( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Для автомобілістів: яке пальне вигідніше і краще для автомобіля
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 10 Июня 2013 13:20

Для автомобілістів: яке пальне вигідніше і краще для автомобіля

Автор 

Вибір транспортного засобу - завдання не з легких, проте не єдине з тих, з якими доводиться зіткнутися автомобілістам. Інше питання - вибір палива, він також дуже важливий і все ще залишається спірним. Бензин, дизель або газ? Що ж найвигідніше?

Давайте спробуємо розібратися.Ні для кого не секрет, що фаворитом серед водіїв і до цього дня залишається, звичайно ж, бензин. Особливо це стосується власників легкових авто. Але ось стрімко зростаючі ціни на нього вітчизняних автолюбителів часом шокують, і тоді доводиться шукати альтернативу. А альтернативою може стати паливо дизельне.

 

Дизель у багатьох, напевно, в силу пережитків минулого, асоціюється з вантажним транспортом, шумом і брудом. Але ж останнім часом з'явилося так багато авто-новинок, що працюють на дизельних двигунах, та й у цивілізованій Європі він вже давно в ходу. Не привід чи то задуматися для тих, хто вибирає нове авто і віддати перевагу саме такої моделі?

 

Що стосується шуму - проблеми, яка турбує більшість водіїв в даному контексті, то хороша звукоізоляція цю проблему вирішить з легкістю. Головний плюс такого палива - його доступність у порівнянні з бензином.Але залишається і ще один варіант - газ. Тут все досить складно - ціни дешевше, а от у використанні більше труднощів.

 

Саме по собі газобалонне обладнання коштує чимало, та і його установка вилетить власнику автомобіля в копієчку. І, безумовно, паперова тяганина, пов'язана з реєстрацією ГБО в ДАІ - процедура не з швидких.Отже, підіб'ємо підсумок, тільки у випадку, якщо ви долаєте більше 20 тисяч кілометрів на рік, для вас буде вигідно змінити бензин на газ, наприклад, тоді ви зможете окупити газобалонну установку в найкоротші терміни. Однак якщо автомобіля у вас ще немає, задумайтеся про придбання машини з дизельним двигуном, оскільки це може бути дійсно вигідно.


Дизельная электростанция – установка стационарная или передвижная, на базе дизельэлектрического агрегата. Она дополнительно включает в себя устройства автоматики, устройства для распределения электроэнергии, комплекты ЗИП и пульт управления. Если желаете приобрести, то задавайте вопросы, будем рады ответить.

ООО "Группа компаний Азимут"

123458 Москва, ул. Кулакова 20,

стр 1А. тел. (495) 781-8472, 781-8473

www.gc-azimut.ru

Прочитано 1093 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Lucca
Мотокуртка BUSE Lucca
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Ltd.
Мотоботы BUSE GP Ltd.
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR