( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Мінімальний набір обладнання сто
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 08 Сентября 2011 08:28

Мінімальний набір обладнання сто

Автор 

Кадри вирішують все! Це радянське висловлювання відомо практично кожному. Однак наука не стоїть на місці, тепер це усталене вираз цілком можна перефразувати: «Кадри та обладнання вирішують все!» Адже скрізь, куди б ми не вирушили, є певні механізми, верстати, агрегати, апаратура .... Досягнення науки і техніки суттєво полегшують життя мільйонам робітників і людям, які користуються їх послугами. Якщо, наприклад, бухгалтер чи економіст і зможе обійтися без технічних новинок, то робота станції технічного обслуговування без сучасного обладнання неможлива.

Давайте спробуємо розглянути мінімальний набір обладнання для СТО.
Підйомне обладнання. Підйомне устаткування для СТО

Своєчасний і якісний ремонт неможливий без надійних підйомників. Ні, звичайно, можна по-старому відправити автомобіль «на яму» або естакаду. Але чи буде зручно працювати з вузлами автомобіля, якщо йому постійно доводиться пристосовуватися під погане освітлення або вивертатися в тісному просторі ями ... навряд-чи. Та й небезпечно це. А так загнав автомобіль на спеціальну платформу, і за допомогою пульта управління підняв його на той рівень, який потрібен для повноцінної роботи.
Шиномонтажне обладнання. Шиномонтажне обладнання для СТО

Будь менеджер сервісного центру підтвердить, що сама зношується деталь оснащення автомобіля - шини. Це слабке місце будь-якого авто і взимку, і влітку. Причому пробоїна шини, як правило, застає водія зненацька. За законом Мерфі (підлості, якщо так зрозуміліше), колесо підводить саме в той момент, коли ми запізнюємося на важливу зустріч і просто поспішаємо у справах або додому. Самостійно полагодити шину навряд-чи вдасться. А якби на СТО не було професійного обладнання, то і чекати ремонту доводилося б дуже довго. До речі, не обійтися при монтажі шини при її балансуванню і установці і без мийок, домкратів, балансувальних апаратів і пневмообладнання.
Кузовне і устаткування для фарбування. Кузовне і устаткування для фарбування для СТО

Жодна СТО не обійдеться без якісного обладнання, завдяки якому можна швидко усунути кузовні дефекти. Адже, як кажуть, час - гроші. Автовласники дорожать кожною хвилиною, навряд чи вони захочуть проводити дорогоцінний час в очікуванні, поки маляр або рихтовщик вручну усуває кузовні дефекти.
Зварювальне обладнання.

При ремонті автомобілів частенько доводиться необхідність використання зварювального апарату, як при кузовних роботах, так і при ремонті вузлів або деталей автомобілів.
Діагностичне обладнання.

Як відомо, щоб усунути поломку, важливо знайти її причину. Своєчасно виявляти причини неполадок механіки і електрики дозволяє саме діагностичне обладнання.

Прочитано 1056 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
 1.00 EUR


Защита спины SAS-TEC SC-1/11
Защита спины SAS-TEC SC-1/11
 1.00 EUR


Защита колен SAS-TEC SC-1/06
Защита колен SAS-TEC SC-1/06
 1.00 EUR