( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Фреон r1234
Воскресенье, 19 Авг 2018
Четверг, 22 Декабря 2011 08:09

Фреон r1234

Автор 

Кондиціонер автомобіля так само, як і багато його інші агрегати вимагає регулярного обслуговування і трепетного догляду. Автомобільний кондиціонер за принципом роботи дуже схожий зі звичайним холодильником, не дивлячись на те, що влаштований трохи по-іншому. Він являє герметичну оболонку, яка заповнена спеціальним холодильним маслом і фреоном. Масло легко розчиняється в рідкому фреоні і завдяки цьому не боїться низьких температур - воно забезпечує мастило не тільки компресора, але і всієї системи в цілому.


Звичайно, заповнити кондиціонер можна б було і більш ефективними речовинами, наприклад, звичайним пропаном. Проте всі речовини, що показують характеристики краще фреону, є вибухонебезпечними. Для роботи в холодильниках, а саме для наповнення їх систем були придумані спеціальні містять фтор і хлор сполуки, які крім всіх необхідних характеристик володіють ще і безпекою. Але не дивлячись на те, що присутні між автокондиціонеру автомобілів деякі відмінності, схема їх роботи однакова.
Зараз же, починається впровадження системи нового фреону в автомобільні кондиціонери. У першу чергу це пов'язано з більшою безпекою для систем кондиціонування, і з більш високими показниками роботи. У зв'язку з цим безліч європейських виробників автотранспортних засобів починають поступове переведення автомобільних кондиціонерів з фреону R134 на R1234. Автомобілі з оновленою системою кондиціонування на території Росії повинні з'явитися вже до кінця поточного року.
Для обслуговування оновлених систем автомобільного кондиціонування автосервісам потрібно нове обладнання. Компанія Крем, успішно зарекомендувала себе на російському ринку в галузі продажу різнорідного обладнання для автосервісу, ближче до кінця літа випустить у продаж установку Ice Star, яка спеціально призначена для проведення обслуговування кондиціонованих автомобільних систем з фреоном R1234.
Апаратна установка чудово підійде для СТО, що роблять просте обслуговування та перезарядку автомобільних кондиціонерів, а так само займаються їх ремонтом. Завдяки даній установці з'являється можливість перевірити, і провести повну діагностику системи кондиціонування прямо на машині. Установка має високоемкостних балоном, вбудованими вагами для хладагента, масла і трейсера. За допомогою даної установки, стає можливим обслуговування кондиціонера в полноавтоматіческом режимі, без безпосереднього контролю за роботою. Програмне забезпечення Ice Star має всі необхідні процедури для діагностики або післяремонтних робіт.
Установка володіє власним вбудованим принтером, роздруковуються дату, час, заголовок, масу і температуру бака з хладогент, кількість заправленого та регенерованого хладагента, кількість заправленого та откачанного масла.

Прочитано 1118 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Lucca
Мотокуртка BUSE Lucca
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Imola Racing BUSE
Мотокуртка BUSE Imola Racing BUSE
 1.00 EUR


SHIRO SH-3700 MUGELLO SHIRO SH-3700 MUGELLO
SHIRO SH-3700 MUGELLO SHIRO SH-3700 MUGELLO
 1.00 EUR