( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Гучний тюнінг
Вторник, 21 Авг 2018
Суббота, 20 Октября 2012 20:40

Гучний тюнінг

Автор 

Коли мова йде про тюнінг автомобіля, відразу уявляєш собі надпотужний форсований двигун з якоюсь немислимою системою охолодження і дивовижним зовнішнім виглядом колись серійного автомобіля. В уявленні багатьох тюнінг - це ще й суперсучасна автомобільна електроніка, напхана в усіх можливих і неможливих місцях. Але є ще одна область тюнінгу, так званий автозвук. В останні роки автозвук настільки увійшов в моду, що в багатьох країнах навіть проводяться національні чемпіонати.


Кто не любит футбол, таких людей наверное мало. Например я, очень люблю футбольный клуб Сампдория, и недавно нашла источник, где можно смотреть все новости о этом ФК. Классный сайт, а самое главное интересный.


  Гучний тюнінг Для тюнинга звукоіздающей начинки автомобіля використовуються найсучасніші автомагнітоли, які мають не тільки чудову якість звучання, але і вельми привабливий зовнішній вигляд. Умілі руки майстрів автозвуку вбудовують автомагнітолу в торпеду на самому видному місці, іноді змінюючи передню панель, покриваючи її різними видами гальванопластики. Головний пристрій, що має на борту потужний підсилювач, може зайняти все вільне місце під передньою панеллю салону, доводиться навіть йти на жертви. Для розміщення додаткових підсилювачів потрібно досить великий простір, до того ж добре вентильоване - адже чим більше потужність підсилювача, тим більше тепла виділяється на радіаторах його вихідних каскадів. І ось уже прибрані з торпеди плати пристрої мікроклімату, назавжди викинуті вимикачі склопідйомники, а їх місце зайняв підсилювач. 

Дуже важливою характеристикою автозвуку є не тільки висока потужність, але і якість, глибина і чистота звуку. Для того, щоб забезпечити належний рівень відтворення, в салоні встановлюють автомобільні акустичні системи з великою вихідною потужністю і широкою смугою відтворних частот. Використовувана акустика компонентна автомобільна часом має значні габарити, доводиться пожертвувати ще дечим для установки. Наприклад, фронтальні акустичні системи. Ну як встановити, наприклад, твітери в панель небудь малолітражки? Єдине рішення - замінити ними повітроводи. І нічого, що взимку обмерзає скло, а влітку прохолодне повітря проникає тільки через відкрите вікно - зате який звук!

Гучний тюнінг

Які тільки хитрощі не доводиться застосовувати, щоб прилаштувати в обшивку дверей не дуже компактні мідбаси. Прибудовані до дверей подіуми для динаміків аж ніяк не полегшують посадку в авто водія і пасажирів, але на які тільки позбавлення не готовий піти любитель якісного звучання. Простіше за все, як правило, встановити тилові динаміки. Якщо зупинитися на коаксіальної конструкції, то запросто можна вмонтувати колонки в перегородку між салоном і багажником. Складніше йде справа з сабвуфером - його найчастіше розташовують або в багажному відділенні, змирившись з деякою втратою якості передачі низьких частот, або вмонтують самим немислимим способом в консоль, прибудовану десь під ногами пасажирів заднього сидіння.

Залишаються сущі дрібниці - розвести звукову проводку так, щоб не позначалася наводка від силових проводів. І ось уже саморобна самодвижущаяся чотириколісний музична шкатулка готова. Клацнути вимикачем живлення автомагнітоли - і в дорогу.


Прочитано 1079 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Октября 2012 12:55
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Sponsor II
Мотокуртка BUSE Sponsor II
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
 1.00 EUR