( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автосервіс по ремонту газель соболь та інших мікроавтобусів
Среда, 20 Июн 2018
Вторник, 29 Марта 2011 10:02

Автосервіс по ремонту газель соболь та інших мікроавтобусів

Автор 

Купуючи новий автомобіль Газель або Соболь ми радіємо своїй покупці, як діти улюбленої іграшки, але проходить якийсь час і починаються у нас не бажані проблеми з ним. В цей момент думаєш, що ж робити? Адже машина нова які можуть проблеми, але вони є і нічого не залишається робити. Потрібно просто ставити її в автосервіс газель на ремонт, електротехнічні або діагностичні роботи.

Автомобільна діагностика так само складна і важлива для будь-якого автомобіля, як медична діагностика для людини. Тут необхідно підкреслити те, що конструкція людини не змінилася, а от «начинка» автомобілів несе і отримує великі зміни стрімко - особливо в даний час.

Зокрема, це пов'язано з новими нормами екологічності та безпеки в світі прогрес рухається і дає нам зміни. Діагностика двигунів, інжектора - вирішення всіх цих завдань отримує абсолютно нові характерні риси. В результаті ми бачимо серйозний розрив між рівнем компетентності фахівців і підготовки розробників нових, сучасних технологій автомобілебудування, що займаються безпосередньо обслуговуванням автомобіля - співробітників конкретнихавтосервісов.

Діагностикою машин займаються спеціально підготовлені фахівці, якими сьогодні володіють далеко не всі авто технічні центри . Висока кваліфікація працівників сервісу повністю відповідає всім сучасним вимогами і має хорошу базу новітньої техніки. Цей сучасний Автотехцентр розпорядженні наступним обладнанням:

  • пневмотестери здатний точно визначати стан всієї групи поршневий по тиску над поршневого простору.
  • Вимірювач тиску палива - дозволяє добре заміряти тиск у великому діапазоні (від 0 до 35 Бар).
  • Статоскопа - з його допомогою з успіхом прослуховуються всі шуми в робочому режимі автомобіля.
  • Всі можливі тестери для діагностики агрегатів-гальмівної рідини і вузлів, витоку вихлопних газів в основній системі охолодження, і звичайно тестер охолоджуючий рідина, а так само визначає її придатність до застосування.

Діагностичний Сканер - здатний у своєму режимі реального часу оцінити усі показники роботи автомобіля і виявити неполадки. Комп'ютерна діагностика машин займає незначний час завдяки цій новій системі.

AD-9000 - мультімарочний сканер на сучасній базі ПК для діагностики європейських автомобілів і наших російських Газелей і Соболів, що підтримують діагностику по всіх категоріях протоколів OBD-II і EOBD. Все залежить від технічного стану машини і звичайно бажання самого власника її. Ця послуга не з дешевих, але для особистого спокою і точного діагнозу для вашого авто, слід звертатися саме в такий сервіс по ремонту Газелей і Соболів, де працюють справжні професіонали своєї справи. Всі технічні роботи проходять в конкретні договірні терміни, без додаткового часу і витрат. * Ремонт * буде проведений на високому технічному рівні з гарантією.

Прочитано 941 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Paso
Мотокуртка BUSE Paso
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Assen
Мотокомбинезон BUSE Assen
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Brutale GTX
Мотоботы Puma Brutale GTX
 1.00 EUR