( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Бінес план на весну
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 09 Июля 2012 20:49

Бінес план на весну

Автор 

За комір впала крапля, пересмикнуло, оступився, зачерпнув в черевик води зі свіжої калюжі. На губі відзначилася підла "застуда". Брудна машина всіма лампочками натякає на заміну масла і, відповідно, коліс. І якось сама собою склалася послідовність слів, яку жодна друкарня не зможе надрукувати. Невдоволено закурив. Нова крапля загасила сигарету.

І раптом осяяло. Та це ж весна! В ту ж секунду сліпучо перехотілося працювати. Ну от просто не можу - і все. Одна думка про офіс викликає мігрень. А навколо-то кризу. Дітям - "Сегу", дружині - чоботи, батьки у віці. Як не крути, а працювати треба. Згадав школу. Найголовніше, говорили вчителі, ретельно розпланувати час. Ну там зарядка, сніданок, уроки, гуляння.

 

Пішов далі і вирішив скласти собі бізнес-план на весну. Спочатку розкреслив сітку вихідних. Полегшало. Тепер пам'ятні дати. 8 березня на зразок пережили. Та й у цілому місяць на результаті. Залишається тільки День працівників культури, але він не особливо почитаємо, доведеться попрацювати. Першого квітня когось розіграти, якщо вдало - енергії вистачить на три доби. 6 квітня - День народження Столипіна. Це, звичайно, на любителя, хоча по телевізору останнім часом його хвалять. Великдень.

 

Ну тут вже сам бог велів. День космонавтики не відзначаємо - шкода, але у парочки друзів дні народження - тиждень можна протриматися без заходження в магазин. Кращий подарунок, природно, книга. 30 квітня - День пожежної охорони. Складніше, треба уважно вивчити телефонну книжку і сайти "Однокласників". Напевно вихід є. Свято-то хороший, справжній червоний день календаря. За ним вже й травень-чарівник. Тут практично тиждень вилітає. Прекрасно.

 

Далі, десь між Днем радіо і Днем народження піонерської організації, мій власний день. Витратно, але можна розраховувати на подарунки, та й їжа знову ж залишиться. 28 травня - День прикордонника - спокійно можна працювати, на вулиці робити нічого. 31-е - День без тютюну. Глибоко затягнувшись, розумію, що все тіло так і рветься в бій. Хочеться зробити щось хороше і вічне. Ось тільки незрозуміло, коли колеса міняти.

 

Прочитано 1248 раз Последнее изменение Четверг, 01 Сентября 2016 21:52
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Виктори" ("Victory")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Текстильно-кожаные мотоштаны "Гиар" ("Gear")
Текстильно-кожаные мотоштаны
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи 2" ("GT2")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR