( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Електронний каталог - надійний помічник при виборі шин і дисків для авто
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 13 Февраля 2012 16:10

Електронний каталог - надійний помічник при виборі шин і дисків для авто

Автор 

Термінова або сезонна заміна шин, а також дисків вимагає знання відповідних даному автомобілю марок і характеристик. Гарантійні умови виробників, безпека експлуатації та збереження ключових вузлів зобов'язують приділяти увагу даному питанню. При наявності інструкції з експлуатації автомобіля можна без праці з'ясувати потрібну інформацію. Якщо ж такої інструкції в наявності немає, на допомогу прийде електронний підбір шин і дисків по марці автомобіля в каталозі сайту.

Сучасні засоби мережі інтернет забезпечують не тільки можливість замовити і отримати за вказаною адресою потрібні комплектуючі автомобіля.

Сьогодні існують спеціально розроблені програми, що дозволяють вибрати шини та диски, рекомендовані виробником авто даної марки. Саме такий вибір забезпечить придбання оптимально підходять за технічними параметрами комплектів.

Каталоги, забезпечують професійний підбір шин за маркою автомобіля і основним його характеристикам, складаються відповідно до рекомендацій виробників. Нерідко саме виробники вносять зміни в характеристики автомобіля, що впливають на параметри дисків і шин. Тому в окремих випадках регулярно оновлювана інформація каталогу може бути більш актуальною, ніж супроводжують авто інструкції.

При підборі дисків та шин в електронному каталозі відвідувачу пропонуються як характеристики заводської комплектації, так і найбільш підходящі варіанти заміни. Перед покупкою комплектів, відмінних від оригінальної заводської установки, для авто на гарантії салону, рекомендується отримати підтвердження продавця. Це забезпечить збереження подальшої гарантії на обслуговування.

Інформація електронного каталогу, крім вибору марки і типорозміру шин і дисків, забезпечить також докладними даними про тиск повітря в шинах, виліт та ширині дисків, про наявність оптимально підходять для даного сезону марок та комплектів. Зручний вибір і замовлення шин і дисків за допомогою електронних каталогів та інтернет магазинів щодня використовується тисячами власників автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок.

Прочитано 1735 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные туринговые мотоштаны "Лазер" ("Laser")
Текстильные туринговые мотоштаны
 1.00 EUR


Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Desmo
Мотоботы Puma Desmo
 1.00 EUR