( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Ford отримав почесну нагороду за кращий двигун
Суббота, 18 Авг 2018
Пятница, 07 Июня 2013 09:09

Ford отримав почесну нагороду за кращий двигун

Автор 

Кращі силові агрегати поточного року були визначені фахівцями. До складу суддівської колегії увійшли представники 35 різних країн, головним чином провідні експерти в автомобільній сфері, а також журналісти з найавторитетніших авто-видань.

Встановити переможця вдалося за допомогою проведення голосування. Лідером став бензиновий трициліндровий силовий агрегат EcoBoost від Ford, об'ємом в один літр. Як відомо, п'ять автомобілів бренду використовують даний силовий агрегат, що відрізняється похвальними характеристиками.

 

Серед усіх представлених в автоіндустрії моторів, «фордовский» EcoBoost є одним з найбільш компактних.Низький паливний витрата і значну потужність, якою зазвичай відрізняються двигуни більш об'ємні, даному мотору забезпечує його особлива комплектація. Він оснащений системою зміни фаз газорозподілу, системою прямої подачі палива і турбіною, що і дозволяє досягти зазначених результатів.

 

Експертами крім цього був визначений також кращий силовий агрегат серед двигунів нового покоління. Згідно з оцінками фахівців, перемоги в цій категорії заслуговує випускається концерном Volkswagen двигун, об'ємом в 1,4 літра і потужністю в 140 кінських сил. Крім Volkswagen цим силовим агрегатом комплектується ряд моделей марок Audi, Skoda, і SEAT.

 

Примітно, що двигун EcoBoost став переможцем конкурсу і був удостоєний звання кращого також рік тому. Так, двоциліндровий силовий агрегат, що використовується для моделі Fiat500, журі назвало переможцем у 2011 році.


Если вы являетесь руководителям компании, то вы обязательно должны позаботиться о проведении интересных корпоративов. В организации корпоратива вам может помочь «КвадроПрокат», где вы сможете взять в аренду квадрацыкли, сомневаюсь, что кому-то из ваших сотрудников это не понравится, да все будут в восторге. На страничке http://www.kvadroprokat.ru/organizaciya-korporativov/ вы сможете найти всю необходимую информацию о том, как где и как провести тот или иной корпоратив.

Прочитано 908 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Airway
Мотоперчатки BUSE Airway
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Аполло" ("Apollo")
Кожаная куртка
 1.00 EUR