( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Історія появи електромобілів
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 22 Июня 2011 04:37

Історія появи електромобілів

Автор 

В даний час багато хто з нас не мислять свого життя без власного автомобіля. І пояснюється це дуже просто. Машина надає нам одне головна перевага - повна відсутність залежності від громадського транспорту. Сівши за кермо, свого залізного коня ви мо жете швидко дістатися в потрібне місце. Причому зараз все більше наших співвітчизників вважає за краще навіть здійснювати подорожі в країни ближнього зарубіжжя на авто. Одним словом зручність переміщення по місту і країні на власній «ластівку» оцінили вже багато росіян, і зараз придбати автомобіль виявляє бажання все більше і більше громадян, тим більше що «легковика» стали значно доступніше.


Однак, на жаль, поряд з плюсами машини мають і мінуси - вихлопні гази посилюють і без того знаходиться в жалюгідному стані екологічну ситуацію в нашій країні. Хоча цю проблему можна вирішити, тим більше що останнім часом все частіше порушується тема заміни автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння машинами на електричній тязі - електромобілі.


Багато хто думає, що електромобілі з'явилися порівняно недавно, але насправді це далеко не так. Вперше вийшло у світ таке чудо техніки ще на початку 20 століття в Сполучених Штатах. Деякий час парк машин в Америці складався виключно з машин на електричній тязі, але, на жаль, вони не отримали широкого розповсюдження, так як в Техасі були знайдені джерела нафти. Цією ситуацією вирішила скористатися компанія Форд. Так через досить короткий проміжок часу практично кожен автосалон США пропонував машини з бензиновим двигуном. Саме це послужило причиною того, що незабаром про електромобілях забули.


У 1993 році провідний концерн «Пежо-Сітроен» виділив близько п'ятдесяти електромобілів на дорожні випробування. Однак очікування виробника не виправдалися, екологічні машини в ході експерименту отримали задовільну оцінку. Основними недоліками тодішніх електромобілів стали - обмежений запас ходу, дуже маленька швидкість пересування (не більше 90 км) і недоступність заправок. Хоча головна претензія «суддів» була пред'явлена ​​до батарей цього дива техніки. Кожні 5000 кілометрів їх потрібно було міняти або ремонтувати. Не дивлячись на те, що авто на електричній тязі не отримали високі оцінки, концерн «Пежо-Сітроен» все-таки запустив їх у масове виробництво. Попит на електромобілі був невеликий, тому програму поширення екологічних «ластівок» довелося згорнути.


Серед компаній, які хотіли «просунути» електромобілі були «Ауді», «Мерседес» і деякі інші. Спроби і цих концернів виявилися невдалі. Лише останнім часом у світ почали виходити машини на електричній тязі, які отримують високі оцінки в ході випробувань. Але й у них є недолік - це висока вартість. Погодьтеся мало хто може собі дозволити придбати авто за кілька мільйонів доларів.


Стаття підготовлена ​​за матеріалами сайту automobile.ru.

Прочитано 1207 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны "Мистраль" ("Mistral")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Torino
Мотокуртка BUSE Torino
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Herren Jacke Denver
Мотокуртка BUSE Herren Jacke Denver
 1.00 EUR