( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Діагностика та відновлення геометрії кузова
Воскресенье, 24 Июн 2018
Четверг, 19 Мая 2011 21:23

Діагностика та відновлення геометрії кузова

Автор 

Геометрія кузова може бути порушена при наїзді автомобіля на яке-небудь перешкоду, попаданні колеса в каналізаційний люк або Вимірювальна система глибокий рів, ну а найчастіше в разі дорожньо-транспортної пригоди.
Кожен потребує кузовному ремонті автомобіль, а також автомобілі, що проходять періодичне технічне обслуговування направляються на перевірку геометрії кузова. Порушення геометрії кузова може бути настільки малим, що непомітно для ока, а наслідки його можуть заподіяти багато шкоди і бути загрозою безпеки.
Діагностику геометрії кузова проводить електронна вимірювальна система, забезпечує точність перевірки до міліметра.

Вимірювання проводяться в тривимірному просторі. Отримані дані по всім параметрам кузова і знизу, і зверху обробляє комп'ютер.
База даних комп'ютера містить повну інформацію про геометричні особливості всіх автомобілів. А це понад п'ять тисяч моделей. Завдяки Інтернету база даних завжди оновлюється.
Перед початком кузовного ремонту проводиться ретельна експертиза геометрії кузова автомобіля. Фахівці діагностують, що надійшло на ремонт, транспортний засіб і виробляють вимір геометрії кузова. Вони, також, виявляють складки на даху, застрягання лонжеронів. Проводять зміна зазорів в отворах, тому що ці дефекти впливають на ходові показники автомобіля.
Відновлення геометрії кузова проводиться на спеціальному обладнанні, головним елементом якого є кузовний ст Стапель для ремонту кузовів Апель. На стапелі ведеться кузовний ремонт під контролем електронної діагональної вимірювальної системи. Системі притаманні такі якості, як висока точність і універсальність.
Стапель - це верстат для виправлення геометрії кузова. Він незамінний при проведенні кузовних робіт. Стапель розтягує зім'ятий кузов з порушеннями геометрії в трьох напрямках. Тому він дозволяє абсолютно точно відновити геометрію кузова. Стапелі зараз застосовуються дуже широко. Якщо раніше кілька бляхарів з великими труднощами молотками робили за кілька днів відновлення кузова, то стапель робить всього за день. Стапель універсальний. Він здатний витягувати найскладніші гармошки. Вирівнює глибокі злами в кузові. Може розтягнути зім'яті капоти і крила кузова, і інші частини автомобіля.
Технологія кузовних робіт відпрацьована. Вони проходять у декілька етапів. Це: роботи з відновлення геометрії кузова. Потім бляшані роботи. Підготовка поверхонь деталей до фарбування і комп'ютерний підбір фарби. І нарешті, фарбування автомобіля і полірування. Відновлення геометрії кузова полягає в тому, щоб всі його контрольні точки, в результаті кузовного ремонту, збігалися із заводськими параметрами.

Прочитано 1026 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 270
Шлем UVEX SX 270
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Torino
Мотокуртка BUSE Torino
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Nardo
Мотокуртка BUSE Nardo
 1.00 EUR