( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » BMW - автомобілі з кращим дизайном
Вторник, 21 Авг 2018
Воскресенье, 26 Мая 2013 19:53

BMW - автомобілі з кращим дизайном

Автор 

BMW - автомобілі з кращим дизайном

Автомобілі популярного німецького авто-виробника BMW були визнані володарями кращого дизайну за оцінками провідних німецьких експертів. Що проходить в Німеччині премія під назвою Design-2013 оприлюднила днями «імена» переможців.

Представники BMW Group були відзначені одразу трьома нагородами за кращий дизайн авто, членами журі Design-2013 були удостоєні нагороди такі автомобілі-переможці, як BMW першої серії і BMW 6 Series Convertible (на головному фото), крім того мотоцикл Husqvarna Nuda 900 R також був названий кращим.

 

Кабріолет від BMW став безперечним лідером також в номінації «Транспорт і громадський простір», в позаминулому році, що цікаво, закрита версія авто була удостоєна аналогічної нагороди. На франкфуртському міжнародному з'їзді споживачів 15 лютого майбутнього року пройде урочиста церемонія вручення переможцям заслужених нагород.

 

Цікаво, що BMW вже не вперше стає переможцем німецького конкурсу дизайну, в рамках якого оцінюється не тільки стиль автомобілів, але і дизайн різних зразків промислової продукції, в цілому в поточному році налічувалося понад 1500 «конкурсантів» премії.

 

Головною метою конкурсу є виявлення інноваційних дизайнерських технологій та подання їх широким колам громадськості шляхом визначення і нагородження кращих у своєму роді представників, до складу суддівської колегії входять 30 експертів у галузі дизайну.


Хотел жене сделать хороший подарок и купил Apple iPad mini 16Gb Wi-Fi. Жена была в восторге, мне тоже понравился. Хорошо, что друг посоветовал сайт http://15-30.org/ на котором можно купить намного дешевле, чем где либо.

Прочитано 974 раз Последнее изменение Воскресенье, 26 Мая 2013 19:56
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Виктори" ("Victory")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Текстильная всесезонная туринговая куртка "Кайен-Про"
Текстильная всесезонная туринговая куртка
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 v2
Мотоботы Puma Flat 2 v2
 1.00 EUR