( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Для автомобілістів: яке пальне вигідніше і краще для автомобіля
Воскресенье, 24 Июн 2018
Понедельник, 10 Июня 2013 13:20

Для автомобілістів: яке пальне вигідніше і краще для автомобіля

Автор 

Вибір транспортного засобу - завдання не з легких, проте не єдине з тих, з якими доводиться зіткнутися автомобілістам. Інше питання - вибір палива, він також дуже важливий і все ще залишається спірним. Бензин, дизель або газ? Що ж найвигідніше?

Давайте спробуємо розібратися.Ні для кого не секрет, що фаворитом серед водіїв і до цього дня залишається, звичайно ж, бензин. Особливо це стосується власників легкових авто. Але ось стрімко зростаючі ціни на нього вітчизняних автолюбителів часом шокують, і тоді доводиться шукати альтернативу. А альтернативою може стати паливо дизельне.

 

Дизель у багатьох, напевно, в силу пережитків минулого, асоціюється з вантажним транспортом, шумом і брудом. Але ж останнім часом з'явилося так багато авто-новинок, що працюють на дизельних двигунах, та й у цивілізованій Європі він вже давно в ходу. Не привід чи то задуматися для тих, хто вибирає нове авто і віддати перевагу саме такої моделі?

 

Що стосується шуму - проблеми, яка турбує більшість водіїв в даному контексті, то хороша звукоізоляція цю проблему вирішить з легкістю. Головний плюс такого палива - його доступність у порівнянні з бензином.Але залишається і ще один варіант - газ. Тут все досить складно - ціни дешевше, а от у використанні більше труднощів.

 

Саме по собі газобалонне обладнання коштує чимало, та і його установка вилетить власнику автомобіля в копієчку. І, безумовно, паперова тяганина, пов'язана з реєстрацією ГБО в ДАІ - процедура не з швидких.Отже, підіб'ємо підсумок, тільки у випадку, якщо ви долаєте більше 20 тисяч кілометрів на рік, для вас буде вигідно змінити бензин на газ, наприклад, тоді ви зможете окупити газобалонну установку в найкоротші терміни. Однак якщо автомобіля у вас ще немає, задумайтеся про придбання машини з дизельним двигуном, оскільки це може бути дійсно вигідно.


Дизельная электростанция – установка стационарная или передвижная, на базе дизельэлектрического агрегата. Она дополнительно включает в себя устройства автоматики, устройства для распределения электроэнергии, комплекты ЗИП и пульт управления. Если желаете приобрести, то задавайте вопросы, будем рады ответить.

ООО "Группа компаний Азимут"

123458 Москва, ул. Кулакова 20,

стр 1А. тел. (495) 781-8472, 781-8473

www.gc-azimut.ru

Прочитано 1025 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем Uvex Apache
Шлем Uvex Apache
 1.00 UAH
-1 149.00 UAH
Вы экономите: 1 150.00 UAH


Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Sport Stiefel
Мотоботы BUSE Sport Stiefel
 1.00 EUR