( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Історія мотоцикла. Ч.1
Суббота, 18 Авг 2018
Четверг, 02 Февраля 2012 16:36

Історія мотоцикла. Ч.1

Автор 

Період з 1900 по 1905 рік історики мотоцикла часто називають "епохою мотовелосипеда", оскільки саме цей термін найкраще показує, що собою представляв тоді мотоцикл. Але іноді вони дають цьому відрізку часу й іншу назву - "спекулятивна епоха".

Бо в цей час десятки і сотні підприємців стрімголов кинулися в новий бізнес, анітрохи не замислюючись над тим, чи зможуть вони забезпечити хоч скільки-небудь прийнятне якість продукції. Мотоциклетний бум почався в найсприятливіших обставинах. З одного боку, в наявності був ажіотажний попит з боку тих, кого не могла вже задовольняти динаміка велосипеда і необхідність крутити педалі. З іншого боку, велопро-мислення була досить розвинена в усьому світі, а мотоцикл підкуповував явним схожістю з велосипедом. Дуже багато шанованих і безвісні велосипедні фабрики не змогли встояти перед спокусою додати до просто велосипеду ще й велосипед моторизований. Тим більше що труднощів з силовими агрегатами вже не було: десятки спеціалізованих фірм пропонували всім бажаючим легкі і достатньо надійні двигуни. Найбільш популярними були французькі "Де Діон" і "Пежо", бельгійські "Мінерва" і ФН, німецькі "Фафнір". Спеціалізовані фірми пропонували також посилені для установки двигуна рами, не кажучи вже про шини, системах запалювання та іншої "дрібниці". Саме в ці роки почалася біографія багатьох фірм, які понад півстоліття визначатимуть шлях розвитку мотоцикла. Але незліченно більше було тих, хто спалахнув на кілька років під час цього буму - і канув в безвість під час настав після 1904 спаду, викликаного тим, що розчаровані низькою якістю продукції фірм-одноденок мотоциклісти розчарувалися взагалі в можливостях нового транспортного засобу.

На початку нового століття остаточно склався образ і подробиці технічного пристрою мотоцикла - не залишилося вже й сліду від того приголомшуючого різноманіття, якими рясніє останнє десятиліття XIX століття. Мотоцикл рішуче став двоколісним - трицикли за ці п'ять років потихеньку вимерли, їх згубила нестійкість на поворотах та обставина, що вибоїни, яких на дорогах початку століття вистачало, сприймали не два колеса, що йдуть слід у слід, а цілих три, кожне зі своєю траєкторією , так що ухилитися від усіх дір не було ніякої можливості. Двигун також рішуче змістився в нижню частину рами - найчастіше він розташовувався всередині її, іноді вбудовуючись в вершину цього нижнього кута, так що він сам ставав частиною несучої структури. Але нерідко двигун підвішували до передньої трубі рами.

Прочитано 1261 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные туринговые мотоштаны "Лазер" ("Laser")
Текстильные туринговые мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Airway
Мотоперчатки BUSE Airway
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
 1.00 EUR