( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Мінімальний набір обладнання сто
Пятница, 20 Апр 2018
Четверг, 08 Сентября 2011 08:28

Мінімальний набір обладнання сто

Автор 

Кадри вирішують все! Це радянське висловлювання відомо практично кожному. Однак наука не стоїть на місці, тепер це усталене вираз цілком можна перефразувати: «Кадри та обладнання вирішують все!» Адже скрізь, куди б ми не вирушили, є певні механізми, верстати, агрегати, апаратура .... Досягнення науки і техніки суттєво полегшують життя мільйонам робітників і людям, які користуються їх послугами. Якщо, наприклад, бухгалтер чи економіст і зможе обійтися без технічних новинок, то робота станції технічного обслуговування без сучасного обладнання неможлива.

Давайте спробуємо розглянути мінімальний набір обладнання для СТО.
Підйомне обладнання. Підйомне устаткування для СТО

Своєчасний і якісний ремонт неможливий без надійних підйомників. Ні, звичайно, можна по-старому відправити автомобіль «на яму» або естакаду. Але чи буде зручно працювати з вузлами автомобіля, якщо йому постійно доводиться пристосовуватися під погане освітлення або вивертатися в тісному просторі ями ... навряд-чи. Та й небезпечно це. А так загнав автомобіль на спеціальну платформу, і за допомогою пульта управління підняв його на той рівень, який потрібен для повноцінної роботи.
Шиномонтажне обладнання. Шиномонтажне обладнання для СТО

Будь менеджер сервісного центру підтвердить, що сама зношується деталь оснащення автомобіля - шини. Це слабке місце будь-якого авто і взимку, і влітку. Причому пробоїна шини, як правило, застає водія зненацька. За законом Мерфі (підлості, якщо так зрозуміліше), колесо підводить саме в той момент, коли ми запізнюємося на важливу зустріч і просто поспішаємо у справах або додому. Самостійно полагодити шину навряд-чи вдасться. А якби на СТО не було професійного обладнання, то і чекати ремонту доводилося б дуже довго. До речі, не обійтися при монтажі шини при її балансуванню і установці і без мийок, домкратів, балансувальних апаратів і пневмообладнання.
Кузовне і устаткування для фарбування. Кузовне і устаткування для фарбування для СТО

Жодна СТО не обійдеться без якісного обладнання, завдяки якому можна швидко усунути кузовні дефекти. Адже, як кажуть, час - гроші. Автовласники дорожать кожною хвилиною, навряд чи вони захочуть проводити дорогоцінний час в очікуванні, поки маляр або рихтовщик вручну усуває кузовні дефекти.
Зварювальне обладнання.

При ремонті автомобілів частенько доводиться необхідність використання зварювального апарату, як при кузовних роботах, так і при ремонті вузлів або деталей автомобілів.
Діагностичне обладнання.

Як відомо, щоб усунути поломку, важливо знайти її причину. Своєчасно виявляти причини неполадок механіки і електрики дозволяє саме діагностичне обладнання.

Прочитано 991 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Paso
Мотокуртка BUSE Paso
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Open Road 13
Мотокуртка BUSE Open Road 13
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 GTX
Мотоботы Puma Flat 2 GTX
 1.00 EUR