( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Кастом Triton родом із 60-х
Вторник, 17 Июл 2018
Суббота, 19 Мая 2012 23:20

Кастом Triton родом із 60-х

Автор 

Triton - визнана ікона стилю для кастомайзеров, що захоплюються каферейсерством. У його дизайні вдало поєднуються рама featherbed від Norton і паралельний твін від Triumph. Створений ще в шістдесяті роки минулого століття він став найбільш динамічним і легко керованим байком свого часу.

А Triton, про який сьогодні піде мова, живе у Франції.

Його власник, Вінсент Мішель, за фахом є фотографом. Запчастини та комплектуючі його байка родом з 1963 року, хоча закінчену форму мотоцикла вони прийняли тільки в 1970. Двигун, до речі, теж коштує від Triumph 6Т. Він зазнав деякі зміни, наприклад, рідні головки були замінені на аналогічні від Bonneville. Крім того, змінили форму кулачків розподільні вали, а поршні були замінені з метою збільшити компресію.

На заключному етапі байк придбав ще й оригінальне колірне рішення, яке є справою рук Aerocolordesign. В цілому вийшов класичний кастом в стилі каферейсерства. Тут складно знайти зайві елементи, але і в доповненнях він не потребує. Прекрасна майстерня робота в наявності.

З 1963 року

Були замінені з

У його дизайні

Мова, мешкає уНо сразу хочу сказать покупать такую одежду в простых магазинах будет очень дорого. Так в прочем и всегда, поэтому одежда от производителя продаётся намного дешевле если брать у них. Хотя есть конечно варианты и с тем чтобы заказывать в сети, там тоже можно выйти на отличные варианты, и тоже сразу на производителей, так и качество лучше.  

Прочитано 1184 раз Последнее изменение Вторник, 11 Сентября 2012 15:10
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Термобелье "Фронтье" ("Frontier")
Термобелье
 1.00 EUR


Нейлоновая мото куртка Arlen Ness
Нейлоновая мото куртка Arlen Ness
 1.00 EUR


SHIRO MX-911 UYUNI SHIRO MX-911 UYUNI
SHIRO MX-911 UYUNI SHIRO MX-911 UYUNI
 1.00 EUR