( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Історія мотоцикла. Ч.4
Суббота, 23 Июн 2018
Четверг, 02 Февраля 2012 17:18

Історія мотоцикла. Ч.4

Автор 

Але всі ці труднощі і небезпеки не могли відлякати ентузіастів, і в повній відповідності з законом попиту та пропозиції сотні солідних фірм, заводів середньої руки і крихітних майстерень кинулися задовольняти їх запити. Зробимо короткий огляд тільки "най-най" відомих фірм - багатьом з них буде призначено десятиліттями бути зірками першої величини, хоча тільки одиниці дотягнуть до наших днів.

У Франції фірма "Де Діон-Бутон" переключилася на початку століття повністю на виробництво автомобілів. Брати Вернер успішно продовжували займатися випуском мотоциклів - вони теж переключилися на автомобілі, але пізніше, в 1908 році. Але на перше місце на початку століття висунувся концерн братів Пежо.

Жан П'єр і Жан Фредерік Пежо ще в 1865 році заснували фірму, що займалася металообробкою і металопрокатом. Незабаром їх підприємство виросло у значний концерн, відомий у всьому світі. У 1885 році з ініціативи Армана Пежо - представника вже нового покоління - фірма додала до своєї програми виробництво велосипедів. У 1890 році Арман придбав у Даймлера ліцензію на випуск чотиритактних бензинових двигунів і незабаром почав також виготовлення автомобілів. Перший мотоцикл "Пежо" народився в 1899 році і мав для свого часу дивно прогресивну конструкцію. Одноциліндровий двигун потужністю 1,5 л. с. стояв уже в нижньому куті рами, а переднє колесо було забезпечено важільної вилкою з пружинним елементом на рульовій колонці - ця система, незабаром вдосконалена, стала відмітною рисою мотоциклів фірми.

Рене Жилле побудував свій перший експериментальний бензиновий двигун ще в 1885 році. Для того щоб замовити виливки для другого, вдосконаленого варіанту, перший двигун йому довелося продати на металобрухт! Після довгих років експериментів і випробувань він все-таки домігся успіху і в 1902 році продемонстрував на Паризькому автосалоні свій мотоцикл зі зниженою рамою, управлінням двигуном з допомогою обертових рукояток та іншими передовими особливостями.

Прочитано 1030 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Racing
Мотокуртка BUSE Racing
 1.00 EUR


Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne SG 10
Мотоботы Gaerne SG 10
 1.00 EUR