( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Кастом_родом_із_індонезіі
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 15 Февраля 2013 12:00

Кастом_родом_із_індонезіі

Автор 
Ми часто скаржимося

Ми часто скаржимося, що мотоцикли відомих виробників в нашій країні коштують надто дорого, що по-справжньому хороші моделі важко дістати, а їздити доводиться на двоколісному смітті. Однак, практика показує, що справжня любов до залізного коня не знає перешкод.

Це переконливо довів Агус Дарізт (Agus Darizt), який живе на острові Ява в Індонезії.

Ось де обмежений вибір мотоциклів і запчастин! Але Агус це не завадило стати справжнім кастомайзером. Його кар'єра почалася ще в дитинстві, коли мотоцикли він бачив тільки на фотографіях або у вигляді іграшок. Вони то перші і піддалися тюнінгу: маленький Агус розфарбовував їх вручну.

Далі - більше. Трохи пізніше прийшов досвід у зварюванні, обробці металу і труб. Всьому цьому Агус вчився самостійно і за три роки зумів стати справжнім майстром. Через друзів і знайомих він отримав в цілому дев'ять замовлень, з якими впорався блискуче. Для останньої спроби був обраний Kawasaki Z200 1981 року. Всього за 3 місяці була значно перероблена ходова частина, в тому числі вилка та амортизатори. Замінено також двигун і карбюратор. Деякі запчастини були просто зняті зі старих велосипедів або знайдені на смітнику, а щось, наприклад, кермо і сідло, виготовлені вручну.

Отже, ми бачимо, що наполеглива праця у поєднанні з вродженим талантом дають прекрасний результат навіть в екстремальних умовах.

Те, наприклад

З вродженим

Бачив тільки на

Ми часто скаржимося
Прочитано 943 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Аполло" ("Apollo")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
 1.00 EUR