( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Безконтактний стенд розвал-сходження
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 29 Апреля 2011 19:35

Безконтактний стенд розвал-сходження

Автор 

Всім автолюбителям відмінно відома процедура розвал-сходження, коли заганяють машину на яму або ножничний підйомник або чотиристійковий підйомник, навішують якесь обладнання на колеса, прокочують, ну і так далі. Так от, все це починає невідворотно йти в минуле, бо кампанії Siemens і ATT сконструювали й запустили в продаж безконтактний стенд для вимірювання та регулювання кутів коліс автомобіля.
«Що значить безконтактний?» - Запитаєте Ви.
А значить це, що на колеса автомобіля не навішується ніяке додаткове обладнання.

Від машин Стенд розвал-сходження и вимагається лише заїхати на стенд. Все інше, що стосується вимірів, стенд виробляє в повністю автоматичному режимі.
Виглядає це так.
До підйомника підключені чотири датчики, які можуть вільно переміщатися уздовж автомобіля. Датчики виробляють дистанційне дослідження коліс на предмет кутів установки. При цьому, прокатування автомобіля так само проводиться автоматично: доріжка на якій встановлений автомобіль побудована за типом конвеєрної стрічки, вона сама рухається під колесами в прямому і зворотному напрямках.
Таким чином, весь процес вимірювання кутів установки коліс автомобіля займає близько п'яти хвилин.
Якщо потрібно регулювання якихось параметрів, то вона проводиться у звичайному режимі як на будь-якому комп'ютерному стенді.
Обладнання для схід-розвалу

Які переваги несе цей стенд?
Перше, в ньому немає навісних датчиків, які можуть пошкодити колісний диск, або самі постраждати при їх переміщенні і установки.
Друге, час на вимірювання скорочується в кілька разів. Це дозволить підприємствам набагато прискорити процес перевірки автомобіля при його прийманні (передачі). А так же, за рахунок зниження трудомісткості вимірів, можна включити перевірку кутів схід-розвалу в будь обслуговування і, тим самим привернути додаткові машини на регулювання (оскільки в більш ніж 70% випадків перевірка виявляє необхідність коригування кутів).
А, по-третє, на сьогоднішній день це самий точний вимірювальний прилад в галузі розвал-сходження.

Прочитано 1313 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Boss 530
Шлем UVEX Boss 530
 1.00 UAH
-1 734.00 UAH
Вы экономите: 1 735.00 UAH


Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
 1.00 EUR


Цельный кожаный комбинезон "Виктори" ("Victory")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR