобслуговування: балансування коліс, ремонт гальм і так далі. Краще накопичити грошей на пристойну іномарку і вже її доводити до досконалості.


Мужу покупала недавно кожаную куртку интернет магазин попался очень хороший. Цены очень даже ничего, приемлемые. Выбор большущий, сложно было выбрать, так как все красивое, но все же определились. Качество оболденное, так что заказывайте, не пожалеете.

 

Прочитано 958 раз Последнее изменение Вторник, 25 Сентября 2012 22:15
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная всесезонная туринговая куртка "Кайен-Про"
Текстильная всесезонная туринговая куртка
 1.00 EUR


Мотоштаны "Мистраль" ("Mistral")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Touring B15
Мотоботы BUSE Touring B15
 1.00 EUR