( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Бінес план на весну
Пятница, 20 Апр 2018
Понедельник, 09 Июля 2012 20:49

Бінес план на весну

Автор 

За комір впала крапля, пересмикнуло, оступився, зачерпнув в черевик води зі свіжої калюжі. На губі відзначилася підла "застуда". Брудна машина всіма лампочками натякає на заміну масла і, відповідно, коліс. І якось сама собою склалася послідовність слів, яку жодна друкарня не зможе надрукувати. Невдоволено закурив. Нова крапля загасила сигарету.

І раптом осяяло. Та це ж весна! В ту ж секунду сліпучо перехотілося працювати. Ну от просто не можу - і все. Одна думка про офіс викликає мігрень. А навколо-то кризу. Дітям - "Сегу", дружині - чоботи, батьки у віці. Як не крути, а працювати треба. Згадав школу. Найголовніше, говорили вчителі, ретельно розпланувати час. Ну там зарядка, сніданок, уроки, гуляння.

 

Пішов далі і вирішив скласти собі бізнес-план на весну. Спочатку розкреслив сітку вихідних. Полегшало. Тепер пам'ятні дати. 8 березня на зразок пережили. Та й у цілому місяць на результаті. Залишається тільки День працівників культури, але він не особливо почитаємо, доведеться попрацювати. Першого квітня когось розіграти, якщо вдало - енергії вистачить на три доби. 6 квітня - День народження Столипіна. Це, звичайно, на любителя, хоча по телевізору останнім часом його хвалять. Великдень.

 

Ну тут вже сам бог велів. День космонавтики не відзначаємо - шкода, але у парочки друзів дні народження - тиждень можна протриматися без заходження в магазин. Кращий подарунок, природно, книга. 30 квітня - День пожежної охорони. Складніше, треба уважно вивчити телефонну книжку і сайти "Однокласників". Напевно вихід є. Свято-то хороший, справжній червоний день календаря. За ним вже й травень-чарівник. Тут практично тиждень вилітає. Прекрасно.

 

Далі, десь між Днем радіо і Днем народження піонерської організації, мій власний день. Витратно, але можна розраховувати на подарунки, та й їжа знову ж залишиться. 28 травня - День прикордонника - спокійно можна працювати, на вулиці робити нічого. 31-е - День без тютюну. Глибоко затягнувшись, розумію, що все тіло так і рветься в бій. Хочеться зробити щось хороше і вічне. Ось тільки незрозуміло, коли колеса міняти.

 

Прочитано 1181 раз Последнее изменение Четверг, 01 Сентября 2016 21:52
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Racing Hose
Мотоштаны BUSE Racing Hose
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
 1.00 EUR