( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Кафе рейсер на базі Yamaha Rd350
Пятница, 20 Апр 2018
Среда, 27 Июня 2012 16:03

Кафе рейсер на базі Yamaha Rd350

Автор 

Шанувальникам двотактних мотоциклів напевно з кращого боку знаком Yamaha RD350. Але в проекті S2RD від Analog Motorcycles він постає в новому, ще більш привабливому світлі.

Вихідним матеріалом послужила модель 1973 року випуску, яка одного разу вже пережила реконструкцію під кафе-рейсер. Після чого мотоцикл довгі роки простояв незатребуваним, поміняв кілька господарів, поки новий власник, нарешті, не згадав про нього і не звернувся в майстерню Analog Motorcycles.

Кастомайзери почали зі зміни «рідний» рульової колонки на деталь від Ducati S2R. Від цієї ж моделі взяли траверси і вилку. Застарілі амортизатори замінили більш досконалими від Progressive Suspension. Істотно змінилася і ширина передньої шини: це стало можливим завдяки тому, що маточина заднього обіду була винесена вперед і закріплена в вилці. Для заднього колеса були використані маточина і обід від Yamaha TZ250.

Стоковий двигун в основному залишився без нововведень. А ось барабанний гальмо з 70-х був замінений сучасним, дисковим. Обидва гальма, і задній, і передній, управляються єдиним важелем на правій підніжці. Завдяки цьому обриси мотоцикла стали більш стильними та стриманими.

Під кафе-рейсер

І передній, управляються єдиним

Motorcycles він постає

Постає в новому, ще

Від цієї ж

Motorcycles він постає

Звернувся в майстерню Analog

Постає в новому, ще

Більш досконалими від

Прочитано 896 раз Последнее изменение Среда, 04 Июля 2012 15:46
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

Похожие материалы (по тегу)

  • Фабричная команда Yamaha покидает чемпионат серии WSBK в конце сезона

    С большим сожалением уведомляем всех поклонников компании YAMAHA , которая заявила о том, что в конце этого же сезона покинет WSBK. Данное заявление бесспорно было шокирующем для всех поклонников заводской команды YAMAHA, тем более что, совсем недавно покинула чемпионат WSBK  еще одна заводская команда Ducati.

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Enduro carbon
Шлем UVEX Enduro carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
 1.00 EUR


Scooter
Scooter
 1.00 UAH