( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автосервіс по ремонту газель соболь та інших мікроавтобусів
Воскресенье, 19 Авг 2018
Вторник, 29 Марта 2011 10:02

Автосервіс по ремонту газель соболь та інших мікроавтобусів

Автор 

Купуючи новий автомобіль Газель або Соболь ми радіємо своїй покупці, як діти улюбленої іграшки, але проходить якийсь час і починаються у нас не бажані проблеми з ним. В цей момент думаєш, що ж робити? Адже машина нова які можуть проблеми, але вони є і нічого не залишається робити. Потрібно просто ставити її в автосервіс газель на ремонт, електротехнічні або діагностичні роботи.

Автомобільна діагностика так само складна і важлива для будь-якого автомобіля, як медична діагностика для людини. Тут необхідно підкреслити те, що конструкція людини не змінилася, а от «начинка» автомобілів несе і отримує великі зміни стрімко - особливо в даний час.

Зокрема, це пов'язано з новими нормами екологічності та безпеки в світі прогрес рухається і дає нам зміни. Діагностика двигунів, інжектора - вирішення всіх цих завдань отримує абсолютно нові характерні риси. В результаті ми бачимо серйозний розрив між рівнем компетентності фахівців і підготовки розробників нових, сучасних технологій автомобілебудування, що займаються безпосередньо обслуговуванням автомобіля - співробітників конкретнихавтосервісов.

Діагностикою машин займаються спеціально підготовлені фахівці, якими сьогодні володіють далеко не всі авто технічні центри . Висока кваліфікація працівників сервісу повністю відповідає всім сучасним вимогами і має хорошу базу новітньої техніки. Цей сучасний Автотехцентр розпорядженні наступним обладнанням:

  • пневмотестери здатний точно визначати стан всієї групи поршневий по тиску над поршневого простору.
  • Вимірювач тиску палива - дозволяє добре заміряти тиск у великому діапазоні (від 0 до 35 Бар).
  • Статоскопа - з його допомогою з успіхом прослуховуються всі шуми в робочому режимі автомобіля.
  • Всі можливі тестери для діагностики агрегатів-гальмівної рідини і вузлів, витоку вихлопних газів в основній системі охолодження, і звичайно тестер охолоджуючий рідина, а так само визначає її придатність до застосування.

Діагностичний Сканер - здатний у своєму режимі реального часу оцінити усі показники роботи автомобіля і виявити неполадки. Комп'ютерна діагностика машин займає незначний час завдяки цій новій системі.

AD-9000 - мультімарочний сканер на сучасній базі ПК для діагностики європейських автомобілів і наших російських Газелей і Соболів, що підтримують діагностику по всіх категоріях протоколів OBD-II і EOBD. Все залежить від технічного стану машини і звичайно бажання самого власника її. Ця послуга не з дешевих, але для особистого спокою і точного діагнозу для вашого авто, слід звертатися саме в такий сервіс по ремонту Газелей і Соболів, де працюють справжні професіонали своєї справи. Всі технічні роботи проходять в конкретні договірні терміни, без додаткового часу і витрат. * Ремонт * буде проведений на високому технічному рівні з гарантією.

Прочитано 973 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Comanche
Шлем UVEX Comanche
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
 1.00 EUR