( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Чи може знадобитися автовласникові юридична консультація
Воскресенье, 19 Авг 2018
Четверг, 15 Сентября 2011 01:30

Чи може знадобитися автовласникові юридична консультація

Автор 

Отримавши посвідчення водія, людина набуває не тільки свободу пересування і радість від володіння власним автомобілем, а й масу нових турбот і труднощів. Автомобіль вимагає не тільки періодичних грошових вкладень, починаючи з придбання палива і закінчуючи витратами на ремонт, але і граничної обережності на дорогах, а також знання законів, що стосуються дорожньо-транспортного руху.
Дуже часто автовласники стають жертвами неправомірних дій представників ГИБДД, некоректної роботи страхових компаній, несправедливого призначення суми страхового відшкодування після ДТП.

Що робити в цих випадках? Звичайно, можна спробувати вирішити проблеми самостійно, але практика показує, що ймовірність позитивного результату в даному випадку невелика. Водійське проблеми так само важко залагодити самому, як і вирішити податкові спори в свою користь.
Більш логічним рішенням стає звернення до професійного юриста, який врегулює всі суперечки, як з ГИБДД, так і зі страховою компанією. Ситуації, що стосуються невиплат по страховому полісу, в останні роки стали зустрічатися в юридичній практиці дуже часто. Лише в поодиноких випадках страхова компанія дійсно має право відмовити автовласникові у виплаті, коли не дотримано небудь пункт договору, або виявлена ​​фальсифікація даних з метою отримання великого страхового відшкодування. Найчастіше страхова компанія сама порушує договір, прагнучи заощадити на відшкодуванні.
Як правило, такі суперечки стосуються страхування каско, і більшість спірних ситуацій виникає при придбанні страхового поліса у ненадійного страхового дилера або в страховій компанії, не володіє високим рейтингом довіри. Страховий поліс каско, придбаний за низькою ціною, у більшості випадків призводить автовласників до юриста, якому належить домагатися виплати страхового відшкодування. В деяких випадках, процес затягується надовго, і потерпілому автовласникові доводиться використовувати тривалий абонентське обслуговування у кваліфікованого фахівця.
Ще однією поширеною проблемою є неадекватний розрахунок збитку, нанесеного автомобілю або пасажирам при виникненні ДТП. Як правило, страхові компанії використовують своїх фахівців з оцінки збитків, які свідомо занижують суми, спираючись на вартість елементів конструкції автомобіля, зазначену в прайс-листах виробників. У реальності жоден автосервіс не зробить ремонт за настільки низькими розцінками, і автовласникові доведеться додавати істотну частину коштів з власної кишені. Всі ці проблеми також вирішуються за допомогою грамотного юридичного консультування та втручання професіонала в процес спілкування зі страховою компанією.
Останнім часом все частіше до послуг юристів стали вдаватися ті автовласники, які були позбавлені водійських прав в результаті прикрої помилки на дорозі, за законом провідною лише до накладення штрафу. Як правило повернення водійських прав є справою кількох днів, адже довести неправомірність дій представників ГИБДД кваліфікованому юристу не становить труднощів. Важливо вчасно звернутися за юридичною консультацією, і вибрати таку консалтингову компанію, яка має великий досвід у вирішенні такого роду питань, а також володіє штатом кваліфікованих фахівців, які не тільки вирішать проблему швидко, але й дадуть вам усі необхідні роз'яснення і поради на майбутнє.

Прочитано 963 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Lederjeans
Мотоштаны BUSE Lederjeans
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC Classic
Мотошлем ROCC Classic
 1.00 UAH
-15.00 UAH
Вы экономите: 16.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Motegi
Мотоперчатки BUSE Motegi
 1.00 EUR