( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Подорож на фабрику Sidi
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 21 Сентября 2012 12:56

Подорож на фабрику Sidi

Автор 

Досвідчені мотоциклісти кажуть: «Першим ділом шолом, другим - мотоботи». Саме ноги страждають в мото-аваріях особливо часто, а лікувати їх досить складно. Чого вже говорити про те, що жити на милицях ну дуже незручно. Саме тому сучасні мотоботи не поступаються в складності і навороченности конструкції останнім Супербайк. Сьогодні у нас є можливість прогулятися по цехах одного з провідних виробників взуття для мотоциклістів - компанії Sidi - і побачити весь процес виробництва своїми очима.

 

Кстати, а если вы не в курсе то теперь предлагается очень выгодная франшиза для тех кто хотел бы заняться продажей авто. Заходите на http://www.chipsaway.ua/franchising/ru и узнаете про то как ведётся франшиза на Украине. Про разнообразные тонкости дела в Украине.


У Мазері, що знаходиться менш ніж в 100 кілометрах від Венеції, розташований завод, який відкриває перед нами свої двері. Проходимо просторий хол зі стелажами, на яких розставлені мотоботи, які захищали ноги знаменитостей, і прямуємо в шоу-рум, де нас чекають всі моделі марки: від трекових до туристичних, від позашляхових до супермото. Але те, що цікавить нас, знаходиться на нижніх поверхах - там, де розташовані складальні лінії - автоматизовані і, в той же час, з великою часткою участі людей ...

З Італії до Румунії ... І назад в Італію

Хоча остаточне складання та перевірка якості продукції відбувається в Італії, збирання деяких моделей виробляється далеко від Апеннінського півострова. Але починається все тут, в провінції Тревізо, з прийому і перевірки всієї сировини незалежно від моделі. Великі коробки, заповнені підошвами і підметками, рулони штучної шкіри Lorica, виробленої в Італії, або сітки Mesh з Німеччини чекають відправки. Частина сировини відправляється на фірмовому вантажівці на схід, у Румунію, а частина - на вантажному ліфті вниз, в цех.

Як дізнатися, де була проведена взуття? Дуже просто: топові моделі виробляються в Італії, нижні - в Румунії, а проміжна лінійка - в обох країнах.

Крім мотобот, фірма випускає і велосипедне взуття. Жовті колодки для велообуві, зелені - для мотоциклетної. До кожної колодці різного розміру вручну кріплять відповідну підошву. Так починається перший етап тривалого процесу виробництва мотобота. До речі, для іменитих гонщиків, що виступають у взутті Sidi, існують персональні колодки, які точно повторюють форму їх стоп!

Прочитано 991 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Testastretta
Мотоботы Puma Testastretta
 1.00 EUR