( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Кастом_родом_із_індонезіі
Воскресенье, 24 Июн 2018
Пятница, 15 Февраля 2013 12:00

Кастом_родом_із_індонезіі

Автор 
Ми часто скаржимося

Ми часто скаржимося, що мотоцикли відомих виробників в нашій країні коштують надто дорого, що по-справжньому хороші моделі важко дістати, а їздити доводиться на двоколісному смітті. Однак, практика показує, що справжня любов до залізного коня не знає перешкод.

Це переконливо довів Агус Дарізт (Agus Darizt), який живе на острові Ява в Індонезії.

Ось де обмежений вибір мотоциклів і запчастин! Але Агус це не завадило стати справжнім кастомайзером. Його кар'єра почалася ще в дитинстві, коли мотоцикли він бачив тільки на фотографіях або у вигляді іграшок. Вони то перші і піддалися тюнінгу: маленький Агус розфарбовував їх вручну.

Далі - більше. Трохи пізніше прийшов досвід у зварюванні, обробці металу і труб. Всьому цьому Агус вчився самостійно і за три роки зумів стати справжнім майстром. Через друзів і знайомих він отримав в цілому дев'ять замовлень, з якими впорався блискуче. Для останньої спроби був обраний Kawasaki Z200 1981 року. Всього за 3 місяці була значно перероблена ходова частина, в тому числі вилка та амортизатори. Замінено також двигун і карбюратор. Деякі запчастини були просто зняті зі старих велосипедів або знайдені на смітнику, а щось, наприклад, кермо і сідло, виготовлені вручну.

Отже, ми бачимо, що наполеглива праця у поєднанні з вродженим талантом дають прекрасний результат навіть в екстремальних умовах.

Те, наприклад

З вродженим

Бачив тільки на

Ми часто скаржимося
Прочитано 902 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Мотокуртка BUSE M-Stone
Мотокуртка BUSE M-Stone
 1.00 EUR


Кожаная куртка "GT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR