( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Історія виникнення прокату автомобілів
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 15 Июня 2011 13:54

Історія виникнення прокату автомобілів

Автор 

Оренда автомобіля в Москві явище вельми популярне і скажемо, звичне. Здається, що так було завжди. Але чи так це?

Послуга прокату автомобіля безпосередньо пов'язана з появою і розвитком самої індустрії автомобілебудування. Першим автомобілем, випущеним в маси в 1908р., Був американський «Форд-Т». Ідея ж здавати транспортні засоби в оренду належить підприємцю Джо Сандерсу, який вирішив здавати свою власну машину за ціною 10 центів за одну милю. Найпершим клієнтом Д.Сандерса став якийсь молодий чоловік, який скористався запропонованою послугою, щоб не спізнитися на побачення з дівчиною.

Минув час, і бізнес Джо Сандерса отримав розвиток практично у всій Америці, але в період Великої Депресії компанія його таки збанкрутувала.

Естафету Сандерса в 1918р. перехопив якийсь Уолтер Джекобс, житель Чикаго. Він заснував власний автопарк, який налічував 11 легковиків марки «Форд-Т». Ремонтом займався сам господар, і вже через 5 років його річний дохід склав більше 1 мільйона у.о. Але в підсумку Джекобс продає свою фірму власнику іншої компанії, що займається транспортом - Джону Херц, і незабаром нова компанія, що пропонує прокат авто, стала називатися на прізвище власника Hertz. Ось так з 1920 року і до теперішнього часу Hertz є найбільшою компанією в цій галузі.

Після того, як в Америці був прийнятий «сухий закон», послугою зацікавилися контрабандисти, які торгують алкоголем. Вони стали використовувати взяті в прокат машини для транспортування свого кримінального товару. Але в міру відродження в країні ділової активності (кінець 30-х минулого століття) репутація компаній, які займалися здачею авто, була реабілітована. На всіх залізничних вокзалах і станціях стали з'являтися численні контори, що пропонує подібний вид послуг.

По закінченні Другої Світової війни соціальні та економічні умови були дуже сприятливими для розвитку всієї транспортної галузі, і, зокрема, для автомобільної. З'явився авіаційний туризм, зростаюча популярність якого привела до того, що попит на оренду машин різко зріс. Саме в таких умовах з'явилася компанія Avis в 1946р. Творець фірми - Уоррен Авіс, колишній пілот ВВС. Він зробив вірну ставку на те, що число пасажирів літаків різко зросла, тому й розмістив в аеропортах пункти прокату автомобілів. Він почав все з 3-х примірників, а через сім років його компанія відкрила відділення в Мексиці, Канаді та навіть в Європі. Сьогодні Avis в світі прокатного автобізнесу займає почесне друге місце.

Після Avis з'явилося безліч компаній, що займаються прокатом, і багато з них по сьогоднішній день займають у своїй галузі лідируючі позиції. Так бізнес поширився по всьому світу.


У меня случилась небольшая проблема, нужно было купить запчасти стелс для совего любимого квадрацикла. Друг сразу же посоветовал сайт, где сам постоянно покупает. Я без роздумий купил все нужное и честно говоря остался очень доволен, цены вполне приемлемые.

Прочитано 1316 раз Последнее изменение Среда, 05 Декабря 2012 21:36
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Speedster
Мотокуртка BUSE Speedster
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Ltd.
Мотоботы BUSE GP Ltd.
 1.00 EUR