( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автомобільні підсилювачі
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 03 Декабря 2012 20:40

Автомобільні підсилювачі

Автор 


Автомобільні підсилювачі Навіть у найпростішої автомобільної аудіосистеми, звичайно, присутній магнітола і, як правило, в ній вже є вбудований підсилювач, але його недостатньо. Підсилювач потужності - необхідний елемент звукової системи. Він дозволяє поліпшити якість звучання в рази, навіть, якщо він самої молодшої лінійки, але з умовою, що його виробник заслуговує довіри. Зовнішній підсилювач потрібен ще через те, що в звичайну магнітолу електронні компоненти, необхідні для нормального звукопідсилення, просто не помістяться.

Від домашнього підсилювача автомобільний відрізняється харчуванням і компонуванням, а також відіграє велику роль у необхідності функціонального оснащення. Цим своєю якістю він вже схожий з професійною технікою. Призначення спеціальних функцій і можливостей, які використовуються в автомобільних підсилювачах, дозволяє ставити такий режим роботи, який потрібно при обліку конфігурації системи, акустичних властивостей в салоні та особливостей інших компонентів тракту. 

Однією з основних характеристик підсилювача є число його каналів. Їх може бути від одного до восьми. Від їх кількості залежить, скільки акустичних систем і сабвуферів можна до нього підключити, але тут є свої хитрощі і виключення. У аудіосистемі, як правило, "робочою конячкою" є 4-канальний підсилювач, він відповідає потребам пари фронтальних акустичних систем і одного сабвуфера. Тут підсилювач має три споживачі, але каналів у нього чотири. Все тому, що кожен підсилювач, що має парне число каналів, передбачає одну пару каналів об'єднати в один, збільшеної потужності - це називається мостовий режим. Важливість приросту потужності потрібна тому, що її потрібно набагато більше сабвуферу, ніж АС, а мостовий режим може дати до 4-кратної надбавки, все залежить якої моделі підсилювач.

Автомобільні підсилювачі, що мають багато каналів, можуть озвучити всі динаміки - це дуже зручно, але зустрічаються системи з декількома підсилювачами, що мають один або два канали - це покращує якість звучання, причому самий кращих підсилювач буде у фронтальних АС, для тилових простіше , для сабвуфера Помічна. За допомогою одноканальних підсилювачів можна побудувати складні і дорогі системи, але такі варіанти рідкість.

Сучасні двоканальні підсилювачі не поступаються за якістю двом одноканальним. Але моноблок ідеально підходить для сабвуфера. Такий підсилювач відрізняється від універсальних пристойним запасом потужності, який обмежується басової областю діапазоном частот, здатністю працювати на навантаження від 1 до 0,5 Ома, специфічним функціоналом для басової настройки. У парі з хорошим сабвуфером такий підсилювач виграшніше двоканального, включеного в бруківці режим.

 Для побудови серйозної аудіосистеми найбільш популярні чотирьохканальні підсилювачі молодших лінійок. У таких моделей є лінійні і високорівневі входи, необхідні щоб підключитися до головного пристрою. Можна встановити і кілька підсилювачів. При відсутності бажання демонструвати всі переваги інсталяції, її можна зробити таємно. Фахівці нашої компанії проведуть необхідні роботи по установці підсилювачів на Ваш автомобіль.


Я покупал запчасти стелс для своего квадрацикла на этом сайте http://center-stels.ru/. Честно говоря, был приятно удивлен ценам и конечно же качеству. Мне все понравилось, очень рад, что нашел именно этот сайт. Теперь покупаю нужные мне запчасти только здесь.

Прочитано 1002 раз Последнее изменение Понедельник, 03 Декабря 2012 20:40
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Бінес план на весну Тюнінг двигуна »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 510 Warrior
Мотошлем ROCC 510 Warrior
 1.00 UAH


Женские мотоштаны "Фактор" ("Factor")
Женские мотоштаны
 1.00 EUR


ROCC 729 Full Carbon
ROCC 729 Full Carbon
 1.00 UAH