( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Кафе рейсер на базі Yamaha Rd350
Понедельник, 20 Авг 2018
Среда, 27 Июня 2012 16:03

Кафе рейсер на базі Yamaha Rd350

Автор 

Шанувальникам двотактних мотоциклів напевно з кращого боку знаком Yamaha RD350. Але в проекті S2RD від Analog Motorcycles він постає в новому, ще більш привабливому світлі.

Вихідним матеріалом послужила модель 1973 року випуску, яка одного разу вже пережила реконструкцію під кафе-рейсер. Після чого мотоцикл довгі роки простояв незатребуваним, поміняв кілька господарів, поки новий власник, нарешті, не згадав про нього і не звернувся в майстерню Analog Motorcycles.

Кастомайзери почали зі зміни «рідний» рульової колонки на деталь від Ducati S2R. Від цієї ж моделі взяли траверси і вилку. Застарілі амортизатори замінили більш досконалими від Progressive Suspension. Істотно змінилася і ширина передньої шини: це стало можливим завдяки тому, що маточина заднього обіду була винесена вперед і закріплена в вилці. Для заднього колеса були використані маточина і обід від Yamaha TZ250.

Стоковий двигун в основному залишився без нововведень. А ось барабанний гальмо з 70-х був замінений сучасним, дисковим. Обидва гальма, і задній, і передній, управляються єдиним важелем на правій підніжці. Завдяки цьому обриси мотоцикла стали більш стильними та стриманими.

Під кафе-рейсер

І передній, управляються єдиним

Motorcycles він постає

Постає в новому, ще

Від цієї ж

Motorcycles він постає

Звернувся в майстерню Analog

Постає в новому, ще

Більш досконалими від

Прочитано 952 раз Последнее изменение Среда, 04 Июля 2012 15:46
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

Похожие материалы (по тегу)

  • Фабричная команда Yamaha покидает чемпионат серии WSBK в конце сезона

    С большим сожалением уведомляем всех поклонников компании YAMAHA , которая заявила о том, что в конце этого же сезона покинет WSBK. Данное заявление бесспорно было шокирующем для всех поклонников заводской команды YAMAHA, тем более что, совсем недавно покинула чемпионат WSBK  еще одна заводская команда Ducati.

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Мотокуртка BUSE Lucca
Мотокуртка BUSE Lucca
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 GTX
Мотоботы Puma Flat 2 GTX
 1.00 EUR