( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Дорожні знаки: основні особливості та нові тенденції
Суббота, 21 Апр 2018
Пятница, 14 Сентября 2012 20:37

Дорожні знаки: основні особливості та нові тенденції

Автор 


Дорожні знаки: основні особливості та нові тенденції Ніхто не буде сперечатися про важливість дорожніх знаків - це засіб регулювання, що містить в собі зображення, інформує водіїв і пішоходів про особливості пересування в конкретному місці. Для їх виготовлення важливі кілька вимог - здатність відбивати світло в темний час доби, чіткість розміщеної інформації та стійкість до механічних і атмосферних впливів. Виходячи з важливості завдань виготовлення дорожніх знаків підпорядковане строгому ГОСТу.Саме тому, дорожні знаки Липецьк, як і інші міста, будь то Білгород або Курськ, мають однаковий стандарт. Всі конструкції складаються з основи, найчастіше з оцинкованої сталі з подвійною відбортовкою і світловідбиваючої плівки. Відбортовка потрібна для того, щоб надати знаку велику жорсткість і підвищити його опір механічним навантаженням. Що стосується плівки, то вона повинна володіти рядом важливих якостей. По-перше, принципові її клейкі властивості, щоб підвищити термін експлуатації. По-друге, важлива здатність відбивати світло, щоб водій якомога раніше помічав важливу інформацію. По-третє, оскільки знак знаходиться під відкритим небом, цінуються його властивості протистояти сонячному світлу, осіданням і бруду.

Дорожні знаки важливий елемент будь траси. Завдяки їх наявності водій може вчасно зреагувати на небезпечну ситуацію і запобігти дорожньо-транспортна пригода. Звідси важливість високих стандартів виробництва. Для виготовлення цих помічників водія, використовується сучасне високотехнологічне обладнання, тим самим підвищуючи терміни їх служби до 10 років.

Новий тип знаків

У денний час дорожні знаки прекрасно проглядаються з далекої відстані. Проте в нічний час вони помітні лише коли світло фар спрямований на них. Це звичайне явище, але в деяких випадках корисно, якщо водій попереджений про небезпеку набагато раніше. Для таких випадків створені моделі зі світлодіодами.

Біля таких місць, як школа, дитячі садки і місця масового відпочинку існує підвищена ймовірність наїзду автомобіля на пішохода. Для того щоб цього не відбувалося, існують світлодіодні знаки. Якщо на вулиці гарна погода з нормальною видимістю, то подібні пристрої нічим не відрізняються від звичайних. Але в темний час доби і при поганій видимості, загоряються світлодіоди, і знак стає дуже помітним.

На відміну від лампової підсвічування на деяких типах об'єктів, світлодіоди володіють низьким енергоспоживанням, збільшеним терміном служби і не вимагають додаткового обслуговування. Світлодіоди за любої погоди помітні з далекої відстані, а також безліч квітів здатне відтворити будь-який малюнок.

 Особливо слід виділити групу знаків зі змінною інформацією. Такі моделі найчастіше мають дистанційним управлінням за допомогою пульта або комп'ютера. У другому випадку знак використовується як виводить табло і на ньому може розміщуватися будь-яка інформація. Як би там не було, якщо знак стоїть у важливому місці і помітний здалеку, то це може врятувати ні одне життя.


Как мы знаем дорожно-транспортные происшествия случаются очень часто. Бывает так что необходима юридическая консультация. Поэтому хочу посоветовать сайт http://www.kaskad-yurist.ru/pomosch_pri_dtp, на котором вы узнаете всю нужную вам информацию.

 

Прочитано 916 раз Последнее изменение Пятница, 14 Сентября 2012 20:37
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Textiljeans
Мотоштаны BUSE Textiljeans
 1.00 EUR


SHIRO SH-3700 MUGELLO SHIRO SH-3700 MUGELLO
SHIRO SH-3700 MUGELLO SHIRO SH-3700 MUGELLO
 1.00 EUR


ROCC 729 Full Carbon
ROCC 729 Full Carbon
 1.00 UAH