( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Кастом Triton родом із 60-х
Четверг, 24 Май 2018
Суббота, 19 Мая 2012 23:20

Кастом Triton родом із 60-х

Автор 

Triton - визнана ікона стилю для кастомайзеров, що захоплюються каферейсерством. У його дизайні вдало поєднуються рама featherbed від Norton і паралельний твін від Triumph. Створений ще в шістдесяті роки минулого століття він став найбільш динамічним і легко керованим байком свого часу.

А Triton, про який сьогодні піде мова, живе у Франції.

Його власник, Вінсент Мішель, за фахом є фотографом. Запчастини та комплектуючі його байка родом з 1963 року, хоча закінчену форму мотоцикла вони прийняли тільки в 1970. Двигун, до речі, теж коштує від Triumph 6Т. Він зазнав деякі зміни, наприклад, рідні головки були замінені на аналогічні від Bonneville. Крім того, змінили форму кулачків розподільні вали, а поршні були замінені з метою збільшити компресію.

На заключному етапі байк придбав ще й оригінальне колірне рішення, яке є справою рук Aerocolordesign. В цілому вийшов класичний кастом в стилі каферейсерства. Тут складно знайти зайві елементи, але і в доповненнях він не потребує. Прекрасна майстерня робота в наявності.

З 1963 року

Були замінені з

У його дизайні

Мова, мешкає уНо сразу хочу сказать покупать такую одежду в простых магазинах будет очень дорого. Так в прочем и всегда, поэтому одежда от производителя продаётся намного дешевле если брать у них. Хотя есть конечно варианты и с тем чтобы заказывать в сети, там тоже можно выйти на отличные варианты, и тоже сразу на производителей, так и качество лучше.  

Прочитано 1157 раз Последнее изменение Вторник, 11 Сентября 2012 15:10
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильно-кожаные мотоштаны "Гиар" ("Gear")
Текстильно-кожаные мотоштаны
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Аполло" ("Apollo")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR