( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Купівля автомобіля в автосалоні в Москві
Четверг, 24 Май 2018
Пятница, 17 Августа 2012 20:27

Купівля автомобіля в автосалоні в Москві

Автор 


Купівля автомобіля в автосалоні в Москві Є два простих способи придбати автомобіль - за повну вартість або взяти в кредит. Брати кредит на відсутню суму вигідно в тому випадку, якщо початковий внесок складе не менше 30% від повної вартості автомобіля. Але це всього лише рекомендація. Автокредит в Росії в середньому від 9 до 20% річних. Чим вище ризики банку, тим і вище планка процентної ставки по кредиту. При сплаті 50% від вартості авто можна розраховувати на мінімальний відсоток. Відсоток можна знизити і ще наявністю позитивної кредитної історії або підтвердженням додаткового доходу.

Банкіри люблять стабільні відносини. Природно, не люблять брати на себе ризики позичальників.

Термін автокредиту можна теж варіювати від 6 місяців до 7 років. Чим довше термін автокредиту, тим ставка по відсотку вище. Автокредит на 3 роки при сплаті 30% вартості автомобіля і стабільному доході - цілком прийнятний для молодої сім'ї. Це дозволяє і автомобіль поміняти швидко, в разі потреби і не мати боргів, якщо кількість членів сім'ї збільшується. Фахівці з кредитування пропонують брати кредит не більше 40% сукупного доходу всіх членів сім'ї, крім соціальних виплат.

Автокредит без довідки про доходи - можливість оформити автокредит не вказуючи свій дохід. Кому це вигідно: людям, які працюють без оформлення по трудовій книжці, молодим пенсіонерам, крім пенсії мають додатковий заробіток, таксистам і просто студентам, чиї батьки допомагають покривати більшу частину витрат.

Автокредит без водійського посвідчення можна отримати практично в будь-якому банку РФ. Мати права може чоловік, але кредит зручніше оформити на дружину. Або навпаки. Якщо довіра є до один одного і не плануєте серйозних змін, то надумайтеся і на такий крок. Автомобіль в сім'ї не завжди розкіш чи «чорна діра». Найчастіше це додаткове джерело доходів.

Авто в кредит в Москві брати легше і вигідніше, ніж оформляти автокредит на периферії. У невеликих населених пунктах мало банків, що видають автокредити та кошти під цей вид кредитування теж трохи видається. При великій кількості бажаючих конкуренція вище і автомобіля в автосалоні з необхідною комплектацією в найближчому місті може просто не виявитися. У Москві і вибір автомобілів і вибір кредитних програм набагато ширше. При цьому кредитна заявка на сайті автосалону автоматично дублюється в кілька банків і таким чином шанси помітно збільшуються.

 Є можливість навіть самому вибрати програму по автокредиту. Серед автосалонів Москви можемо порекомендувати ті, про які негативних відгуків в Інтернеті ми не знайшли: АвтоГАЛАКСІ, Максіавто, Автосалон на Варшавке, Мосгоравто. Великі і великі автосалони можуть трохи зневажливо ставитися до позичальників економ класу, їм не вигідно, коли людина вносить початковий внесок менше 40%. За це як завжди виграють ті, хто дотримується «золотої середини».


Защитить кузов вашей автомашины от коррозии несомненно поможет антикоррозийная обработка, о которой можно узнать на сайте http://www.omskmoto.ru/article/id/158. Как правило, автомашина подвергается негативному воздействию окружающей среды. Многие факторы плохо влияют на лакокрасящее покрытие авто. А внедрение реагентов в зимний период причиняют ощутимый вред кузову автомашины, следствием чего считается ржавчина.

 

Прочитано 870 раз Последнее изменение Пятница, 17 Августа 2012 20:27
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка Текстильная Apollo
Мотокуртка Текстильная  Apollo
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH
SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH
 1.00 EUR