( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Корейські автобуси - нове життя після тюнинга
Вторник, 21 Авг 2018
Суббота, 25 Августа 2012 15:05

Корейські автобуси - нове життя після тюнинга

Автор 


Корейські автобуси - нове життя після тюнинга  В даний час корейські автобуси користуються великим успіхом у нашій країні у автоперевізників. Це обумовлено тим, що корейська автотехніка надійна, комфортабельна, економічна в плані споживання палива, а її ремонт обходиться в розумну ціну. Разом з тим, корейські автобуси мають непоганий дизайн, а цілий ряд моделей  пройшов оновлення, яке за своїм масштабом можна прирівняти до тюнингу. 

Новий улюбленець автоперевізників

Корейська автобус Hyundai Universe - техніка абсолютно нового покоління.

Він змінив на ринку всім відомий автобус Aero. Нова модель корейських виробників відрізняється неймовірним комфортом, чудовими експлуатаційними якостями, високим рівнем безпеки. Це стало можливим за рахунок застосування в конструкції автобуса ряду інноваційних технологій.

Так, наприклад, Hyundai Universe комплектується кузовом-монокок, який забезпечує скорочення поперечних / поздовжніх розгойдувань і вібрації всередині салону, а також знижує лобовий опір зустрічному повітряному потоку, а значить підвищує паливну економічність і покращує комфортність транспортного засобу.

Автотехніка Hyundai Universe володіє стильним впізнаваним дизайном. Цьому сприяє вишуканість фар, велике лобове скло, обтічність корпусу. Внутрішній простір корейського автобуса ергономічно. Простір для водія збільшено на 0,55 м, сидіння обладнано пневмопідвіскою, що забезпечує зниження м'язової напруги. На приладовій панелі присутні мультифункціональні LCD дисплеї, які сприяють більш зручному зчитування різної інформації.

У базову комплектацію Hyundai Universe входять системи ABS і ASR, авторегулятор зазору колодок, кондиціонер, гірський гальмо, підсилювач КПП, система передпускового підігріву та інше. Автобус оснащений 12-літровим турбодизелем марки D6ACB TCI, відповідний міжнародним стандартом EURO 3. Ливість силового агрегату досягає 380 л.с., що забезпечує розгін техніки до 142 км / год. 
Старе ім'я, новий вид 
Інший корейський автобус - Hyundai Aerotown - також популярний в різних країнах світу. Не так давно він пройшов якісний тюнінг. В результаті його кузов став ще більш стійким до корозії за рахунок спеціальної електролітичної обробки, а технічна комплектація значно збагатилася. 
Зараз в базовий комплект входять гідропідсилювач керма, противотуманки, передпусковий підігрівач, потужний кондиціонер. Виробник оснащує Hyundai Aerotown кількома японськими двигунами, в числі яких дизель D6BR потужністю 185 л.с., турбодизель D6DA потужністю 225 л.с. Це автобус може розганятися до швидкості 120 км / ч. Плавність і м'якість ходу забезпечує підвіска різних типів - ресорна, пневматична, ресорно-пневматична; залежна і незалежна, а також стабілізатори поперечної стійкості і гідравлічні амортизатори.


Что такое смарт карта и чем смарт карты отличаются от магнитных карт, вы можете узнать на нашем сайте. У нас есть вся информация, которая вам будет полезна. У смарт-карт есть много преимуществ, которые позволяют получать разные бонусы и скидки. Смарт-карта очень полезна в повседневной жизни и очень даже актуальна, так вот, если у вас остались вопросы, мы с радостью вам на них ответим.

 

Прочитано 1008 раз Последнее изменение Суббота, 25 Августа 2012 15:06
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 270
Шлем UVEX SX 270
 1.00 EUR


Черепаха ACERBIS SCUDO
Черепаха ACERBIS SCUDO
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE City Limit Schuh
Мотоботы BUSE City Limit Schuh
 1.00 EUR