( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Діагностика та ремонт ходової автомобіля
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 26 Мая 2011 12:06

Діагностика та ремонт ходової автомобіля

Автор 

Несправності ходової очевидним чином проявляються при русі автомобіля у вигляді різних шумів, вібрацій, незадовільною маневреності. Якщо ходова несправна, можливий неспровокований відведення автомобіля від прямолінійної траєкторії, інтенсивний нерівномірний знос шин. Діагностика та ремонт ходової автомобіля Це вже крайні прояви. Не слід доводити автомобіль до крайнього стану і піддавати власне життя та життя інших учасників руху небезпеки.
Діагностика та ремонт ходової - одне з пріоритетних і необхідних напрямків діяльності автосервісу .

Діагностика ходової частини автомобіля повинна проводитися на спеціалізованому обладнанні, рекомендованому виробником конкретної марки автомобіля. В сучасному автосервісі необхідна наявність стенду перевірки амортизаторів, гальмівний стенд і стенд перевірки люфтів, а також стенд сходження і розвалу коліс автомобіля.Це обладнання дозволяє з абсолютною достовірністю та високою точністю проводити вимірювання всіх необхідних для комплексної оцінки ходової параметрів. Протягом лічених хвилин Ви можете отримати інформацію про стан сайлентблоков, підшипників маточин, амортизаторів, пружин, оцінити люфти кульових опор, Шрусов, рульових наконечників.
Всі результати діагностики ходової виводяться в цифровому і аналоговому зручному для аналітичної оцінки вигляді. Практично відразу клієнт отримує неупереджене висновок про необхідність ремонту вузлів або заміни деталей.
Не слід забувати, що своєчасна діагностика та ремонт істотно збільшують термін служби вашого «сталевого коня».

Прочитано 948 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "Эйр" ("Air")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Motegi
Мотоперчатки BUSE Motegi
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
 1.00 EUR