( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Елементи тюнінгу позашляховика
Вторник, 21 Авг 2018
Воскресенье, 30 Декабря 2012 18:34

Елементи тюнінгу позашляховика

Автор 


Елементи тюнінгу позашляховика  Багато закордонні виробники випускають позашляховики, які спочатку розробляються з урахуванням стану західних трас, і при експлуатації на російських дорогах такі автомобілі швидко втрачають свої первинні характеристики. А вже для їзди по справжньому бездоріжжю, більшість сучасних позашляховиків доведеться як слід удосконалити. 

Які ж дії маються на увазі під поняттям «тюнінг позашляховика»?

Залежна підвіска

Одним з необхідних змін, яких потребує машина, є заміна важелів незалежної підвіски на два міцних моста, які буде важче зламати при прокладанні траси колесами власного автомобіля.Кенгурятник

Ця деталь посилює бампер автомобіля, захищаючи грати радіатора, фари, інстальований біксенон і поверхня капота. Але крім, захисних властивостей, навісне обладнання може використовуватися в якості площі для кріплення додаткової світлотехніки.

Лебідка

Завдяки лебідці, водій може самостійно витягнути автомобіль з будь-якої ями. Для цього необхідно зміцнити трос лебідки за будь-який відповідний предмет (наприклад, дерево), а в тому випадку, якщо закріпити пристрій не за що, допоможе якір, який можна увіткнути просто в грунт.

Кліренс

Величина дорожнього просвіту відіграє велику роль у підвищенні прохідності автомобіля, тому в ходовій частині необхідна заміна встановлених в базовій комплектації пружин, амортизаторів і важелів. Завершити модернізацію ходової частини можна, замінивши колеса на великі за розміром. У деяких випадках для їх установки буде потрібно збільшення колісних арок.

Процедура заміни коліс відбувається в кілька етапів: необхідно зняти кузов і встановити опорні елементи, які збільшать відстань між рамою і кузовом, який після цього повертається на місце. Збільшення дорожнього просвіту й установка великих коліс може утруднити посадку і водієві, і пасажирам авто. В такому разі рекомендують установку спеціальних підніжок.

Після модернізації ходових властивостей і оснащення спеціальним обладнанням, можна переходити до естетичного тюнингу. На цьому етапі можна поліпшити салон, шляхом заміни оббивки сидінь шкірою, установки якісної автосигналізації, аудіосистеми і звукоізоляції.

 Для оновлення зовнішнього вигляду автомобіля застосовується прийом обклеювання кузова самоклеїться плівкою або звичайною фарбування позашляховика. При використанні прийому професійної обклеювання можна домогтися ювелірного ефекту: зовні навіть з близької відстані краю наклейок не будуть помітні, а ваш позашляховик отримає оригінальну впізнавану зовнішність.


Как по мне, то интерьер авто должен быть красивым, таким чтобы самому конечно же нравился ну и хотелось с удовольствием садится в свое любимое авто.

Прочитано 1020 раз Последнее изменение Воскресенье, 30 Декабря 2012 19:27
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Мотоботы Puma Brutale GTX
Мотоботы Puma Brutale GTX
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Силика" ("Silica")
Кожаная куртка
 1.00 EUR