( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Гальмівні диски EBC Brakes
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 17 Июля 2012 12:48

Гальмівні диски EBC Brakes

Автор 

Чавун - ідеальний матеріал для побудови гальмівних дисків. Перш за все, чавун розсіює воду, що дозволяє зберігати високий коефіцієнт тертя при попаданні вологи в зону контакту диск-колодка. Друге «золоте» властивість сплаву - висока теплопровідність: чавунний диск легко «вбирає» і розсіює тепло, що виділяється гальмівної парою в процесі гальмування.

При цьому, сплав може похвалитися досить демократичною вартістю. Всі ці фактори і визначили чавун - як головне сировину для створення гальмівних дисків в автомобілебудуванні. Але не буває чистого меду без краплі дьогтю. Чавун володіє і вельми непривабливим властивостями, що доставляють немало клопоту автолюбителю. Сплав вимагає дуже коректних температур і процесу нагрівання.

 

Зокрема, при всій своїй стійкості до температурних навантажень - чавун не любить надмірно швидкого нагрівання і ще більше боїться швидкого охолодження. На практиці часто це виглядає наступним чином: інтенсивне гальмування, попадання води на розпечену робочу поверхню диска - в результаті порушення геометрії металу (або кажучи більш звичною мовою - викривлення диска). А це вже вирок. І тут фізика невблаганна: за якою б технології не було відлито диск - класичні властивості чавуну залишаються при ньому. Резонне питання, яке крутиться на язиці читача: які рішення проблеми? На практиці все просто: на прилавку гальмівних дисків завжди вибирають більш стійкі, більш високотехнологічні продукти, які мають мінімальну схильність до вищеописаних неприємностей. Одним з показових технологій виготовлення на світовому ринку є гальмові диски EBC Brakes, виробництва Великобританії.

 

Завдяки підходу компанія впевнено входить до трійки світових лідерів у гальмах для цивільних і спортивних авто. Чим же так привабливі гальмівні диски EBC? Один з головних козирів бренду - технологія виливки чавунних болванок. Як правило, в процесі лиття виробляється чимала кількість газів, які утворюють в чавуні порожнини. Розміри цих порожнин, а так само їх кількість безпосередньо впливають на збалансованість диска. І саме ця властивість одне з визначальних стійкість гальмівних дисків до навантажень і деформацій. Особливість технології EBC Brakes - використання «ноу-хау»: всі виготовлені болванки обов'язково проходять процедуру рентгенівського сканування, що дозволяє виявити навіть дрібні порожнини в структурі металу. Якщо кількість і обсяг цих пустот перевищує норму - диски автоматично відправляються на переплавку.

 

Таким підходом до якості, на жаль, зможу похвалитися одиниці виробників. Це притаманне всім серіям гальмівних дисків EBC: Premium, USR і Turbogroove. Далі, важливим у виробництві гальмівних дисків є фінішна обробка та опції, які застосовуються у виготовленні. І тут є місце хвалебним одам англійською інженерам. Гальмівні диски EBC серії Turbogroove вперше в світі були випущені із застосуванням інноваційної технології - несквозной перфорації (dimpled). Це «ноу-хау», що імітує перфорацію (свердління), але не має наскрізного виходу. Це рішення дозволяє звести нанівець ймовірність появи тріщин і пошкоджень диска (як іноді це трапляється з наскрізною перфорацією). При цьому ненаскрізна технологія виконує бó більшу частину функцій, властивих наскрізного свердління, при цьому не приховує ніякої небезпеки.

 

Радіальні насічки, що застосовуються у виготовленні гальмівних дисків EBC Turbogroove - виконані за всіма канонами високоефективних технологій: мають відкритий вихід для відпрацьованих газів (часто насічки роблять замкнутими - що менш ефективно). Глибина слотів дозволяє відвести будь-яку кількість відпрацьованого матеріалу від плями контакту. І одне з маленьких, але тим не менш важливих достоїнств гальмівних дисків EBC - антикорозійне покриття металу. На превеликий жаль, ця «базова» опція на сьогодні вважається недоступною у ряду навіть іменитих виробників. Адже погодьтеся - переплатити за гальмівні диски на дорогий автомобіль, і через місяць споглядати іржавий чавун під елегантними колісними дисками - задоволення нижче середнього. І на закінчення - короткий екскурс по серіях гальмівних дисків EBC Brakes. Топова серія, заслужено здобула популярність на всіх континентах - Turbogroove (часто позначається TGD або 3GD).

 

Буквений покажчик в каталожної артикулі - GD. Виготовлені з використанням усіх передових технологій EBC. Гальмівні диски Turbogroove проектувалися для інтенсивних навантажень в режимі реального спорту. Кілька років тому англійці зробили доступною всю лінійку високоефективних дисків і для гражданськіх автолюбителів. Поставляються у виконанні радіальні насічки і перфорація. Покриті антикорозійним покриттям, що гарантує відсутність іржі на ступичні і торцевої частинах на протязі всього терміну експлуатації дисків. Гальмівні диски серії Ultimax, буквений покажчик у каталозі - USR. За технологіями сплаву і фінішної обробки - одного поля ягода з лінійкою Turbogroove. Відрізняє диски USR - радіальні переривчасті слоти. Поставляється серія в чорному антикорозійному покритті, що робить їх уніфікованими в застосуванні з будь-якими колісними дисками і кольором авто.

 

Одне з соломонових рішень компанії - гальмівні диски серії Premium. При високотехнологічному виконанні - мають досить демократичну ціну. Поставляються в гладкому виконанні, але при цьому за рівнем виробництва - можуть дати фору більшості оригінальних дисків. Позиціонуються, як більш якісна заміна стоковим гальмах, за більш привабливу ціну. Ну і наостанок: досвід не одного покоління показав: економити на гальмах небезпечно і недалекоглядно. Більш того, гальмувати можна з задоволенням. І те й інше гармонійно поєднується в продукції EBC. Хочете переконатися самі?

 


 Компания Медиасфера находится в числе огромнейших агентств в России по менеджменту и рекламе в интернете. В список оказываемых фирмой услуг входит поисковое продвижение, продвижение в соц сетях, консультирование и аналитика интернет-проектов. Продвижение Яндекс - один из первых грандиозных проектов. Медиасфера считается одним из фаворитовинтернет-разработчиков, имеет очень много наград и сертификатов. Одно из главных направлений работы фирмы - это раскрутка интернет-сайта дешево , выгодно и солидно.

 

Прочитано 1223 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 215
Шлем UVEX SX 215
 1.00 EUR
-10.00 EUR
Вы экономите: 11.00 EUR


Мотоштаны BUSE Como Hose
Мотоштаны BUSE Como Hose
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Molveno
Мотокуртка BUSE Molveno
 1.00 EUR