( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Бред_Питт_замечен_на_мотоцикле_Урал
Воскресенье, 19 Авг 2018
Пятница, 15 Февраля 2013 11:39

Бред_Питт_замечен_на_мотоцикле_Урал

Автор 
Зокрема, цією

Відомий голлівудський актор Бред Пітт давно колекціонує мотоцикли самих різних марок. У його гаражі вже давно оселилися Ducati Monster 1100S Titanium, BMW R1150GS, кастом від Jesse Rooke Customs, спартанський хромований кастоми, але недавно збори байків поповнилося російською моделлю «Урал-Турист» з коляскою в ексклюзивному виконанні. Покупку актор вже встиг обкатати разом з одним зі своїх синів. Анджеліна Джолі в захваті від мужнього хобі свого чоловіка і вважає, що мотоцикли тільки прикрашають хлопців.

Насправді мотоцикли «Урал» вже не раз знаходили визнання за кордоном, у тому числі і у знаменитих персон. Зокрема, цією маркою особисто користувався колишній лідер Іраку Саддам Хуссейн. Партія цих мотоциклів в кількості 2000 в свій час була взята на озброєння Республіканської гвардією Іраку.

Якщо ж повернутися до розмови про Бред Пітт, то актор давно зарекомендував себе як прихильник російської техніки. Наприклад, відразу ж після зйомок у фільмі «Світова війна Z», де Пітт грав одну з ролей, він викупив у власність танк Т-54, що використовувався у кінострічці. Правда, поки невідомо, як актор використовує громіздку машину.

Актор Бред

У його гаражі
Прочитано 778 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Мотокуртка BUSE Lucca
Мотокуртка BUSE Lucca
 1.00 EUR