( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Безконтактна мийка
Понедельник, 20 Авг 2018
Суббота, 23 Апреля 2011 01:33

Безконтактна мийка

Автор 

Вода і щітка - ось запорука чистоти вашого автомобіля, однак, мити машину незліченну кількість разів ось таким дідівським способом не можна, дуже скоро ви станете помічати, що капот або крила вкрилися мільйонами подряпин і тріщин, у всьому винна ваша самовіддача і завзяття . ...Читати далі »» »Поменше т беріть машину під час миття, а краще взагалі намагайтеся уникати контакту з покриттям.

Експерти давно з'ясували, найбільшої шкоди лакофарбового покриття завдає автоматична мийка, ручна вважається делікатною, але все одно від щіток губок і ганчірок на кузові залишаються подряпини. «Спритність піни і ніякого шахрайства», автомобілі на мийці як музейні експонати, руками не чіпати.

Останній писк автомобільної моди це безконтактна мийка. За пару секунд машина, немов взимку, покривається товстим білим шаром піни. На сухій брудний автомобіль наноситься безконтактне засіб, шампунь, витримка одна дві хвилини і далі обмивши під тиском. Зовні, цей шампунь нічим не відрізняється від звичайного мийного засобу, в рясну піну його перетворює спеціальний генератор.

Хімічно це лужний розчин, якщо розвести згідно з формулою виробника він абсолютно нешкідливий лакофарбове покриття, пластикові та гумові деталі зберігає в цілості й схоронності. Піна активується протягом однієї двох хвилин, цього достатньо, що б вона очистила екстер'єр від бруду, головне не дати їй висохнути, так як будь-яка хімія агресивна і довгий вплив на поверхню може зробити негативний вплив.

Ахіллесова п'ята звичайних шампунів колісні диски, впоратися з нагаром вони не можуть, активна піна діє більш ефективно, але тільки за умови регулярного використання, якщо ви збирали бруд кілька місяців без очищувача лиття не обійтися, спершу, доведеться розпорошити спец засіб, потім нанести піну, розтирати диски не потрібно, мийка, як і раніше безконтактна. Поверхня не буде піддана очищення тільки там, де не нанесено засіб, безконтактний шампунь впливає шляхом виштовхування бруду зсередини, з усіх пористих і прихованих порожнин автомобіля, таких як прорізи, молдинги.

Безконтактна процедура заощаджує час, вона в середньому на тридцять відсотків швидше, собівартість для власника мийки збільшується, але за рахунок високої пропускної здатності ціна для клієнта залишається колишньою. На фінальній стадії процедура, перевірена часом, обробка воском, що б інтенсивно висушити поверхню і захистити її до наступного візиту на мийку.

Прочитано 1201 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Open Road
Мотоперчатки BUSE Open Road
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR