( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Бізнес - ідея автомобіль - як засіб збагачення
Суббота, 23 Июн 2018
Пятница, 06 Мая 2011 13:37

Бізнес - ідея автомобіль - як засіб збагачення

Автор 

Цей ринок славиться почесним лідером в підприємницькому ремеслі, має свою історію і принципи розвитку. Ще з Сталінських часів відносини майстра і покупця складалися не з принципів економіки, а значущості соціального статусу який за нашого часу можна порівняти з банкіром або брокером. Можливостей розвитку ідей безліч, але автосервіс до сих пір не втратив свою актуальність і є вигідним вкладенням грошових ресурсів.
Точних даних по ринку автосервісу немає, статистичні підрахунки розходяться в цифрах.

Тільки в Москві офіційно зареєстровано 2,5 тисячі майстерень, з річним балансом 700 000 000 доларів. Дохід від цього бізнесу росте в небувалою прогресією, це пояснюється попитом на автомобілі, їх приріст за 10 років склав удвічі більше, і на цьому крапка не ставиться. Ціна невеликого ремонту буде тримаються на одному рівні, за рахунок різноманітності дорогих машин і незрозумілих фірм.
Послуги автосервісу мають свою структуру. Верхній сегмент займають авторизовані майстерні, що працюють під чуйним керівництвом офіційного дилера та іноземного авто виробника. Підприємцю дуже цікаво спробувати себе в цьому бізнесі, але вхід туди може виявитися непосильним. Якщо ви "людина з вулиці", вендори, навряд чи ризикнуть з вами заговорити, щоб не зіпсувати бізнес знайомим дилерам, для яких доходи, зароблені на техобслуговуванні, мають вагому частину матеріального капіталу. До того ж виручка від проданих зарубіжних автомобілів складає по всій Росії близько кількох тисяч на рік. Вагомий оборот від авто майстернях можна отримати в великих містах, але в населених пунктах, де в середньому купується 5 - 10 автомобілів на рік, бізнес не покриє навіть витрачені кошти за довгий час.
Другий рівень, поширений, - сервісна майстерня розрахована в середньому на пару машиномісць. Акредитації власника вони не отримують, і пропонують ті ж послуги, що й авторизовані майстерні. При цьому вони володіють великими перевагами - ціновий діапазон, встановлюється без угоди з боку виробника. Конкуренція серед неавторизованих майстерень на порядок гостріше. Ціна за надані послуги може бути вдвічі нижче. Проблеми перенавчання співробітників і доступ до робочої документації - один з переваг авторизованих сервісів. Професійних кадрів можна переманити, а знання, мають властивість безконтрольно проявлятися. Звідси висновок: власники в більшості випадків звертаються на неавторизовані майстерні. Власники новеньких іномарок яких у нашій країні налічується близько 10%, і користуються авторизованими майстернями, ми не заздримо. Наші потенційні клієнти
- це група, вітчизняних автомобілів ВАЗ та інші машини з п'ятирічного віку. Як стверджує начальник відділу маркетингу та реклами Н. Завершинський, - цей шар людей добре знає, на що витратити гроші. У нашій країні невеликий приріст нових автомобілів, а от недорогих підтриманих іномарок і вітчизняних автомобілів перевищує в рази.
Авторизований сервіс - повний комплекс послуг з надання конкретної марки нового автомобіля. Для так званого "середнього шару", з різнорідними автомобілями, - варіантів багато. Дана гнучкість при мінімальній вартості "вхідного квитка" - братися за все відразу не потрібно, краще обійтися реальними інвестиціями, збільшуючи бізнес в міру зростання попиту.
Даний сегмент ринку, на ряду з системою авторизованих сервісів, де все поділено, перебуває в анархічному стані. Авто майстерні не утворюють мережу з цієї причини бренди відсутні. Що викликає недовіру з боку клієнта, адже в першу чергу він повинен пологатся на суб'єктивної думку фахівця.
Західні ринки автосервісу не поспішають на російський ринок. Вони не бачать в ньому привабливого партнера, і ціна у них набагато вище, а власники новеньких іномарок, які могли б стати їх потенційними покупцями послуг, обслуговуються у дилерів. Поряд з цим, зв'язавшись з інтересами міжнародної мережі, автосервіс не може вибирати постачальника.
Псевдо мережі - новий напрям в сегменті автосервісу. використовує російських партнерів у своїх цілях, для поставок і збуту свого товару, ділячись з ними преференціями. Російський співробітник, без вигоди не залишається, однак контроль за такими сотруднечества не здійснюється. Повноцінної франчайзинговою мережею це навряд чи назвеш.
Автосервісам гостро не вистачає потреби довіри з боку покупця послуг. Як показує статистика зростання довіри формує широкий вибір, високий рівень обслуговування. А за це клієнт готовий дорого платити.
Обличчям російського сервісу стають не авторизовані майстерні, не мережевики, які намагаються робити перші кроки. Основна частка припадає на малі підприємства, які розсипом розташовуються у великих містах і населених пунктах. З цього сектора має сенс починати свою підприємницьку кар'єру.
Вибір місця основна проблема в цьому бізнесі. У Москві вона відчувається особливо, навіть при наявності програми розвитку сервісу автомобільного транспорту. Від обраного місця залежить рентабельність бізнесу. Хоча зараз за кращими умовами можна і проїхати кілометра 2 - 3, але практика не втішна клієнт йде по дорозі найменшого опору. І якщо потрібно терміново легше звернеться в найближчу майстерню, ніж катувати долю, авось не доїду. За рекомендацією околиці фірм клієнтів складає близько 40%, з ними був укладений договір, ще 35 - 40% реклама, інші знаходяться по - знайомству. Вельми дієва реклама біля під'їзду, навіть у саму майстерню. Або просто автосервіс виявився на шляху.
Залежно від місця розташування автосервісу, його площі, ціновий діапазон відрізняється в рази. За кільцевою дорогою Москви можна орендувати приміщення в межах 200 $ на 2 - 3 автомобільних місця. Якщо не чіплятися і не вимагати понад багато чого можна укладеться в "земну" суму. Початківець підприємець повинен знати всю роботу формальності. Повсякденні вимоги до майстерень автосервісу, а їх небагато. Якщо ваше бізнес буде обладнаний мийкою автомобілів приготуйтеся до оплати очисних фільтрів для очищення води, в порядку 5000 доларів. Укладення договору з горводканалом. Спеціальної освіти для цього не треба.
Характеристика продаваного обладнання безпосередньо залежить від надаваних послуг. Автосервісний вид діяльності не представляється без наявності обладнання для автосервісів. Це -діагностичне обладнання, шиномонтажне обладнання, обладнання для кузовного ремонту, обладнання для фарбування автомобіля, зварювальне обладнання, обладнання для заправки кондиціонерів і багато іншого.

В цілому комплектація "максимум" обійдеться вам в межах досить значної суми. Добре продуманий налагоджений бізнес здатний приносити прибуток в розмірі 40% прибутку.
У завдання по постановці бізнесу, далеко не все зводиться до купівлі хорошого обладнання та перспективного місця розташування. А от знайти справжніх майстрів своєї справи, завдання не легке.
Третій, - численний шар, - індивідуали. Вони займаються "жигулями", завоювали технічно легкий заробіток. Це не бізнес, а швидше "самозайнятість". Доходи у таких ремісників складають в середньому 500 $. При достатньому терпінні і досвідченості індивідуального підприємця цілком достатньо, щоб почати свій бізнес.

Прочитано 980 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Molveno
Мотокуртка BUSE Molveno
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-REACT
Мотоботы Gaerne G-REACT
 1.00 EUR