( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Евакуатор: швидко, зручно, вигідно
Вторник, 21 Авг 2018
Суббота, 01 Сентября 2012 23:19

Евакуатор: швидко, зручно, вигідно

Автор 

Евакуатор: швидко, зручно, вигідно Практично всі автолюбителі хоч раз та стикалися зі службою евакуації. Адже враховуючи те, що вартість інших авто обчислюється сотнями тисяч доларів або євро, відвозити машину в сервіс для ремонту на буксирувальний трос, м'яко кажучи, не комільфо.

На що ж слід орієнтуватися при виборі компанії, що надає подібні послуги? По-перше, це район дислокації основного парку техніки. Викликати, звичайно, можна представників будь-якої фірми, яка працює в місті.

Але от довгі хвилини (а часом і годинник) очікування, та й дорога туди-назад ... Право, це не варто того, щоб манкірувати пропозиціями організацій, що пропонують евакуатор, припаркований буквально за рогом. Досить визначитися зі звичайним маршрутом поїздок (наприклад, з дому до місця служби) і з'ясувати, які компанії працюють неподалік. Евакуатор Москва дешево, звичайно, теж може запропонувати: тут відстані компенсується присутністю великої кількості фірм в кожному окрузі.

Які самі - такі й сани

По-друге, це наявність у служб транспортування сучасних оснащених евакуаторів різної вантажопідйомності. Наприклад, для того щоб відбуксирувати малолітражку, цілком може вистачити невеликий платформи і звичайної лебідки. А для джипа-важкоатлета знадобиться і платформа відповідних розмірів, і кран-маніпулятор з гідропідсилювачем. Звичайно, іноді неможливо передбачити, який характер пошкоджень може отримати автомобіль, якщо він не просто заглух, а потрапив в аварію. Але завжди слід орієнтуватися в цьому питанні на максимальний спектр послуг, пропонованих компанією. Показовою в цьому відношенні фірма «автодругом».

Евакуатор по місту і за містом

 І, звичайно, не варто забувати і про ціну за послуги евакуації. Найкраще з вартістю навантаження-перевезення визначитися заздалегідь, прорахувавши всі можливі варіанти і вибравши той з них, який якщо і ударить по гаманцю, то зовсім не боляче. Особливо це актуально для тих, хто живе на околицях в передмістях, і кому для того щоб вирішити всі питання, доводиться постійно їздити в центр. Адже в більшості компаній послуги у віддалених районах міста і в передмістях, розцінюються як робота по області, що набагато дорожче. Але якщо обдзвонити хоча б кілька фірм, можна буде знайти навіть евакуатор дешево Москва для транспортування машини за кілька десятків кілометрів від МКАД.


Еlite mass gainer - это мощная массонаборная формула, специально разработанная для людей плохо набирающих мышечную массу, а так же для быстрого восстановления после тяжелых, интенсивных тренировок. Эта мощная формула помогает доставить большее количество калорий и белка на каждый грамм тела. 

 

Прочитано 1022 раз Последнее изменение Воскресенье, 02 Сентября 2012 23:19
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE San Remo
Мотокуртка BUSE San Remo
 1.00 EUR


Защита спины SAS-TEC SC-1/11
Защита спины SAS-TEC SC-1/11
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR