( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Елементи тюнінгу позашляховика
Пятница, 20 Апр 2018
Воскресенье, 30 Декабря 2012 18:34

Елементи тюнінгу позашляховика

Автор 


Елементи тюнінгу позашляховика  Багато закордонні виробники випускають позашляховики, які спочатку розробляються з урахуванням стану західних трас, і при експлуатації на російських дорогах такі автомобілі швидко втрачають свої первинні характеристики. А вже для їзди по справжньому бездоріжжю, більшість сучасних позашляховиків доведеться як слід удосконалити. 

Які ж дії маються на увазі під поняттям «тюнінг позашляховика»?

Залежна підвіска

Одним з необхідних змін, яких потребує машина, є заміна важелів незалежної підвіски на два міцних моста, які буде важче зламати при прокладанні траси колесами власного автомобіля.Кенгурятник

Ця деталь посилює бампер автомобіля, захищаючи грати радіатора, фари, інстальований біксенон і поверхня капота. Але крім, захисних властивостей, навісне обладнання може використовуватися в якості площі для кріплення додаткової світлотехніки.

Лебідка

Завдяки лебідці, водій може самостійно витягнути автомобіль з будь-якої ями. Для цього необхідно зміцнити трос лебідки за будь-який відповідний предмет (наприклад, дерево), а в тому випадку, якщо закріпити пристрій не за що, допоможе якір, який можна увіткнути просто в грунт.

Кліренс

Величина дорожнього просвіту відіграє велику роль у підвищенні прохідності автомобіля, тому в ходовій частині необхідна заміна встановлених в базовій комплектації пружин, амортизаторів і важелів. Завершити модернізацію ходової частини можна, замінивши колеса на великі за розміром. У деяких випадках для їх установки буде потрібно збільшення колісних арок.

Процедура заміни коліс відбувається в кілька етапів: необхідно зняти кузов і встановити опорні елементи, які збільшать відстань між рамою і кузовом, який після цього повертається на місце. Збільшення дорожнього просвіту й установка великих коліс може утруднити посадку і водієві, і пасажирам авто. В такому разі рекомендують установку спеціальних підніжок.

Після модернізації ходових властивостей і оснащення спеціальним обладнанням, можна переходити до естетичного тюнингу. На цьому етапі можна поліпшити салон, шляхом заміни оббивки сидінь шкірою, установки якісної автосигналізації, аудіосистеми і звукоізоляції.

 Для оновлення зовнішнього вигляду автомобіля застосовується прийом обклеювання кузова самоклеїться плівкою або звичайною фарбування позашляховика. При використанні прийому професійної обклеювання можна домогтися ювелірного ефекту: зовні навіть з близької відстані краю наклейок не будуть помітні, а ваш позашляховик отримає оригінальну впізнавану зовнішність.


Как по мне, то интерьер авто должен быть красивым, таким чтобы самому конечно же нравился ну и хотелось с удовольствием садится в свое любимое авто.

Прочитано 953 раз Последнее изменение Воскресенье, 30 Декабря 2012 19:27
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
 1.00 UAH
Мотокуртка BUSE Molveno
Мотокуртка BUSE Molveno
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR