( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Деякі факти про шиномонтаже
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 21 Сентября 2011 16:13

Деякі факти про шиномонтаже

Автор 

Зрозуміло, що серйозний сервіс характеризує не фірмовий одяг співробітників і кавоварка в кімнаті для клієнтів, а професійні верстати та інше сучасне обладнання для шиномонтажу, зазвичай автоматичне або комп'ютеризоване. Асортимент інструментів і витратних матеріалів повинен бути таким, щоб виконувати всі необхідні роботи: діагностику, демонтаж і монтаж коліс, балансування, фарбування або зварювання.

Одна з найважливіших операцій будь-якого шиномонтажу - балансування коліс. Адже дисбаланс коліс - серйозна проблема, яка призводить до зношування покришок, підвіски і рульового управління.

А це, в свою чергу ускладнює водіння і навіть загрожує ДТП. Помітити порушення балансу коліс дозволяє сторонній шум, вібрація. У будь-якому випадку, кожні 5000 км рекомендується проходити відповідну перевірку в шиномонтажной майстерні.

При пошкодженні шини може допомогти вулканізація гуми. Вона буває холодної та гарячої, і, як випливає з назви, виконується без або з термічною обробкою скріплюються матеріалів. Спеціальний вулканізатор застосовується для ремонту бічних порізів автопокришок. Для виконання цього відповідального ремонту потрібно також досвід і володіння особливою технологією.

Ремонт безкамерний шин - ще один високотехнологічний вид операцій в шиномонтажній справі. Починаючи з процесу зняття колеса і закінчуючи його монтажем необхідно скрупульозне дотримання складної технології. В іншому випадку замість ремонту відбудеться розгерметизація шини.

Обладнання для шиномонтажуПідкачка шин - рядова операція, з якою стикається будь-який, самий « ; непросунутої »користувач автомобіля. Крім того, можлива накачування шин азотом, які мають ряд переваг перед звичайним повітрям. Наприклад, у наповненою азотом шини сповільнюється старіння, не відбувається корозії обода, немає ризику вибуху при випадковому пошкодженні, тому що азот - інертний газ. Крім того, у нього менше швидкість витоку, що дозволяє проїхати більшу відстань з проколоті колесом. Установка для накачування шин азотом існує в різному виконанні і з різною продуктивністю. Вона генерує азот з повітря і накачує їм шини автомобіля.

Завантаженість шиномонтажних станцій і майстерень різко зростає в сезон зміни гуми з літньою на зимову і навпаки. Для того, щоб задовольнити підвищений попит, створюються мобільні майстерні. Вони в буквальному сенсі можуть виїхати назустріч споживачеві, так як зазвичай є обладнаний всім необхідним автофургон.
Стаціонарні майстерні пропонують крім зміни шин послуги з їх зберігання. Це надзвичайно зручно, бо не тільки економить місце в приміщеннях власника автомобіля, але і забезпечують правильні умови для зберігання самих покришок.


У цілому, і в разі екстреного ремонту, і в планових роботах з колесами, і в підкачування шин, і навіть у їх сезонному зберіганні, - у всіх цих випадках шиномонтаж незамінний. Не дивно тому, що кількість майстерень, а головне - якість наданих ними послуг в наших містах зростає.
Прочитано 974 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Эйр Леди" ("Air Lady")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Testastretta
Мотоботы Puma Testastretta
 1.00 EUR