( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Бред_Питт_замечен_на_мотоцикле_Урал
Среда, 20 Июн 2018
Пятница, 15 Февраля 2013 11:39

Бред_Питт_замечен_на_мотоцикле_Урал

Автор 
Зокрема, цією

Відомий голлівудський актор Бред Пітт давно колекціонує мотоцикли самих різних марок. У його гаражі вже давно оселилися Ducati Monster 1100S Titanium, BMW R1150GS, кастом від Jesse Rooke Customs, спартанський хромований кастоми, але недавно збори байків поповнилося російською моделлю «Урал-Турист» з коляскою в ексклюзивному виконанні. Покупку актор вже встиг обкатати разом з одним зі своїх синів. Анджеліна Джолі в захваті від мужнього хобі свого чоловіка і вважає, що мотоцикли тільки прикрашають хлопців.

Насправді мотоцикли «Урал» вже не раз знаходили визнання за кордоном, у тому числі і у знаменитих персон. Зокрема, цією маркою особисто користувався колишній лідер Іраку Саддам Хуссейн. Партія цих мотоциклів в кількості 2000 в свій час була взята на озброєння Республіканської гвардією Іраку.

Якщо ж повернутися до розмови про Бред Пітт, то актор давно зарекомендував себе як прихильник російської техніки. Наприклад, відразу ж після зйомок у фільмі «Світова війна Z», де Пітт грав одну з ролей, він викупив у власність танк Т-54, що використовувався у кінострічці. Правда, поки невідомо, як актор використовує громіздку машину.

Актор Бред

У його гаражі
Прочитано 742 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотоштаны "Кайен-Про" ("Cayenne-Pro")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Paso
Мотокуртка BUSE Paso
 1.00 EUR