( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Дорожні знаки: основні особливості та нові тенденції
Среда, 22 Авг 2018
Пятница, 14 Сентября 2012 20:37

Дорожні знаки: основні особливості та нові тенденції

Автор 


Дорожні знаки: основні особливості та нові тенденції Ніхто не буде сперечатися про важливість дорожніх знаків - це засіб регулювання, що містить в собі зображення, інформує водіїв і пішоходів про особливості пересування в конкретному місці. Для їх виготовлення важливі кілька вимог - здатність відбивати світло в темний час доби, чіткість розміщеної інформації та стійкість до механічних і атмосферних впливів. Виходячи з важливості завдань виготовлення дорожніх знаків підпорядковане строгому ГОСТу.Саме тому, дорожні знаки Липецьк, як і інші міста, будь то Білгород або Курськ, мають однаковий стандарт. Всі конструкції складаються з основи, найчастіше з оцинкованої сталі з подвійною відбортовкою і світловідбиваючої плівки. Відбортовка потрібна для того, щоб надати знаку велику жорсткість і підвищити його опір механічним навантаженням. Що стосується плівки, то вона повинна володіти рядом важливих якостей. По-перше, принципові її клейкі властивості, щоб підвищити термін експлуатації. По-друге, важлива здатність відбивати світло, щоб водій якомога раніше помічав важливу інформацію. По-третє, оскільки знак знаходиться під відкритим небом, цінуються його властивості протистояти сонячному світлу, осіданням і бруду.

Дорожні знаки важливий елемент будь траси. Завдяки їх наявності водій може вчасно зреагувати на небезпечну ситуацію і запобігти дорожньо-транспортна пригода. Звідси важливість високих стандартів виробництва. Для виготовлення цих помічників водія, використовується сучасне високотехнологічне обладнання, тим самим підвищуючи терміни їх служби до 10 років.

Новий тип знаків

У денний час дорожні знаки прекрасно проглядаються з далекої відстані. Проте в нічний час вони помітні лише коли світло фар спрямований на них. Це звичайне явище, але в деяких випадках корисно, якщо водій попереджений про небезпеку набагато раніше. Для таких випадків створені моделі зі світлодіодами.

Біля таких місць, як школа, дитячі садки і місця масового відпочинку існує підвищена ймовірність наїзду автомобіля на пішохода. Для того щоб цього не відбувалося, існують світлодіодні знаки. Якщо на вулиці гарна погода з нормальною видимістю, то подібні пристрої нічим не відрізняються від звичайних. Але в темний час доби і при поганій видимості, загоряються світлодіоди, і знак стає дуже помітним.

На відміну від лампової підсвічування на деяких типах об'єктів, світлодіоди володіють низьким енергоспоживанням, збільшеним терміном служби і не вимагають додаткового обслуговування. Світлодіоди за любої погоди помітні з далекої відстані, а також безліч квітів здатне відтворити будь-який малюнок.

 Особливо слід виділити групу знаків зі змінною інформацією. Такі моделі найчастіше мають дистанційним управлінням за допомогою пульта або комп'ютера. У другому випадку знак використовується як виводить табло і на ньому може розміщуватися будь-яка інформація. Як би там не було, якщо знак стоїть у важливому місці і помітний здалеку, то це може врятувати ні одне життя.


Как мы знаем дорожно-транспортные происшествия случаются очень часто. Бывает так что необходима юридическая консультация. Поэтому хочу посоветовать сайт http://www.kaskad-yurist.ru/pomosch_pri_dtp, на котором вы узнаете всю нужную вам информацию.

 

Прочитано 968 раз Последнее изменение Пятница, 14 Сентября 2012 20:37
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Monza
Мотокомбинезон BUSE Monza
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR