( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Отменный_тюнинг_от_уолта_сигля
Суббота, 21 Апр 2018
Пятница, 15 Февраля 2013 18:52

Отменный_тюнинг_от_уолта_сигля

Автор 
Порівняно зі стоком

кастомайзер Уолт Сігле (Walt Siegl) з міста Нью-Гемпшир, розташованого на берегах Туманного Альбіону, займається мотоциклами досить давно. На свій новий проект за участю Riviera Ducati він витратив чотири місяці напруженої роботи. Зате результат виправдав всі зусилля: вийшов мотоцикл являє собою збалансовану суміш ретро стилю і каферейсера, який відмінно виглядає на дорозі.

На байці встановлений мотор L-твін 900SS, обсяг якого був збільшений до 944 куб. см. Крім того Уолт сам виготовив раму, використавши для цього хромолібденовие труби, і бензобак з кевлара і карбону. Однак цим унікальність мотоцикла не обмежується. Тільки подивіться на алюмінієві підніжки авторської роботи і сталеву випускну систему!

Переднє колесо має зв'язок з вилкою, взятої з Тriumph. Її кут нахилу досить великий у порівнянні зі стоком, що надає байку додатковий шарм. А для відновлення балансу Уолт використовував додаткові пружини і клапани.

Строго кажучи, в оригінальної моделі практично не залишилося незмінених вузлів і деталей. Технічні навички та вправність Уолта Сігле допомогли йому успішно впоратися із завданням і створити черговий шедевр.

Альбіону, займається мотоциклами досить

Чотири місяці

Був збільшений до

Тільки подивіться
Прочитано 852 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


ROCC 729 Full Carbon
ROCC 729 Full Carbon
 1.00 UAH