( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Класифікація автомобільних підйомників
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 25 Августа 2011 23:43

Класифікація автомобільних підйомників

Автор 

Для забезпечення доступу обслуговуючого персоналу до окремих вузлів і деталей автомобіля під час проведення ремонтних робіт використовуються спеціалізовані автомобільні підйомники. Це обладнання забезпечує виконання практично всіх видів робіт, виконуваних автосервісом, від шиномонтажних робіт, до капітального ремонту двигуна автомобіля....Читати далі »» » Підйомник для автомобілів

Існує кілька різновидів підйомного устаткування, використовуваного в умовах автосервісу, яке може класифікуватися за типом конструкції і по типу приводу.

Кожна з цих різновидів знаходить своє застосування в залежності від конкретних умов і типів обслуговуваних транспортних засобів.
По типу конструкції автомобільні підйомники можуть підрозділятися на такі типи:
- одностійкові підйомники,
- двухстійкові підйомники,
; - чотирьохстійкові підйомники, Чотиристійковий підйомник
- шестістоечние підйомники,
; - підйомники-ножиці,
- підйомники спеціалізованого типу.
Залежно від типу приводу, на якому працюють автомобільні підйомники, виділяють наступні категорії:
- пневматичні підйомники,
- електромеханічні підйомники, ножничний підйомник
- електрогідравлічні підйомники.

Зрозуміло, що в умовах автосервісу, обслуговуючого великий потік автомобілів, доцільним видається застосування механізованого підйомного устаткування. У цій категорії найбільшим попитом користуються електрогідравлічні автомобільні підйомники, які мають ряд переваг, порівняно з електромеханічним обладнанням. Ці переваги зачіпають, Підйомник для вантажівок і автобусів як експлуатаційні характеристики, так і параметри безпеки.
При виборі автомобільного підйомника в кожному випадку необхідно також керуватися його технічними параметрами, які визначають можливість і ефективність його експлуатації в умовах конкретного авторемонтного і автосервісного підприємства. До числа найбільш значних технічних параметрів відносять вантажопідйомність, споживану електродвигуном потужність, вага обладнання. Також автомобільні підйомники, в значній мірі, характеризують такі параметр, як максимальна висота підйому і час підйому. Велике значення мають також геометричні розміри і площа робочого приміщення, займана підйомником під час його експлуатації.

Прочитано 2875 раз
Оцените материал
(9 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC Classic
Мотошлем ROCC Classic
 1.00 UAH
-15.00 UAH
Вы экономите: 16.00 UAH


Мотокуртка BUSE San Remo
Мотокуртка BUSE San Remo
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Игнишн" ("Ignition")
Кожаная куртка
 1.00 EUR