( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Чи може знадобитися автовласникові юридична консультація
Среда, 20 Июн 2018
Четверг, 15 Сентября 2011 01:30

Чи може знадобитися автовласникові юридична консультація

Автор 

Отримавши посвідчення водія, людина набуває не тільки свободу пересування і радість від володіння власним автомобілем, а й масу нових турбот і труднощів. Автомобіль вимагає не тільки періодичних грошових вкладень, починаючи з придбання палива і закінчуючи витратами на ремонт, але і граничної обережності на дорогах, а також знання законів, що стосуються дорожньо-транспортного руху.
Дуже часто автовласники стають жертвами неправомірних дій представників ГИБДД, некоректної роботи страхових компаній, несправедливого призначення суми страхового відшкодування після ДТП.

Що робити в цих випадках? Звичайно, можна спробувати вирішити проблеми самостійно, але практика показує, що ймовірність позитивного результату в даному випадку невелика. Водійське проблеми так само важко залагодити самому, як і вирішити податкові спори в свою користь.
Більш логічним рішенням стає звернення до професійного юриста, який врегулює всі суперечки, як з ГИБДД, так і зі страховою компанією. Ситуації, що стосуються невиплат по страховому полісу, в останні роки стали зустрічатися в юридичній практиці дуже часто. Лише в поодиноких випадках страхова компанія дійсно має право відмовити автовласникові у виплаті, коли не дотримано небудь пункт договору, або виявлена ​​фальсифікація даних з метою отримання великого страхового відшкодування. Найчастіше страхова компанія сама порушує договір, прагнучи заощадити на відшкодуванні.
Як правило, такі суперечки стосуються страхування каско, і більшість спірних ситуацій виникає при придбанні страхового поліса у ненадійного страхового дилера або в страховій компанії, не володіє високим рейтингом довіри. Страховий поліс каско, придбаний за низькою ціною, у більшості випадків призводить автовласників до юриста, якому належить домагатися виплати страхового відшкодування. В деяких випадках, процес затягується надовго, і потерпілому автовласникові доводиться використовувати тривалий абонентське обслуговування у кваліфікованого фахівця.
Ще однією поширеною проблемою є неадекватний розрахунок збитку, нанесеного автомобілю або пасажирам при виникненні ДТП. Як правило, страхові компанії використовують своїх фахівців з оцінки збитків, які свідомо занижують суми, спираючись на вартість елементів конструкції автомобіля, зазначену в прайс-листах виробників. У реальності жоден автосервіс не зробить ремонт за настільки низькими розцінками, і автовласникові доведеться додавати істотну частину коштів з власної кишені. Всі ці проблеми також вирішуються за допомогою грамотного юридичного консультування та втручання професіонала в процес спілкування зі страховою компанією.
Останнім часом все частіше до послуг юристів стали вдаватися ті автовласники, які були позбавлені водійських прав в результаті прикрої помилки на дорозі, за законом провідною лише до накладення штрафу. Як правило повернення водійських прав є справою кількох днів, адже довести неправомірність дій представників ГИБДД кваліфікованому юристу не становить труднощів. Важливо вчасно звернутися за юридичною консультацією, і вибрати таку консалтингову компанію, яка має великий досвід у вирішенні такого роду питань, а також володіє штатом кваліфікованих фахівців, які не тільки вирішать проблему швидко, але й дадуть вам усі необхідні роз'яснення і поради на майбутнє.

Прочитано 916 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Strike
Мотоперчатки BUSE Strike
 1.00 EUR


Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Milano
Мотокуртка BUSE Milano
 1.00 EUR