( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Хонда Акорд - сучасний автомобіль
Понедельник, 16 Июл 2018
Среда, 09 Января 2013 18:23

Хонда Акорд - сучасний автомобіль

Автор 


Хонда Акорд - сучасний автомобіль Хонда акорд - найсучасніший і затребуваний автомобіль сьогоднішнього дня. Він відмінно поєднує в собі автомобіль бізнес-класу для успішних, заможних людей з молодіжним автомобілем для розважальних прогулянок і подорожей. Розробляючи цю модель, японські винахідники використовували найновіші інноваційні технології, завдяки яким збільшилася потужність двигуна, а витрата палива стала більш економічною. 

Безпека найвищого рівня забезпечується антиблокувальною гальмівною системою (ABS), каркасом кузова поліпшеної сумісності і системою допомоги при екстреному гальмуванні.

Так само важливе значення для забезпечення безпеки має і електронна система розподілу гальмівних сил. Хонда акорд воістину став автомобілем нового покоління. Ось чому так важливо при виникли неполадки з автомобілем використовувати тільки оригінальні якісні запчастини для хонди акорд.

Наша компанія співпрацює з перевіреними постачальниками, зарекомендували себе, як надійні перевірені партнери. Тому, купуючи у нас запчастини для хонди акорд, ви зі стовідсотковою гарантією отримаєте саме ті деталі й комплектуючі, які зможуть забезпечити надійну роботу вашого автомобіля протягом багатьох років. Крім поставок запчастин і комплектуючих, ми вже багато років надаємо послуги автосервісу, проводимо ремонт і діагностику автомобілів. Наш хонда сервіс москва заслужено користується повагою і довірою наших клієнтів.

Діагностика та ремонт автомобілів хонда в нашому сервісному центрі виконується висококласними фахівцями, які добре знають особливості даного автомобіля. Враховуючи, що японські автомобілі оснащені всілякими нововведеннями за останнім словом техніки, які і роблять ці машини настільки надійними і якісними, то навіть невеликий ремонт повинен здійснюватися тільки в спеціалізованих хонда сервісах Москви. Намагаючись заощадити кілька рублів і набуваючи комплектуючі і запчастини для хонди акорд у невідомих осіб, ви ризикуєте назавжди розлучитися з вашим автомобілем.

Якщо ж ви не хочете залишитися без свого автомобіля на тривалий термін в разі складного ремонту, то радимо вам скористатися планом сервісного обслуговування. Наш хонда сервіс в Москві надасть вам саму необхідну інформацію про періодичність та перелік робіт, необхідних для того, щоб ваш автомобіль служив вам вірою і правдою не один рік.

Компанія Хонда отримала одну з найбільш заслужених нагород - включення до Автомобільний Зал Слави в Мінланде, штат Мічиган. А Соітіро Хонда, засновник компанії, став першим японцем, який отримав таку високу нагороду. Харизматичний інтер'єр хонда акорд, як ніякий інший автомобіль в світі, забезпечує комфорт високого рівня, що дозволяє повністю насолодитися водінням.


Если вы хотите почитать истории из реальной жизни, то вам нужно на сайт http://ls.mcsites.ru/. Я не так давно его нашел, сайт супер, есть много чего интересного и смешного. Для меня это один из лучших сайтов.

Прочитано 1013 раз Последнее изменение Среда, 09 Января 2013 18:23
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Джинджер" ("Ginger")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Lederjeans
Мотоштаны BUSE Lederjeans
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Nordkapp
Мотоперчатки BUSE Nordkapp
 1.00 EUR