( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автосервіс і якісний ремонт машини
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 23 Января 2013 23:09

Автосервіс і якісний ремонт машини

Автор 

Автосервіс і якісний ремонт машини
Автосервіс і якісний ремонт машини По дорогах країни їздить безліч автомобілів самих різних марок і року випуску. Але рано чи пізно ламається будь-яка, навіть найкраща машина, і водієві доводиться звертатися в авторемонтну майстерню. Ось тут-то і виникає ряд проблем, про які не здогадуються недосвідчені водії.

Звичайно, автосервіси є в будь-якій місцевості, але як зробити так, щоб ваш автомобіль відремонтували якісно? Не секрет, що в багатьох майстерень замість ремонту замінюють деталі, ставлячи на їх місце зношені, або штучно завищують вартість ремонту.

Знати, як себе вести і що говорити при зверненні в сервіс, повинен будь-який водій.

Звертаючись в автомайстерню, потрібно пояснити майстрові зміни причину вашої появи. За його вказівкою вашим автомобілем займеться слюсар. Автослесарь проведе візуальний зовнішній огляд ходової частини, який робиться за погодженням з вами. Вартість такого огляду виллється вам приблизно в 500 рублів. У майстерні, що працює в своїх інтересах, вам постараються назвати безліч причин поломки, щоб завищити вартість ремонту, запитавши при цьому про наявну при вас сумі.

Поважають себе автосервіси москви назвуть об'єктивну причину поломки автомобіля і проведуть його ремонт з гарною якістю. Оскільки слюсарями працюють прості люди, бажано спокійно, як би між справою, попросити майстра виконати роботу якісно (саме від нього залежить стан вашої машини після ремонту). Можете пообіцяти йому пляшку, але такі люди себе поважають і на них не розмінюються. Найголовніше, потрібно дати зрозуміти майстру, який займається ремонтом вашого автомобіля, що ви з повагою ставитеся до його праці і розумієте, що це важка робота.

Попросіть не ставити в виконані роботи неіснуючі поломки, оскільки у вас родич працює автослюсарем, але в іншій місцевості. Збираєтеся поїхати до нього, попросіть ще раз подивитися машину. Це допоможе тим, що майстер буде відчувати дискомфорт, якщо виконає роботу погано. Можливо, ви поставитеся до цього несерйозно, але подібні розмови грають істотну роль. Майстер при закінченні роботи безкоштовно підкаже реальні, а не віртуальні проблеми, що очікують ваш автомобіль, і ви заощадите на цьому 35-40%.

Всі автосервіси повинні дозволяти автовласникові знаходитися поряд з його автомобілем під час ремонту, причому, на ваше прохання вам повинні показати, які деталі встановлюються на неї. Це ваше право. Ви можете наполягти на цьому, адже ви дивіться, а не радите, що і як встановлювати. Тоді ймовірність того, що за ваші гроші на ваш автомобіль поставлять нову деталь, зросте.

 Довіряйте автомайстерням, але перевіряйте їх роботу, і якісний ремонт вам буде забезпечений.


Думаю, многим водителям нравятся клубные наклейки на авто, это же прикольно и в то же время красиво. Я тоже для своего любимого автомобиля покупал такие наклейки на сайте http://www.prikleem.ru/. Есть хороший выбор и цены на них доступные, намного меньше чем в обычном магазине.

Прочитано 960 раз Последнее изменение Среда, 23 Января 2013 23:09
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Бінес план на весну Ремонт та заміна автоскла »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Boss 525
Шлем UVEX Boss 525
 1.00 UAH
-574.00 UAH
Вы экономите: 575.00 UAH


Отражающий жилет BUSE Warnweste
Отражающий жилет BUSE Warnweste
 1.00 EUR


Жилетка Vest / Fleece Vest
Жилетка Vest / Fleece Vest
 1.00 UAH