( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Діагностика та відновлення геометрії кузова
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 19 Мая 2011 21:23

Діагностика та відновлення геометрії кузова

Автор 

Геометрія кузова може бути порушена при наїзді автомобіля на яке-небудь перешкоду, попаданні колеса в каналізаційний люк або Вимірювальна система глибокий рів, ну а найчастіше в разі дорожньо-транспортної пригоди.
Кожен потребує кузовному ремонті автомобіль, а також автомобілі, що проходять періодичне технічне обслуговування направляються на перевірку геометрії кузова. Порушення геометрії кузова може бути настільки малим, що непомітно для ока, а наслідки його можуть заподіяти багато шкоди і бути загрозою безпеки.
Діагностику геометрії кузова проводить електронна вимірювальна система, забезпечує точність перевірки до міліметра.

Вимірювання проводяться в тривимірному просторі. Отримані дані по всім параметрам кузова і знизу, і зверху обробляє комп'ютер.
База даних комп'ютера містить повну інформацію про геометричні особливості всіх автомобілів. А це понад п'ять тисяч моделей. Завдяки Інтернету база даних завжди оновлюється.
Перед початком кузовного ремонту проводиться ретельна експертиза геометрії кузова автомобіля. Фахівці діагностують, що надійшло на ремонт, транспортний засіб і виробляють вимір геометрії кузова. Вони, також, виявляють складки на даху, застрягання лонжеронів. Проводять зміна зазорів в отворах, тому що ці дефекти впливають на ходові показники автомобіля.
Відновлення геометрії кузова проводиться на спеціальному обладнанні, головним елементом якого є кузовний ст Стапель для ремонту кузовів Апель. На стапелі ведеться кузовний ремонт під контролем електронної діагональної вимірювальної системи. Системі притаманні такі якості, як висока точність і універсальність.
Стапель - це верстат для виправлення геометрії кузова. Він незамінний при проведенні кузовних робіт. Стапель розтягує зім'ятий кузов з порушеннями геометрії в трьох напрямках. Тому він дозволяє абсолютно точно відновити геометрію кузова. Стапелі зараз застосовуються дуже широко. Якщо раніше кілька бляхарів з великими труднощами молотками робили за кілька днів відновлення кузова, то стапель робить всього за день. Стапель універсальний. Він здатний витягувати найскладніші гармошки. Вирівнює глибокі злами в кузові. Може розтягнути зім'яті капоти і крила кузова, і інші частини автомобіля.
Технологія кузовних робіт відпрацьована. Вони проходять у декілька етапів. Це: роботи з відновлення геометрії кузова. Потім бляшані роботи. Підготовка поверхонь деталей до фарбування і комп'ютерний підбір фарби. І нарешті, фарбування автомобіля і полірування. Відновлення геометрії кузова полягає в тому, щоб всі його контрольні точки, в результаті кузовного ремонту, збігалися із заводськими параметрами.

Прочитано 1060 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE T-Damen-Textilhose
Мотоштаны BUSE T-Damen-Textilhose
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
 1.00 EUR