( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Бізнес - ідея автомобіль - як засіб збагачення
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 06 Мая 2011 13:37

Бізнес - ідея автомобіль - як засіб збагачення

Автор 

Цей ринок славиться почесним лідером в підприємницькому ремеслі, має свою історію і принципи розвитку. Ще з Сталінських часів відносини майстра і покупця складалися не з принципів економіки, а значущості соціального статусу який за нашого часу можна порівняти з банкіром або брокером. Можливостей розвитку ідей безліч, але автосервіс до сих пір не втратив свою актуальність і є вигідним вкладенням грошових ресурсів.
Точних даних по ринку автосервісу немає, статистичні підрахунки розходяться в цифрах.

Тільки в Москві офіційно зареєстровано 2,5 тисячі майстерень, з річним балансом 700 000 000 доларів. Дохід від цього бізнесу росте в небувалою прогресією, це пояснюється попитом на автомобілі, їх приріст за 10 років склав удвічі більше, і на цьому крапка не ставиться. Ціна невеликого ремонту буде тримаються на одному рівні, за рахунок різноманітності дорогих машин і незрозумілих фірм.
Послуги автосервісу мають свою структуру. Верхній сегмент займають авторизовані майстерні, що працюють під чуйним керівництвом офіційного дилера та іноземного авто виробника. Підприємцю дуже цікаво спробувати себе в цьому бізнесі, але вхід туди може виявитися непосильним. Якщо ви "людина з вулиці", вендори, навряд чи ризикнуть з вами заговорити, щоб не зіпсувати бізнес знайомим дилерам, для яких доходи, зароблені на техобслуговуванні, мають вагому частину матеріального капіталу. До того ж виручка від проданих зарубіжних автомобілів складає по всій Росії близько кількох тисяч на рік. Вагомий оборот від авто майстернях можна отримати в великих містах, але в населених пунктах, де в середньому купується 5 - 10 автомобілів на рік, бізнес не покриє навіть витрачені кошти за довгий час.
Другий рівень, поширений, - сервісна майстерня розрахована в середньому на пару машиномісць. Акредитації власника вони не отримують, і пропонують ті ж послуги, що й авторизовані майстерні. При цьому вони володіють великими перевагами - ціновий діапазон, встановлюється без угоди з боку виробника. Конкуренція серед неавторизованих майстерень на порядок гостріше. Ціна за надані послуги може бути вдвічі нижче. Проблеми перенавчання співробітників і доступ до робочої документації - один з переваг авторизованих сервісів. Професійних кадрів можна переманити, а знання, мають властивість безконтрольно проявлятися. Звідси висновок: власники в більшості випадків звертаються на неавторизовані майстерні. Власники новеньких іномарок яких у нашій країні налічується близько 10%, і користуються авторизованими майстернями, ми не заздримо. Наші потенційні клієнти
- це група, вітчизняних автомобілів ВАЗ та інші машини з п'ятирічного віку. Як стверджує начальник відділу маркетингу та реклами Н. Завершинський, - цей шар людей добре знає, на що витратити гроші. У нашій країні невеликий приріст нових автомобілів, а от недорогих підтриманих іномарок і вітчизняних автомобілів перевищує в рази.
Авторизований сервіс - повний комплекс послуг з надання конкретної марки нового автомобіля. Для так званого "середнього шару", з різнорідними автомобілями, - варіантів багато. Дана гнучкість при мінімальній вартості "вхідного квитка" - братися за все відразу не потрібно, краще обійтися реальними інвестиціями, збільшуючи бізнес в міру зростання попиту.
Даний сегмент ринку, на ряду з системою авторизованих сервісів, де все поділено, перебуває в анархічному стані. Авто майстерні не утворюють мережу з цієї причини бренди відсутні. Що викликає недовіру з боку клієнта, адже в першу чергу він повинен пологатся на суб'єктивної думку фахівця.
Західні ринки автосервісу не поспішають на російський ринок. Вони не бачать в ньому привабливого партнера, і ціна у них набагато вище, а власники новеньких іномарок, які могли б стати їх потенційними покупцями послуг, обслуговуються у дилерів. Поряд з цим, зв'язавшись з інтересами міжнародної мережі, автосервіс не може вибирати постачальника.
Псевдо мережі - новий напрям в сегменті автосервісу. використовує російських партнерів у своїх цілях, для поставок і збуту свого товару, ділячись з ними преференціями. Російський співробітник, без вигоди не залишається, однак контроль за такими сотруднечества не здійснюється. Повноцінної франчайзинговою мережею це навряд чи назвеш.
Автосервісам гостро не вистачає потреби довіри з боку покупця послуг. Як показує статистика зростання довіри формує широкий вибір, високий рівень обслуговування. А за це клієнт готовий дорого платити.
Обличчям російського сервісу стають не авторизовані майстерні, не мережевики, які намагаються робити перші кроки. Основна частка припадає на малі підприємства, які розсипом розташовуються у великих містах і населених пунктах. З цього сектора має сенс починати свою підприємницьку кар'єру.
Вибір місця основна проблема в цьому бізнесі. У Москві вона відчувається особливо, навіть при наявності програми розвитку сервісу автомобільного транспорту. Від обраного місця залежить рентабельність бізнесу. Хоча зараз за кращими умовами можна і проїхати кілометра 2 - 3, але практика не втішна клієнт йде по дорозі найменшого опору. І якщо потрібно терміново легше звернеться в найближчу майстерню, ніж катувати долю, авось не доїду. За рекомендацією околиці фірм клієнтів складає близько 40%, з ними був укладений договір, ще 35 - 40% реклама, інші знаходяться по - знайомству. Вельми дієва реклама біля під'їзду, навіть у саму майстерню. Або просто автосервіс виявився на шляху.
Залежно від місця розташування автосервісу, його площі, ціновий діапазон відрізняється в рази. За кільцевою дорогою Москви можна орендувати приміщення в межах 200 $ на 2 - 3 автомобільних місця. Якщо не чіплятися і не вимагати понад багато чого можна укладеться в "земну" суму. Початківець підприємець повинен знати всю роботу формальності. Повсякденні вимоги до майстерень автосервісу, а їх небагато. Якщо ваше бізнес буде обладнаний мийкою автомобілів приготуйтеся до оплати очисних фільтрів для очищення води, в порядку 5000 доларів. Укладення договору з горводканалом. Спеціальної освіти для цього не треба.
Характеристика продаваного обладнання безпосередньо залежить від надаваних послуг. Автосервісний вид діяльності не представляється без наявності обладнання для автосервісів. Це -діагностичне обладнання, шиномонтажне обладнання, обладнання для кузовного ремонту, обладнання для фарбування автомобіля, зварювальне обладнання, обладнання для заправки кондиціонерів і багато іншого.

В цілому комплектація "максимум" обійдеться вам в межах досить значної суми. Добре продуманий налагоджений бізнес здатний приносити прибуток в розмірі 40% прибутку.
У завдання по постановці бізнесу, далеко не все зводиться до купівлі хорошого обладнання та перспективного місця розташування. А от знайти справжніх майстрів своєї справи, завдання не легке.
Третій, - численний шар, - індивідуали. Вони займаються "жигулями", завоювали технічно легкий заробіток. Це не бізнес, а швидше "самозайнятість". Доходи у таких ремісників складають в середньому 500 $. При достатньому терпінні і досвідченості індивідуального підприємця цілком достатньо, щоб почати свій бізнес.

Прочитано 1011 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX ENDURO
Шлем UVEX ENDURO
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Текстильная всепогодная куртка "Варп" ("Warp")
Текстильная всепогодная куртка
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH