( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Історія мотоцикла. Ч.4
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 02 Февраля 2012 17:18

Історія мотоцикла. Ч.4

Автор 

Але всі ці труднощі і небезпеки не могли відлякати ентузіастів, і в повній відповідності з законом попиту та пропозиції сотні солідних фірм, заводів середньої руки і крихітних майстерень кинулися задовольняти їх запити. Зробимо короткий огляд тільки "най-най" відомих фірм - багатьом з них буде призначено десятиліттями бути зірками першої величини, хоча тільки одиниці дотягнуть до наших днів.

У Франції фірма "Де Діон-Бутон" переключилася на початку століття повністю на виробництво автомобілів. Брати Вернер успішно продовжували займатися випуском мотоциклів - вони теж переключилися на автомобілі, але пізніше, в 1908 році. Але на перше місце на початку століття висунувся концерн братів Пежо.

Жан П'єр і Жан Фредерік Пежо ще в 1865 році заснували фірму, що займалася металообробкою і металопрокатом. Незабаром їх підприємство виросло у значний концерн, відомий у всьому світі. У 1885 році з ініціативи Армана Пежо - представника вже нового покоління - фірма додала до своєї програми виробництво велосипедів. У 1890 році Арман придбав у Даймлера ліцензію на випуск чотиритактних бензинових двигунів і незабаром почав також виготовлення автомобілів. Перший мотоцикл "Пежо" народився в 1899 році і мав для свого часу дивно прогресивну конструкцію. Одноциліндровий двигун потужністю 1,5 л. с. стояв уже в нижньому куті рами, а переднє колесо було забезпечено важільної вилкою з пружинним елементом на рульовій колонці - ця система, незабаром вдосконалена, стала відмітною рисою мотоциклів фірми.

Рене Жилле побудував свій перший експериментальний бензиновий двигун ще в 1885 році. Для того щоб замовити виливки для другого, вдосконаленого варіанту, перший двигун йому довелося продати на металобрухт! Після довгих років експериментів і випробувань він все-таки домігся успіху і в 1902 році продемонстрував на Паризькому автосалоні свій мотоцикл зі зниженою рамою, управлінням двигуном з допомогою обертових рукояток та іншими передовими особливостями.

Прочитано 1086 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Кожаная куртка "Аполло" ("Apollo")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR