( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кредит під заставу автомобіля в банку або позика в автоломбарді?
Воскресенье, 19 Авг 2018
Пятница, 08 Февраля 2013 10:36

Кредит під заставу автомобіля в банку або позика в автоломбарді?

Автор 

Кредит під заставу автомобіля в банку або позика в автоломбарді?
Кредит під заставу автомобіля в банку або позика в автоломбарді?  Якщо необхідна чимала сума, але немає поручителя, то, швидше за все, доведеться брати кредит під заставу. Як правило, заставою в такому випадку виступає або нерухомість, або автомобіль. Поговоримо про останнє. 

Взяти гроші під заставу автомобіля можна двома різними способами: кредит в комерційному банку або позика в автоломбарді. Ці способи трохи відрізняються один від одного умовами для позичальника, а також нюансами, на які слід звернути увагу, щоб уникнути непотрібних ризиків.Кредит під заставу автомобіля надається клієнтам далеко не всіма банками. Природно, різні і кредитні ставки, і терміни погашення. До речі, вони залежать також і від віку заставного автомобіля.

Якщо зібралися отримати готівку в кредит під заставу машини, врахуйте, що на розмір дисконту істотно впливає стан авто, а також його затребуваність на вторинному ринку. Іншими словами, знижка банку може бути великою, якщо ви є власником пристойного "опеля" або "мерседеса", і зовсім незначною - в разі старенького "Варбурга". Також необхідно врахувати, що процентні ставки при оформленні кредиту під заставу автомобіля значно вище, ніж коли заставою виступає нерухомість. Ось чому дійсно гарні такі кредити, це тим, що ви продовжуєте користуватися автомобілем, що знаходиться в заставі, тоді як, взявши позику в автоломбарді, залишаєте машину на стоянці і не їздите на ній, поки не повернете позичені гроші.

Як правило, отримання позики в автоломбарді займає менше часу, ніж кредиту в банку, та й документів необхідно зібрати трохи менше. Попит на автоломбарди значно збільшився в останні роки, як тільки почалася фінансова криза, стало складніше отримати солідну суму в банку. Якщо ви взяли кредит у банку на кілька років, то будете продовжувати їздити на своєму авто, яке знаходиться в заставі, а звернувшись в Автоломбарди, просто залишите машину на місяць, а то й більше, залежно від умов договору. При цьому важливо звернути увагу на те, що охороняється Чи це стоянка, наскільки вона безпечна.

 Крім того, оформляючи документи в автоломбарді, переконайтеся, що в акт оцінки технічного стану автомобіля правильно занесені механічні пошкодження, якщо такі є. Звичайно ж, не варто звертатися в Автоломбарди за оголошенням, в якому зазначений тільки номер стільникового телефону. Цілком імовірно, що така "контора" займається видачею позик нелегально, не пройшовши реєстрацію, а це ризик втратити автомобіль.


Если вы по работе оказались в Челябинске, то сайт Деловой Челябинск поможет вам забронировать номер отеля или же узнать нужный вам адрес. Отличный справочник, который поможет вам быстро сориентироваться.

Прочитано 973 раз Последнее изменение Пятница, 08 Февраля 2013 10:36
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные туринговые мотоштаны "Лазер" ("Laser")
Текстильные туринговые мотоштаны
 1.00 EUR


Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR