( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Історія появи електромобілів
Воскресенье, 24 Июн 2018
Среда, 22 Июня 2011 04:37

Історія появи електромобілів

Автор 

В даний час багато хто з нас не мислять свого життя без власного автомобіля. І пояснюється це дуже просто. Машина надає нам одне головна перевага - повна відсутність залежності від громадського транспорту. Сівши за кермо, свого залізного коня ви мо жете швидко дістатися в потрібне місце. Причому зараз все більше наших співвітчизників вважає за краще навіть здійснювати подорожі в країни ближнього зарубіжжя на авто. Одним словом зручність переміщення по місту і країні на власній «ластівку» оцінили вже багато росіян, і зараз придбати автомобіль виявляє бажання все більше і більше громадян, тим більше що «легковика» стали значно доступніше.


Однак, на жаль, поряд з плюсами машини мають і мінуси - вихлопні гази посилюють і без того знаходиться в жалюгідному стані екологічну ситуацію в нашій країні. Хоча цю проблему можна вирішити, тим більше що останнім часом все частіше порушується тема заміни автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння машинами на електричній тязі - електромобілі.


Багато хто думає, що електромобілі з'явилися порівняно недавно, але насправді це далеко не так. Вперше вийшло у світ таке чудо техніки ще на початку 20 століття в Сполучених Штатах. Деякий час парк машин в Америці складався виключно з машин на електричній тязі, але, на жаль, вони не отримали широкого розповсюдження, так як в Техасі були знайдені джерела нафти. Цією ситуацією вирішила скористатися компанія Форд. Так через досить короткий проміжок часу практично кожен автосалон США пропонував машини з бензиновим двигуном. Саме це послужило причиною того, що незабаром про електромобілях забули.


У 1993 році провідний концерн «Пежо-Сітроен» виділив близько п'ятдесяти електромобілів на дорожні випробування. Однак очікування виробника не виправдалися, екологічні машини в ході експерименту отримали задовільну оцінку. Основними недоліками тодішніх електромобілів стали - обмежений запас ходу, дуже маленька швидкість пересування (не більше 90 км) і недоступність заправок. Хоча головна претензія «суддів» була пред'явлена ​​до батарей цього дива техніки. Кожні 5000 кілометрів їх потрібно було міняти або ремонтувати. Не дивлячись на те, що авто на електричній тязі не отримали високі оцінки, концерн «Пежо-Сітроен» все-таки запустив їх у масове виробництво. Попит на електромобілі був невеликий, тому програму поширення екологічних «ластівок» довелося згорнути.


Серед компаній, які хотіли «просунути» електромобілі були «Ауді», «Мерседес» і деякі інші. Спроби і цих концернів виявилися невдалі. Лише останнім часом у світ почали виходити машини на електричній тязі, які отримують високі оцінки в ході випробувань. Але й у них є недолік - це висока вартість. Погодьтеся мало хто може собі дозволити придбати авто за кілька мільйонів доларів.


Стаття підготовлена ​​за матеріалами сайту automobile.ru.

Прочитано 1161 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильно-кожаные мотоштаны "Гиар" ("Gear")
Текстильно-кожаные мотоштаны
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
 1.00 EUR