( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Купівля автомобіля в автосалоні в Москві
Понедельник, 16 Июл 2018
Пятница, 17 Августа 2012 20:27

Купівля автомобіля в автосалоні в Москві

Автор 


Купівля автомобіля в автосалоні в Москві Є два простих способи придбати автомобіль - за повну вартість або взяти в кредит. Брати кредит на відсутню суму вигідно в тому випадку, якщо початковий внесок складе не менше 30% від повної вартості автомобіля. Але це всього лише рекомендація. Автокредит в Росії в середньому від 9 до 20% річних. Чим вище ризики банку, тим і вище планка процентної ставки по кредиту. При сплаті 50% від вартості авто можна розраховувати на мінімальний відсоток. Відсоток можна знизити і ще наявністю позитивної кредитної історії або підтвердженням додаткового доходу.

Банкіри люблять стабільні відносини. Природно, не люблять брати на себе ризики позичальників.

Термін автокредиту можна теж варіювати від 6 місяців до 7 років. Чим довше термін автокредиту, тим ставка по відсотку вище. Автокредит на 3 роки при сплаті 30% вартості автомобіля і стабільному доході - цілком прийнятний для молодої сім'ї. Це дозволяє і автомобіль поміняти швидко, в разі потреби і не мати боргів, якщо кількість членів сім'ї збільшується. Фахівці з кредитування пропонують брати кредит не більше 40% сукупного доходу всіх членів сім'ї, крім соціальних виплат.

Автокредит без довідки про доходи - можливість оформити автокредит не вказуючи свій дохід. Кому це вигідно: людям, які працюють без оформлення по трудовій книжці, молодим пенсіонерам, крім пенсії мають додатковий заробіток, таксистам і просто студентам, чиї батьки допомагають покривати більшу частину витрат.

Автокредит без водійського посвідчення можна отримати практично в будь-якому банку РФ. Мати права може чоловік, але кредит зручніше оформити на дружину. Або навпаки. Якщо довіра є до один одного і не плануєте серйозних змін, то надумайтеся і на такий крок. Автомобіль в сім'ї не завжди розкіш чи «чорна діра». Найчастіше це додаткове джерело доходів.

Авто в кредит в Москві брати легше і вигідніше, ніж оформляти автокредит на периферії. У невеликих населених пунктах мало банків, що видають автокредити та кошти під цей вид кредитування теж трохи видається. При великій кількості бажаючих конкуренція вище і автомобіля в автосалоні з необхідною комплектацією в найближчому місті може просто не виявитися. У Москві і вибір автомобілів і вибір кредитних програм набагато ширше. При цьому кредитна заявка на сайті автосалону автоматично дублюється в кілька банків і таким чином шанси помітно збільшуються.

 Є можливість навіть самому вибрати програму по автокредиту. Серед автосалонів Москви можемо порекомендувати ті, про які негативних відгуків в Інтернеті ми не знайшли: АвтоГАЛАКСІ, Максіавто, Автосалон на Варшавке, Мосгоравто. Великі і великі автосалони можуть трохи зневажливо ставитися до позичальників економ класу, їм не вигідно, коли людина вносить початковий внесок менше 40%. За це як завжди виграють ті, хто дотримується «золотої середини».


Защитить кузов вашей автомашины от коррозии несомненно поможет антикоррозийная обработка, о которой можно узнать на сайте http://www.omskmoto.ru/article/id/158. Как правило, автомашина подвергается негативному воздействию окружающей среды. Многие факторы плохо влияют на лакокрасящее покрытие авто. А внедрение реагентов в зимний период причиняют ощутимый вред кузову автомашины, следствием чего считается ржавчина.

 

Прочитано 906 раз Последнее изменение Пятница, 17 Августа 2012 20:27
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Textiljeans
Мотоштаны BUSE Textiljeans
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Lucca
Мотокуртка BUSE Lucca
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Assen
Мотокомбинезон BUSE Assen
 1.00 EUR