( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Отменный_тюнинг_от_уолта_сигля
Среда, 22 Авг 2018
Пятница, 15 Февраля 2013 18:52

Отменный_тюнинг_от_уолта_сигля

Автор 
Порівняно зі стоком

кастомайзер Уолт Сігле (Walt Siegl) з міста Нью-Гемпшир, розташованого на берегах Туманного Альбіону, займається мотоциклами досить давно. На свій новий проект за участю Riviera Ducati він витратив чотири місяці напруженої роботи. Зате результат виправдав всі зусилля: вийшов мотоцикл являє собою збалансовану суміш ретро стилю і каферейсера, який відмінно виглядає на дорозі.

На байці встановлений мотор L-твін 900SS, обсяг якого був збільшений до 944 куб. см. Крім того Уолт сам виготовив раму, використавши для цього хромолібденовие труби, і бензобак з кевлара і карбону. Однак цим унікальність мотоцикла не обмежується. Тільки подивіться на алюмінієві підніжки авторської роботи і сталеву випускну систему!

Переднє колесо має зв'язок з вилкою, взятої з Тriumph. Її кут нахилу досить великий у порівнянні зі стоком, що надає байку додатковий шарм. А для відновлення балансу Уолт використовував додаткові пружини і клапани.

Строго кажучи, в оригінальної моделі практично не залишилося незмінених вузлів і деталей. Технічні навички та вправність Уолта Сігле допомогли йому успішно впоратися із завданням і створити черговий шедевр.

Альбіону, займається мотоциклами досить

Чотири місяці

Був збільшений до

Тільки подивіться
Прочитано 887 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "Эйр" ("Air")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоштаны "Кайен-Про" ("Cayenne-Pro")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
 1.00 EUR