( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Деякі факти про шиномонтаже
Пятница, 22 Июн 2018
Среда, 21 Сентября 2011 16:13

Деякі факти про шиномонтаже

Автор 

Зрозуміло, що серйозний сервіс характеризує не фірмовий одяг співробітників і кавоварка в кімнаті для клієнтів, а професійні верстати та інше сучасне обладнання для шиномонтажу, зазвичай автоматичне або комп'ютеризоване. Асортимент інструментів і витратних матеріалів повинен бути таким, щоб виконувати всі необхідні роботи: діагностику, демонтаж і монтаж коліс, балансування, фарбування або зварювання.

Одна з найважливіших операцій будь-якого шиномонтажу - балансування коліс. Адже дисбаланс коліс - серйозна проблема, яка призводить до зношування покришок, підвіски і рульового управління.

А це, в свою чергу ускладнює водіння і навіть загрожує ДТП. Помітити порушення балансу коліс дозволяє сторонній шум, вібрація. У будь-якому випадку, кожні 5000 км рекомендується проходити відповідну перевірку в шиномонтажной майстерні.

При пошкодженні шини може допомогти вулканізація гуми. Вона буває холодної та гарячої, і, як випливає з назви, виконується без або з термічною обробкою скріплюються матеріалів. Спеціальний вулканізатор застосовується для ремонту бічних порізів автопокришок. Для виконання цього відповідального ремонту потрібно також досвід і володіння особливою технологією.

Ремонт безкамерний шин - ще один високотехнологічний вид операцій в шиномонтажній справі. Починаючи з процесу зняття колеса і закінчуючи його монтажем необхідно скрупульозне дотримання складної технології. В іншому випадку замість ремонту відбудеться розгерметизація шини.

Обладнання для шиномонтажуПідкачка шин - рядова операція, з якою стикається будь-який, самий « ; непросунутої »користувач автомобіля. Крім того, можлива накачування шин азотом, які мають ряд переваг перед звичайним повітрям. Наприклад, у наповненою азотом шини сповільнюється старіння, не відбувається корозії обода, немає ризику вибуху при випадковому пошкодженні, тому що азот - інертний газ. Крім того, у нього менше швидкість витоку, що дозволяє проїхати більшу відстань з проколоті колесом. Установка для накачування шин азотом існує в різному виконанні і з різною продуктивністю. Вона генерує азот з повітря і накачує їм шини автомобіля.

Завантаженість шиномонтажних станцій і майстерень різко зростає в сезон зміни гуми з літньою на зимову і навпаки. Для того, щоб задовольнити підвищений попит, створюються мобільні майстерні. Вони в буквальному сенсі можуть виїхати назустріч споживачеві, так як зазвичай є обладнаний всім необхідним автофургон.
Стаціонарні майстерні пропонують крім зміни шин послуги з їх зберігання. Це надзвичайно зручно, бо не тільки економить місце в приміщеннях власника автомобіля, але і забезпечують правильні умови для зберігання самих покришок.


У цілому, і в разі екстреного ремонту, і в планових роботах з колесами, і в підкачування шин, і навіть у їх сезонному зберіганні, - у всіх цих випадках шиномонтаж незамінний. Не дивно тому, що кількість майстерень, а головне - якість наданих ними послуг в наших містах зростає.
Прочитано 935 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Кожаная куртка "Силика" ("Silica")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Адреналин" ("Adrenalin")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


SHIRO МХ-310 FIGHTER SHIRO МХ-310 FIGHTER
SHIRO МХ-310 FIGHTER SHIRO МХ-310 FIGHTER
 1.00 EUR