( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Історія мотоцикла. Ч.1
Вторник, 19 Июн 2018
Четверг, 02 Февраля 2012 16:36

Історія мотоцикла. Ч.1

Автор 

Період з 1900 по 1905 рік історики мотоцикла часто називають "епохою мотовелосипеда", оскільки саме цей термін найкраще показує, що собою представляв тоді мотоцикл. Але іноді вони дають цьому відрізку часу й іншу назву - "спекулятивна епоха".

Бо в цей час десятки і сотні підприємців стрімголов кинулися в новий бізнес, анітрохи не замислюючись над тим, чи зможуть вони забезпечити хоч скільки-небудь прийнятне якість продукції. Мотоциклетний бум почався в найсприятливіших обставинах. З одного боку, в наявності був ажіотажний попит з боку тих, кого не могла вже задовольняти динаміка велосипеда і необхідність крутити педалі. З іншого боку, велопро-мислення була досить розвинена в усьому світі, а мотоцикл підкуповував явним схожістю з велосипедом. Дуже багато шанованих і безвісні велосипедні фабрики не змогли встояти перед спокусою додати до просто велосипеду ще й велосипед моторизований. Тим більше що труднощів з силовими агрегатами вже не було: десятки спеціалізованих фірм пропонували всім бажаючим легкі і достатньо надійні двигуни. Найбільш популярними були французькі "Де Діон" і "Пежо", бельгійські "Мінерва" і ФН, німецькі "Фафнір". Спеціалізовані фірми пропонували також посилені для установки двигуна рами, не кажучи вже про шини, системах запалювання та іншої "дрібниці". Саме в ці роки почалася біографія багатьох фірм, які понад півстоліття визначатимуть шлях розвитку мотоцикла. Але незліченно більше було тих, хто спалахнув на кілька років під час цього буму - і канув в безвість під час настав після 1904 спаду, викликаного тим, що розчаровані низькою якістю продукції фірм-одноденок мотоциклісти розчарувалися взагалі в можливостях нового транспортного засобу.

На початку нового століття остаточно склався образ і подробиці технічного пристрою мотоцикла - не залишилося вже й сліду від того приголомшуючого різноманіття, якими рясніє останнє десятиліття XIX століття. Мотоцикл рішуче став двоколісним - трицикли за ці п'ять років потихеньку вимерли, їх згубила нестійкість на поворотах та обставина, що вибоїни, яких на дорогах початку століття вистачало, сприймали не два колеса, що йдуть слід у слід, а цілих три, кожне зі своєю траєкторією , так що ухилитися від усіх дір не було ніякої можливості. Двигун також рішуче змістився в нижню частину рами - найчастіше він розташовувався всередині її, іноді вбудовуючись в вершину цього нижнього кута, так що він сам ставав частиною несучої структури. Але нерідко двигун підвішували до передньої трубі рами.

Прочитано 1162 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Отражающий жилет BUSE Warnweste
Отражающий жилет BUSE Warnweste
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE M-Stone
Мотокуртка BUSE M-Stone
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR