( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Історія мотоцикла. Ч.3
Среда, 20 Июн 2018
Четверг, 02 Февраля 2012 17:16

Історія мотоцикла. Ч.3

Автор 

Ходова частина цих мотоциклів нічим не відрізнялася від велосипедної - хіба що раму і передню вилку робили з труб більшого перерізу. Втім, переднє колесо вже на початку століття намагалися подрессорівать - за допомогою важелів і пружин.

А ось заднього колеса судилося ще довго не мати м'якої підвіски - спроби ввести якийсь пружний елемент між трикутником власне рами і трикутником, що створює задню підвіску, в перші два десятиліття століття можна порахувати на пальцях. Гальма були Башмачного типу, що впливали на колесо або трансмісійний шків. У 1902 році Боуден запатентував гальма з підковоподібної скобою (як на сучасних спортивних велосипедах), б будів які поширені. А ось барабанні гальма з розширюються колодками були рідкісним винятком. Ніякої системи електрообладнання (крім запалювання) не було, для руху в темний час доби мотоциклісти користувалися олійними або ацетиленовими ліхтарями.

Життя мотоцикліста початку століття була нелегкою. Двигуни безвідмовністю роботи похвалитися не могли, обивателі вважали новоявлений екіпаж якщо не породженням пекла, то вже смертоубійственним знаряддям, собаки вважали, що мотоциклісти - їх законна видобуток. А ось що радив брати з собою в поїздку "Довідник мотоцикліста", опублікований в 1904 році: "Англійська розвідний ключ, великий ключ для випрямлення шатунів педалей після падіння, пару плоскогубців з кусачками, коротку і міцну викрутку, повний набір запасних гайок, плоский напилок з дрібною насічкою, впускний клапан в зборі, випускний клапан з пружиною, три свічки запалювання, дві пружини трамблера, запасну акумуляторну батарею, вольтметр або лампочку для контролю електричного кола, повний набір гальмівного механізму, запасний трансмісійний ремінь, ніж, шило і скріпки для ремонту ременя, все необхідне для ремонту шин, ручну маслянку з маслом, банку палива для ліхтаря, мідний дріт і ремінець ".

Прочитано 1074 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Історія мотоцикла. Ч.2 Історія мотоцикла. Ч.4 »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Boss 525
Шлем UVEX Boss 525
 1.00 UAH
-574.00 UAH
Вы экономите: 575.00 UAH


Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Rookie
Мотоперчатки BUSE Rookie
 1.00 EUR