( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Кастомайзинг » Кафе Рейсер на базі Харлея від майстерні Dp Customs Cycle
Пятница, 20 Июл 2018
Вторник, 19 Июня 2012 00:00

Кафе Рейсер на базі Харлея від майстерні Dp Customs Cycle

Автор 

Арізонській кастом-ательє DP Customs Cycles працює виключно з Харлея. Остання робота її засновників, братів дель Прадо, - кафе-рейсер, побудований на базі Harley-Davidson XL 1985 року випуску, одного з останніх «Айронхедов».

"Ми любимо класичні боббери і кафе-рейсери", говорить Джастін дель Прадо. "Звичайно, ми могли б багато чого змінити в цьому мотоциклі, збільшити, наприклад, продуктивність двигуна, і так далі, але наш бюджет був дуже обмежений".

Багато часу пішло на створення «хвоста» з одного листа стали: "Простіше було б взяти дві половини і зварити їх, але це не круто. Ми хотіли добитися того, щоб профіль задньої частини повторював плавні обриси паливного бака ". Що стосується самого бензобака, то він запозичений в італійського бренду Benelli. Рама залишилася практично недоторканою. Сидіння повністю зроблено вручну: "Спереду воно має вигин для більш зручної посадки і обшите по олдскульний технології". Вручну також виготовлені кліпони. Все інше в мотоциклі було або відновлено, або замінено. Так, вся проводка і всі контрольно-вимірювальне обладнання є абсолютно новими.

На вибір колірного рішення вплинула пристрасть дель Прадо до старих хот-пологів і мускул-карів. "Колір Grabber Blue, який використовує компанія Ford, завжди був нашим улюбленим, тому ми вирішили взяти його за основний, додавши до нього чисті білі лінії. Потім все ретельно відшліфували і відполірували до дзеркального блиску. Останнім штрихом стала алюмінієва емблема для паливного бака, виготовлена вручну ".

Шини - класика IRC (інтерконтинетальної раллійноє першість). Крім того, що вони є яскравим ретро-елементом в загальному образі мотоцикла, вони ще і досить практичні.

В результаті вийшло, як кажуть, просто і зі смаком, і, безсумнівно, їзда цьому кафе-рейсери здатна доставити масу задоволення.

Так, вся проводка

Того, щоб профіль

бензобака, то він

DP Customs Cycles

Має вигин

Так далі, але

Img src

Дві половини і зварити

Так, вся

Все інше в

Мотоцикли, збільшити, наприклад

Простіше було б взяти

Смаком, і, безсумнівно , їзда

Рішення вплинула пристрасть

Колір Grabber Blue

Що стосується

Крім того, що

Сидіння повністю зроблено

Дель Прадо до

І, безсумнівно, їзда

Рішення вплинула пристрасть

Року випуску, одного

Ліста стали

1985 року випуску, одного

Кафе-рейсер, побудований на

Паливного баку

Прочитано 923 раз Последнее изменение Понедельник, 18 Июня 2012 09:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Похожие материалы (по тегу)

  • Кафе Рейсер на базі Harley Davidson xr1200 від Роланда Сендса

    Рівно 30 днів знадобилося Роланду Сендс і його команді, щоб перетворити стоковий Harley-Davidson XR1200 в ексклюзивний кафе-рейсер.

    Насамперед на байку був встановлений односторонній трубчастий свінгарм в стилі Ducati з амортизатором Ohlins і передня вилка Ohlins GSX-R. Потім майстри взялися з нуля створювати високо задертий алюмінієвий хвіст, притаманний стилю кафе-рейсеров, і нижній спойлер з інтегрованим в нього масляним баком.

  • Новый двигатель HarleyDavidson для Screamin’ Eagle

    На прошлой неделе HarleyDavidson презентовал для своих поклонников и любителям гонок на треке, да и почитателям заводской оригинальной линейки супер тюнинга Screamn' Eagle сделали приятный сюрприз - новенький гоночный двигатель HarleyDavidson для Screamin’ Eagle.

    Нужно подметить, что даный двигатель был значительно доработан за последние несколько месяцев, и нам американским производителем предлагается с увеличенным на 120 куб. см рабочим объемом, то есть (1996 куб.).  Да да, именно из за этого в прошлогоднем каталоге новенький двигатель назвали SE120R (SE - Screamn' Eagle, R - Racing).

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Boss 530
Шлем UVEX Boss 530
 1.00 UAH
-1 734.00 UAH
Вы экономите: 1 735.00 UAH


Черепаха ACERBIS Net Koerta
Черепаха ACERBIS Net Koerta
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Short Race
Мотоботы BUSE Short Race
 1.00 EUR