( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автотранспортне підприємство перелік фахівців
Понедельник, 20 Авг 2018
Понедельник, 11 Апреля 2011 17:47

Автотранспортне підприємство перелік фахівців

Автор 

Існує багато СТО і «часником», які, часом, недорого готові Вам допомогти і у котрих є обладнання для автосервісів. Але що робити якщо Ваша задача організація великого (ну може не дуже) самостійного гаража? Які фахівці знадобляться в першу чергу, а кого краще найняти з боку? Що ж. Спробуємо розібратися і для ясності коротко опишемо значимість того чи іншого спеца.


1.Сварщік. Моя думка така, що це самий незамінний чоловік в гаражі. Зварювання кузова автомобіля, рам і кабін, дрібні зварювальні та ріжучі роботи.

У хорошого зварювальника повинен бути зварювальний напівавтомат, плазмова різка, споттер, апарат контактного зварювання, а дуже хороший ще й в машинах розбирається. Таких людей цінують і поважають, а так само постійно завалюють роботою. Куди ж без цього.


2. Токар. Швидко виточити втулку або шайбу? А може проточити гальмівний барабан або колодки? Тут без нього нікуди. А буває півміста оббігати, а потрібної деталі немає. Часто і тут токаря виручають.


3.Слесать по ремонту автомобілів. Моторист. Часто це один і той же чоловік і часто це майстер на всі руки. Маючи чималий досвід роботи він знає конструкцію багатьох авто, влаштування їх вузлів і агрегатів. Якщо господар не хоче що б машини довго простоювали на ремонтах, а приносили прибуток, йому краще мати декілька слюсарів.


4.Автоелектрік. Хоча багато водіїв можуть усунути обрив проводки або замінити згорілу «релюшкой», мало хто ризикнуть розбирати замкнув стартер або генератор. А буває замикання палить джгут проводів і хороший електрик зможе все відновити.


5.Меднік. Радіатори й грубки коштують нині дорого і купувати новий радіатор через пробитою соти нерозумно. Розпаяти і прочистити ще непоганий, але забитий зсередини радіатор він також запросто зможе. Чи впорається і з пайкою мідних трубок, яких часом немає в магазині або шукати які дорожче, ніж облудіть оловом.


6.Вулканізаторщік. Вулканізація-послуга поширена і доступна, але якщо у Вас великий гараж і Вам дороги Ваші гроші, то краще обзавестися своїм спецом. Нормальний вулканізатор, до речі, коштує не так вже й дорого. На бензин більше витратите.


7.Клепальщік. Як і з вулканізаторник. Він не життєво важливий, але корисний працівник. Самостійна клепка гальмівних колодок і накладок диска зчеплення може заощадити фонди.


8.Аккумуляторщік. Раніше, коли акумуляторні батареї не мали глухий верхньої кришки, акумуляторник міг випаяти замкнуту банку і замінити її продовживши термін служби АБК. Зараз, коли батареї стали нового зразка, а електроліт продається в магазинах вже готовий, професія акумуляторника втрачає свою актуальність. Нескладно купити зарядний пристрій, а з установкою на зарядку батареї і заміною електроліту впорається майже будь-хто.


9.Механік. Цього фахівця я залишив на закуску, так як сам являюсь механіком і знаю специфіку роботи непогано. Зазвичай механіком невеликого гаража є сам господар. Однак зі зростанням підприємства ситуація змінюється. Не завжди вже є час їздити за запчастинами або особисто стежити за ремонтом. Про те щоб захід рукава допомагати водієві з машиною можна практично забути. Тут то і потрібен механік, який дуже часто ще й постачальник і слюсар і електрик і ще Бог знає хто. Механік координує роботу скорочуючи простої, попереджає і прискорює ремонти. Він права рука господаря гаража і часто він один замінює кілька спеців.


На великих підприємствах в гаражі буває є мийник, економіст або, наприклад, диспетчер, але я не буду описувати їх роботу т.к. думаю більшості вони не знадобляться.
Додам, що такі роботи як балансування, розвал-сходження, комп'ютерна діагностика і деякі ремонти легкових іномарок краще надати спеціалізованим СТО. Тримати такий штат та обладнання невигідно, а тому недоцільно. На цьому я закінчую свій аналіз і сподіваюся, що дана інформація вам якось допоможе.

Прочитано 1293 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Kevlar Jeans
Мотоштаны BUSE Kevlar Jeans
 1.00 EUR


Кожаная куртка Tarmac
Кожаная куртка Tarmac
 1.00 EUR


Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
 1.00 EUR