( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Подорож на фабрику Sidi
Суббота, 23 Июн 2018
Пятница, 21 Сентября 2012 12:56

Подорож на фабрику Sidi

Автор 

Досвідчені мотоциклісти кажуть: «Першим ділом шолом, другим - мотоботи». Саме ноги страждають в мото-аваріях особливо часто, а лікувати їх досить складно. Чого вже говорити про те, що жити на милицях ну дуже незручно. Саме тому сучасні мотоботи не поступаються в складності і навороченности конструкції останнім Супербайк. Сьогодні у нас є можливість прогулятися по цехах одного з провідних виробників взуття для мотоциклістів - компанії Sidi - і побачити весь процес виробництва своїми очима.

 

Кстати, а если вы не в курсе то теперь предлагается очень выгодная франшиза для тех кто хотел бы заняться продажей авто. Заходите на http://www.chipsaway.ua/franchising/ru и узнаете про то как ведётся франшиза на Украине. Про разнообразные тонкости дела в Украине.


У Мазері, що знаходиться менш ніж в 100 кілометрах від Венеції, розташований завод, який відкриває перед нами свої двері. Проходимо просторий хол зі стелажами, на яких розставлені мотоботи, які захищали ноги знаменитостей, і прямуємо в шоу-рум, де нас чекають всі моделі марки: від трекових до туристичних, від позашляхових до супермото. Але те, що цікавить нас, знаходиться на нижніх поверхах - там, де розташовані складальні лінії - автоматизовані і, в той же час, з великою часткою участі людей ...

З Італії до Румунії ... І назад в Італію

Хоча остаточне складання та перевірка якості продукції відбувається в Італії, збирання деяких моделей виробляється далеко від Апеннінського півострова. Але починається все тут, в провінції Тревізо, з прийому і перевірки всієї сировини незалежно від моделі. Великі коробки, заповнені підошвами і підметками, рулони штучної шкіри Lorica, виробленої в Італії, або сітки Mesh з Німеччини чекають відправки. Частина сировини відправляється на фірмовому вантажівці на схід, у Румунію, а частина - на вантажному ліфті вниз, в цех.

Як дізнатися, де була проведена взуття? Дуже просто: топові моделі виробляються в Італії, нижні - в Румунії, а проміжна лінійка - в обох країнах.

Крім мотобот, фірма випускає і велосипедне взуття. Жовті колодки для велообуві, зелені - для мотоциклетної. До кожної колодці різного розміру вручну кріплять відповідну підошву. Так починається перший етап тривалого процесу виробництва мотобота. До речі, для іменитих гонщиків, що виступають у взутті Sidi, існують персональні колодки, які точно повторюють форму їх стоп!

Прочитано 957 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Comanche
Шлем UVEX Comanche
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Мотокуртка Текстильная Apollo
Мотокуртка Текстильная  Apollo
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Speedster
Мотокуртка BUSE Speedster
 1.00 EUR